G-SHOCK GM-5600-1ER - новітній представник квадратної класики у сталевому корпусі

Серію GM-5600 японці вперше анонсували в липні 2019 року. Головною особливістю годинників G-SHOCK серії GM-5600 – слід відзначити - ще більше сталі для упізнаванної квадратної класики. Маркетинговий хід спрацював - шанувальники "квадратів" звернули увагу на новинку, незважаючи на бюджетний статус серії, корпуси GM дуже сильно нагадують оригінальні моделі DW-5600.

Справжні фанати ударостійких годинників точно знають, з чого саме все починалося - коли майбутній засновник джішок Кикіу Ібе випадково впустив подарований батьком годинник і розбив їх. Ідея створити годинник, що не боїться ударів та падінь з висоти, як блискавка пронизала світлий розум японського любителя годинникової справи і Кикіу відразу взявся за роботу. Після двох років кропіткої роботи інженерам вдалося створити прототип перших ударостійких годинників, які повинні витримувати сильні навантаження та стабільно працювати під водою - модель отримала назву DW-5000C.

Найцікавіше у GM-5600-1ER - це звичайно ж сталева накладка на корпус. Так, саме накладка, тому як інші деталі корпусу залишилися поліуретановими. Це чітко видно при бічному або задньому ракурсі - чорний прошарок розташувався між безельной частиною і задньою кришкою годинника. Металева рамка виконана дуже якісно - блискучий глянець на лицьовій частині корпусу і з боків дуже схожий на формат GMW-B5000.

Різниця між GM-5600 та DW-5600
Головна відмінність полягає в матеріалі безелю. Якщо оригінальні 5600-е повністю поліуретанові, то в GM-5600 увагу привертає металева накладка на корпус. При цьому внутрішня частина корпусу залишилася поліуретановою.

Після появи годинників GM-5600 трохи змінилося позиціонування - тепер це переважання офісного стилю. Погодьтеся, GM-5600 будуть краще виглядати під строгий класичний костюм, ніж поліуретанові DW-5600. Але тут вже справа смаку, оскільки можна наводити безліч прикладів, серед яких мій товариш, який носить жовті і червоні G-Shock-і з сорочками і костюмами і не переймається.

Безель
Безель отримав шорстку поверхню - на ній будуть менш помітні дрібні подряпини, яких не вдасться уникнути в разі контакту з гладкою поверхнею. IP-покриття, або інший аналогічногий захист тут відсутній, тому краще зайвий раз не знайомити корпус з іншими предметами що мають металеву поверхню. У плані захищеності від ударів і падінь - це все ж невбивані G-Shock! Якість написів на безелі не викликає питань - літери буквально "вбиті" у поверхню металу, тому їм нічого не загрожує навіть з часом. Сталеві кнопки разом з таким же корпусом набули зовсім іншого вигляду - все металеві частини годин виглядають гармонійно і цілісно.

Задня кришка
Задня кришка теж змінилася та стала більш сучаснішою - гострі кути, 3D конструкція і текстура вивели годинник на новий рівень дизайну 5600-х.

Ремінець
Нікуди не подівся і "мейнстрім" від G-Shock - швидкознімний ремінець. Варто відзначити, що таку можливість японці надають навіть в бюджетному сегменті. Оригінальних ремінців поки у продажу дуже мало (на даний момент офіційно тільки для GA-2000). Один рух важеля і шпилька легко від'єднується від кріплення - причому важіль втоплений в порожнину ремінця, що не дає йому відкритися випадково. Сам ремінець звичайний, без будь-яких відмітних знаків з хорошою гнучкістю і матовим покриттям.

Дисплей
Інверсійний дисплей - не найкращий варіант для ідеального зчитування інформації у сонячну погоду, але чорне обрамлення просто зобов'язане бути з інверсією. У режимі поточного часу на одному дисплеї відображається вся необхідна інформація, причому в одному місці - тут цифровий дисплей виглядає вигідніше на тлі своїх аналогових побратимів.

Функціональні можливості
Можливості GM-5600 один-в-один дублюють DW-5600 - секундомір на 24 години, таймер зворотного відліку з автоповтором вимірювання, будильник, щогодинний сигнал, календар і час в 12/24-годинному форматі. За перемикання режимів відповідає нижня ліва кнопка, а електронна панель умовно розділена на 2 зони індикації. Окремий респект інженерам за можливість бачити поточний час в режимі секундоміра і таймера.

Підсвічування
Електролюмінесцентне підсвічування  - прекрасне, як і завжди. Кожну деталь циферблату чітко видно і помітно в темний час доби.

Висновок
Головна мета серії - віддати данину минулому, надавши сталеву альтернативу початковим DW-5600. Метал безсумнівно розширює аудиторію квадратного корпусу (офіс і класика), і вдихає нове життя в образ культових 5600-х. Батарейка годинника розрахована на 2 роки роботи - мінімальний показник для годинників Casio. У GM-5600 відсутні такі новомодні характеристики як: Bluetooth, сонячне живлення, радіосинхронізація, але в бюджетному ціновому сегменті не варто сподіватися на дорогий функціонал.

Tags: G-SHOCK
  • CASIO G-SHOCK GM-5600-1ER - ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное; корпус: нержавеющая сталь + полимер; ремешок из полимерного материала, водонепроницаемость: 20 ATM; электролюминесцентная подсветка; функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; хронограф; календарь; день недели...

    7 990 грн.
  • CASIO G-SHOCK GM-5600B-1ER - ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное; корпус: нержавеющая сталь + полимер; ремешок из полимерного материала, водонепроницаемость: 20 ATM; электролюминесцентная подсветка; функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; хронограф; календарь; день недели...

    9 250 грн.
  • CASIO G-SHOCK GM-5600B-3ER - ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное; корпус: нержавеющая сталь + полимер; ремешок из полимерного материала, водонепроницаемость: 20 ATM; электролюминесцентная подсветка; функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; хронограф; календарь; день недели...

    9 250 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: