PROTREK PRT-B50 - 2 моделі туристичних годинників з титановим браслетом

Саме час згадати про самого свіжих представників ProTrek, серії PRT-B50. Представлено два нових моделі. Виробник сильно намагається розгойдати напрямок годинників ProTrek за допомогою функції синхронізації з телефоном. Фішка серед туристичних особливостей, де ви зможете зафіксувати ключові точки маршруту з висотою!, що накладаються на карту, але вже в додатку ProTrek Connected. Стилістичні моменти збереглися колишніми, а ось функціональна частина стала кращою.


PROTREK PRT-B50YT-1

PROTREK PRT-B50T-7

На перший погляд все дуже добре, але ось нас поки тільки бентежить обов'язкова наявність смартфона з активною роботою додатку, адже GPS в годиннику немає, а тому фіксувати дану локацію буде якраз телефон. У будь-якому випадку, годинник все одно при бажанні можна використовувати з величезною практичною цінністю. Другий момент - ідеальна точність і зручна робота з функцією світового часу. А все завдяки автоматичній корекції часу (4 рази на день) через Bluetooth. З приводу альтиметру, ми частенько згадували таке слово як "калібрування", так ось в PRT-B50 він теж калібрується автоматично (варто тільки один раз провести фіксацію локації і передати її в смартфон).

Анонсовані годинники отримали титановий браслет, який легкий, стійкий до іржі та алергії на метал. Чорна модель PROTREK PRT-B50YT-1 може похвалитися IP-обробкою (стійкість до дрібних подряпин). Так що в цілому акцент зроблений саме на поліпшених стійких характеристиках, що не може не радувати.

Tags: PROTREK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: