G-SHOCK GST-B100G-2AER - чоловіий ударостійкий годинник серії G-STEEL

Годинники - річ дуже своєрідна. Ви знайдете безліч людей, які будуть вам доводити, що вони просто не потрібні, а також знайдете іншу "касту", яка отримує естетичне задоволення від гарних речей. Моє ставлення до годинників можна назвати фанатичним, або бездумним. Не дуже розумію / поважаю споживачів, які вважають годинник лише аксесуаром і не звертають уваги на точність ходу, або банально не використовують годинник, навіть коли той знаходиться на руці. Вся ця нісенітниця про статус, вартість годинника як показник зарплати - точно не про Casio. У моєму розумінні, гаджет на зап'ясті однозначно повинен показувати точний час, бути хоч якось функціональним для покриття базових потреб) і, звичайно ж, симпатичним щоб годинником хотілося милуватися). Ось під всі ці параметри як раз таки підходить модель GST-B100G-2A.


CASIO G-SHOCK GST-B100G-2AER

Серія GST-B100 з'явилася однією з перших в напрямку G-STEEL і довела свою успішність відмінними продажами в США і навіть в Європі. Я ж вважаю їх взагалі унікальними, оскільки вони єдині повністю аналогові шоки в цьому металевому підрозділі.

Якщо згадаєте мій огляд недавніх MTG-B1000B (G-SHOCK MTG-B1000B-1A4ER - ударостійкий стрілочний годинник топової серії), то зрозумієте, що повністю стрілочних шоків в принципі дуже мало можна перерахувати на пальцях однієї руки). Тут в принципі все логічно - стрілки дуже чутливі до ударів, а значить японцям потрібно солідно попрацювати з точки зору інженерії калібру і архітектури конструкції перевірки якості), щоб зберегти ключову цінність бренду G-Shock.

Саме тому повністю аналоговий формат та ще й з секундною стрілкою) отримують не всі, а як правило дорогі, елітні напрямки MTG, MRG, GRAVITYMASTER). Так що стрілочна цінність GST-B100G-2A відразу відкидає безліч ана-діджі конкурентів, яких більш ніж достатньо.
Чим мені подобаються японці, так це любов'ю до функціональності. Дуже складно знайти просто стрілочну модель годинника - завжди має бути як мінімум віконце дати, або якийсь примітивний секундомір. Тим цікавіше спостерігати за аналоговою функціональністю, яку зробити точно складніше, та й по красі вона теж захоплює. Адже це вже не просто "мертве" додаткове віконце, воно виконує свою функцію, наприклад час в іншому часовому поясі у 6 годинної позиції.

Погодьтеся, дуже корисна функція, особливо під час подорожей, або при роботі з закордонним підрядником.

"Коса" дата
Як би так, дата тут точно не рівна, але точно така ж як у багатьох топових представників інших суббрендів. Так як у мене, на GW-3000, приблизно таке ж розташування дати, за всі 10 років використання, не отримав ніякого дискомфорту. Хоча тут я радію просто наявністю цього віконця, адже його могло і не бути, а функція дуже корисна.

У GST-B100G-2A у вас точно не буде дряпатися безель рант), оскільки він тут не металевий, а виконаний з полімерного матеріалу.

Не можу назвати серію GST-B100 скромною. Від їх дизайну віє багатством, особливо в бронзовому кольорі GST-B100G-2A). На годинник хочеться звертати увагу, тому любителі викликають образів - ця серія вам точно підійде. Хоча не варто сприймати мої слова як єдино правильні, адже існує негласне правило вибору годинників - подобається, купуй.

Базовий функціонал
В даному огляді вирішив не торкатися "розумної" сторони серії, сьогодні буде тільки хардкор і ручні настройки.

Кнопка перемикання режимів змістилася в ліву верхню позицію, що трохи дивно, адже її як правило можна зустріти лише в нижній частині. У GST-B100 за низ відповідає кнопка "Connect", яка як би відразу натякає на свій зв'язок з телефоном.

Довго не думаючи, почав пересуватися режимами за допомогою кнопки MODE і виявив наступне: секундомір, таймер, будильник.
Секундомір працює з вимірювальним інтервалом в одну секунду
Ти часом можеш навіть забути, що знаходишся саме в цьому режимі, адже нічого кардинально нового на циферблаті не відбувається. Хотілося, звичайно, поспостерігати за рухом гвинта у 9-годинній позиції, але не зараз. Гвинт повідомляє про динаміку того, що відбувається при обнуленні секундоміру через деякий час.
Таймер
Таймер працює на ура зі зворотним ходом секундної стрілки. Люблю його.

У режимі будильника гвинт повідомляє про його активність: якщо сині лопасті закриті - вимкнений, відкриті - активований на заданий час у віконці у 6 години).
Вибачте, але я вирішив не переходити на рівень налаштування будильнику і самого таймера, адже це в рази простіше зробити за допомогою телефону і відправити необхідні налаштування назад в годинник.

Ще є функція відображення часу в іншому часовому поясі, з якою теж краще працювати з телефону.
Це далеко не весь потенціал годинника, серія складається з безлічі приємних особливостей те ж сонячне живлення, функція пошуку телефону і т.д.), так що в цьому плані годинник теж дуже гарний.

Висновки
Складно знайти мінуси, якщо це GST-B100G-2A. Мене може трохи бентежить такий дорогий зовнішній вигляд, але це дуже суб'єктивна думка в силу любові до простоти. Якщо ви бажаєте знайти симпатичний стрілочний і функціональний годинник, то це точно до представників серії GST-B100.

Tags: G-SHOCK
 • 2 Review (s)

  Мужские наручные часы CASIO GST-B100-1AER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO G-SHOCK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из полимерного материала, сапфировое стекло защитит циферблат от мелких царапин и повреждений. Водонепроницаемость 20 Бар...

  13 440 грн.
 • 1 Review (s)

  CASIO G-SHOCK GST-B100G-2AER - ударопрочные мужские часы; механизм: кварцевый (солнечная батарейка); гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное; корпус: нержавеющая сталь + полимер; полимерный ремешок; водонепроницаемость: 20 ATM; светонакопители на стрелках и цифрах/метках; светодиодная подсветка; функции: функция поиска телефона; число месяца; день...

  16 470 грн.
 • 1 Review (s)

  CASIO G-SHOCK GST-B100D-2AER - ударопрочные мужские часы; механизм: кварцевый (солнечная батарейка); гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное; корпус: нержавеющая сталь + полимер; браслет из нержавеющей стали; водонепроницаемость: 20 ATM; светонакопители на стрелках и цифрах/метках; светодиодная подсветка; функции: функция поиска телефона; число месяца;...

  16 870 грн.
 • 1 Review (s)

  Мужские наручные часы CASIO GST-B100-1AER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO G-SHOCK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из полимерного материала, сапфировое стекло защитит циферблат от мелких царапин и повреждений. Водонепроницаемость 20 Бар...

  17 660 грн.
 • CASIO G-SHOCK GST-B100BNR-1AER - ударопрочные мужские часы; механизм: кварцевый (солнечная батарейка); гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное; корпус: нержавеющая сталь + полимер; полимерный ремешок; водонепроницаемость: 20 ATM; светонакопители на стрелках и цифрах/метках; светодиодная подсветка; функции: функция поиска телефона; число месяца; день...

  18 050 грн.
 • 1 Review (s)

  Мужские наручные часы CASIO GST-B100D-1A9ER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO G-SHOCK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, браслет изготовлен из нержавеющей стали, сапфировое стекло защитит циферблат от мелких царапин и повреждений. Водонепроницаемость 20 Бар...

  18 120 грн.
 • Мужские наручные часы CASIO GST-B100XA-1AER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO G-SHOCK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из полимерного материала, сапфировое стекло защитит циферблат от мелких царапин и повреждений. Водонепроницаемость 20 Бар...

  28 280 грн.
 • 1 Review (s)

  CASIO G-SHOCK GST-B100XB-2AER - ударопрочные мужские наручные часы, гарантия 24 месяца, механизм: кварцевый (батарейка), стекло: сапфировое, функции: число месяца; день недели; будильник; календарь, доп. функции: мировое время; таймер обратного отсчета; 12/24ч. формат времени; второй часовой пояс; EOL - индикации окончания заряда батарейки; Bluetooth,...

  29 880 грн.
 • Мужские наручные часы CASIO GST-B100X-1AER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO G-SHOCK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из полимерного материала, сапфировое стекло защитит циферблат от мелких царапин и повреждений. Водонепроницаемость 20 Бар...

  32 100 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: