Чорний годинник GA-2100-1AER - креативний мікс сучасного та олдскульного стилю

Коли мова заходить про годинники G-Shock, насамперед на думку спадають, звичайно ж, три речі: міцність, потужність та унікальна японська стилістика, яку годі й шукати у інших часових виробників. Інженери Касіо наполегливо і методично розвивають свої технічні напрацювання в цьому напрямі, не забуваючи періодично оновлювати модельний ряд корпусами "з минулого" - так було, наприклад, з DW -5700 і DW-5900. Секрет успіху цих серій не в технологічній начинці і сучасних тенденціях розумних гаджетів, а в особливому ставленні аудиторії до олдскульних моделей, які за великим рахунком націлені на досвідчених фанатів ударостійкого напрямку. Сьогоднішній огляд якраз про такий годинник — GA-2100-1AER.

На відміну від DW-5900, вони не повторюють 1 в 1 жодну з моделей, які були представлені раніше, а значить, дизайнерам вдалося схрестити легендарний форм-фактор та абсолютно новий підхід до конструкції корпусу. Розміри корпусу складають 48.5 × 45.4 × 11.8. Найтонший корпус з усіх G-Shock, навіть тонше, ніж у DW-5600 [13.4 мм].

Структура корпусу
Внутрішня частина корпусу являє собою полімерний прошарок з вуглецевим армуванням. Виробник називає своє творіння структурою Carbon Core Guard, яка не тільки сприяє поліпшенню ударостійких властивостей корпусу [карбон дуже міцний матеріал], але й знижує вагу годинника. Правда, у випадку з GA-2100 карбонові елементи повністю заховані всередину годинника, і візуально їх не видно, на відміну від GA-2000, GST-B200.

Форма корпусу
Форма корпусу тепер не кругла та навіть не квадратна, а восьмикутна. Цифра 8 в даному випадку вельми умовна, адже циферблат все-таки залишився круглим, але сама задумка дизайнерів викликає повагу. Всю увагу забирає на себе 8-кутний безель, який і відповідає за октагональний вигляд. До речі, схожий формат був у DW-5000C [найперші G-Shock], і саме ця модель стала відправною точкою не тільки для всіх наступних "квадратних" серій, а й для самих GA-2100. Таким чином в одному корпусі уживаються славне джішоківське минуле та сучасні міцні матеріали. Зовнішня "оболонка" корпусу зроблена зі звичайного поліуретану, так що про карбон можна дізнатися  з опису характеристик, або за написом на задній кришці.

Ремінець
Ремінець знімний - за вилучення обох його частин відповідають маленькі важелі на штифтах. Таке зустрічається вже у більшості сучасних G-Shock.

Циферблат
Циферблат особисто мені сподобався. Нічого зайвого - електронна панель плюс додаткове віконце зі стрілкою для дня тижня. Навігація між режимами класична - перемикання відбувається після натискання лівої нижньої кнопки годинника.

Підсвічування
Підсвічування складається з двох світлодіодів - один для аналогової зони і другий для електронного табло. Ефективність підсвічування особисто я оцінюю добре, напружуватися для зчитування інформації не доведеться. Мені дісталася модель з необрітом на стрілках [світлонакопичувальне покриття], у повністю чорних GA-2100-1A1 такого покриття немає.

Батарейка яка відслужить 3 роки - не найсумніший варіант. Хотілося б сонячну, але бюджетний сегмент обмежує можливості годинника. Водостійкість на рівні 200 метрів - стандартний показник для G-Shock. GA-2100-1A підійдуть як в якості перших G-Shock, так і будуть предметом інтересу для більш досвідчених шанувальників бренду, які цінують японське минуле і вірять в майбутнє годинникової справи країни висхідного сонця. Олдскульний дизайн у вигляді восьмикутного безеля, найтонший корпус [11,8 мм] і карбонова структура всередині - цілком можливо, виробник хоче зробити з 2100-х наступника 5600-ї серії, тільки з сучасним ухилом аналогово-цифровий циферблат.

Tags: G-SHOCK
 • CASIO G-SHOCK GA-2100-4AER — ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное, тип индикации: стрелочные+цифровые, материал корпуса: полимер, полимерный ремешок, водонепроницаемость: 20 ATM, электролюминесцентная подсветка, функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; календарь, мировое...

  4 590 грн.
 • 2 Review (s)

  CASIO G-SHOCK GA-2100-1AER — ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное, тип индикации: стрелочные+цифровые, материал корпуса: полимер, полимерный ремешок, водонепроницаемость: 20 ATM, электролюминесцентная подсветка, функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; календарь, мировое...

  4 590 грн.
 • 3 Review (s)

  CASIO G-SHOCK GA-2100-1A1ER — ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное, тип индикации: стрелочные+цифровые, материал корпуса: полимер, полимерный ремешок, водонепроницаемость: 20 ATM, электролюминесцентная подсветка, функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; календарь, мировое...

  4 590 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: