G-SHOCK GBD-100 - бігові годинники з крокоміром, вдосконалені GBA-800 / GBD-800

Разом з технологічними GBD-H1000 (G-SHOCK GBD-H1000 - бігові годинники з датчиком пульсу та спортивними функціями) японці представили схожу зовні серію G-SHOCK GBD-100, розміром трохи менші і з скромнішим функціоналом. Пульсометр з його специфічними можливостями за фактом потрібен далеко не всім бігунам, комусь буде достатньо звичайного крокоміру, таймера та Bluetooth для зручної візуалізації результатів активності, тому серія GBD-100 як раз для таких випадків.


G-SHOCK GBD-100-1A7

G-SHOCK GBD-100-2A

G-SHOCK GBD-100-1A

Зовнішній вигляд
На корпусі GBD-100 досить багато незграбних форм і асиметричних елементів - годинник ніби прибув до нас з майбутнього. Зовнішній вигляд GBD-100 має подібності зі старшою моделлю, хоч і розміри тут не такі величезні - 58.2 × 49.3 × 17.0 мм проти 63.0 × 55.0 × 20.4 мм. Вся справа у відсутності не тільки пульсометра, але й потрійного датчика (барометр, термометр, компас). Для бюджетного сегменту такі обмеження дуже доречні, і новинка складе конкуренцію серіям GBA-800 і GBD-800 з майже аналогічним функціональним ядром.
Цифровий дисплей
Радує наявність цифрового дисплея MIP - електронна панель "піксельного" типу з високою контрастністю. На практиці такий тип дисплею поміщає в собі більше інформації (індикатори, графіки) і може відображати повідомлення (вхідні дзвінки, смс, e-mail, календар, нагадування). Функція вібро теж присутня. Інженерам компанії варто серйозно задуматися про додавання такої можливості в усі цифрові годинники з Bluetooth.
Ремінець
Полімерний ремінець став ще м'якше і міцніше у порівнянні з попереднім поколінням (правда поки зі слів виробника), і в цілому дотримується бігова концепція G-Squad (так називається особливий спортивний напрямок G-Shock) - ремінець з широкими отворами для кращої вентиляції зап'ястя та надкладки (під кріпленням) для надійної фіксації годинника на руці.
Кнопку Run дизайнери завбачливо розмістили ліворуч, щоб виключити випадкові натискання (якщо ви правша і носите годинник на лівій руці). Для лівшів необхідно використовувати годинник на правій руці. Сама кнопка запускає тренувальний режим (активує секундомір / таймер + крокомір). При цьому окремі режими ніхто не відміняв - перемикання доступне натисненням кнопки Mode (внизу зліва).
Класичний крокомір рахує кількість пройдених кроків та витрачених калорій, але годинник GBD-100 може використовувати GPS смартфона для детального опрацювання результатів тренувань - більш точний підрахунок пройденої відстані, швидкості та відвідані точки на мапі. Наскільки ми зрозуміли, для нових GBD японці зробили окремий додаток, де можна самостійно налаштувати тренувальний план і переглядати відсоток виконання мети. До слова, тепер інженери Casio діляться інформацією про фактичну точності крокоміру ± 3% в нормальних умовах. Якщо підключитися з смартфону під час використання крокоміру, то крокоміру в подальшому може працювати з підвищеною точністю (мова про відстань).
Журнал тренувань зберігає в собі записи про окремі 100 забігів, до 140 кіл в кожному. Для продуктивного тренування передбачений секундомір на 100 годин з спліт-таймом і 5 інтервальних таймерів з автоповтором.
Батарейка
В якості елемента живлення тут виступає звичайна батарейка, саме вона забезпечить безперебійну роботу годинника до 2-х років.

Підсвічування
Підсвічування Super Illuminator - таке ж, як у GBD-H1000.

Ніякого "сонця" і тим більше додаткової зарядки від USB - такий собі варіант для невибагливих спортсменів. По суті, перед нами вдосконалені GBA-800 / GBD-800 з більш інформативним та кастомізованим екраном, повідомленнями зі смартфона і просунутим тренувальним режимом.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: