BABY-G BA-110SC - жіночі годиники для прихильниць пляжного сезону

Одна з яскравих новинок травня – це годинники BABY-G серії BA-110SC, що збирається підкорювати серця прихильниць активного літнього відпочинку та пляжного сезону. Особливість моделей полягає в дизайні корпусу, а точніше в його виконанні - годинники отримали напів-прозорі кольорові корпуси, що нагадують різнобарвне морське скло.


BABY-G BA-110SC-2A

BABY-G BA-110SC-4A

BABY-G BA-110SC-7A

Японці мають позитивний досвід створення прозорих (скелетонових) корпусів та ремінців, але тут дизайнери пішли трохи далі - поверхня полімеру тепер матова, при цьому корпус зберіг свою прозорість. Матовий ефект не що інше, як вираз природньої краси морського скла, яке у великій кількості можна зустріти на березі і у самому морі.

Круглі, приємні на дотик напівпрозорі морські скелетони колись були звичайним виробом зі скла, але водна стихія і час зробили свою справу - так з'являються круглі камінці зеленого, білого, рожевого та інших кольорів. Текстура і форма унікальні - така задумка природи.

Циферблат з золотими акцентами дизайнери задумали як образ сонячного світла, відбитого від морського скла - ідеально підходить до пляжної і літньому одязі.


Дівчатам мають сподобатися годинники нової серії, тим більше морська тема завжди викликає теплі почуття у прекрасної половини.

Ударостійка серія BA-110 не виділяється просунутим функціоналом, тут тільки базові електронні можливості - секундомір на 24 години, таймер, будильник, календар, світовий час, підсвічування і 100-метровий водозахист.


Tags: BABY-G

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: