WSC-1250H - нова серія годинників для рибалок, з базовим функціоналом

Крім серії WS-1200, про яку ми нещодавно писали (WS-1200H - недорогі функціональні годинники для бюджетного туризму), була представлена схожа за функціоналом серія WSC-1250, тільки з комбінованим дисплеєм. Обидва цих корпуси об'єднує трохи специфічна можливість - відстеження оптимального часу для риболовлі. Серія WS-1250H поповнила напрямок недорогих функціональних годинників GENERAL COLLECTION.


CASIO WSC-1250H-1AVEF


CASIO WSC-1250H-2AVEF

CASIO WSC-1250H-3AVEF

Лінійка Outgear - бюджетний туристичний напрямок
В даному випадку у годиннику немає додаткових датчиків, які можуть відслідковувати зміну погоди, зате є індикатор часу клювання риби, чим можуть скористатися любителі порибалити.

У верхній частині циферблата розташоване електронне віконце, що показує 5 рівнів клювання, в залежності від фази Місяця на поточну дату і час. Чим більше "рибок" у віконці, тим більш вдалий час для клювання прямо в даний момент. Самі розумієте, індикація досить умовна, адже за фактом якість клювання може залежати від багатьох інших факторів (природних та не тільки), але досвідчені рибалки точно візьмуть на замітку показники "рибного" віконця. У режимі поточного часу пропустити вдалий час для кльову не вийде - на дисплеї буде блимати індикатор FISH.
Ми не відразу помітили різницю з WS-1200 (спочатку навіть подумали, що це одна серія), поки не придивилися ближче і не побачили напівпрозорі стрілки, які просто показують поточний час в класичному аналоговому вигляді. Ще одна істотна відмінність від WS - батарейка на 3 роки замість 10. З чим пов'язаний такий "даунгрейд", ми не знаємо.

Дизайн корпусу чимось нагадує ударостійкий напрямок G-Shock, але цей момент оманливий - в годиннику немає додаткового захисту від ударів та падінь. Зате є водостійкість на рівні 100 метрів - пірнати і плавати можна без проблем.

Базові функціональні можливості
Базові можливості присутні: секундомір на 24 години, таймер, три будильники, щогодинний сигнал, календар, подвійний час на циферблаті, функції світового часу немає, LED-підсвітка у нічний час.

Tags: COLLECTION

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: