PRO TREK PRW-7000-3ER - у корпусі та ремінцем кольору хакі з чорним сталевим безелем

CASIO PRO TREK PRW-7000-3ER - топова модель PRO TREK з серії PRW-7000 вийшла в середині 2017 року у корпусі та ремінцем кольору хакі з чорним сталевим безелем навколо аналого-цифрового циферблату. Дисплей має сапфірове скло з анти-бліковим покриттям! Новий корпус товщиною 14.5 мм містить в собі: термометр, барометр, висотомір та цифровий компас, сонячну батарею, радіо-синхронізацію часу з атомним годинником. Годинник обладнано системою SMART ACCESS, що забезпечує швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх важливих функцій годинника за допомогою електронної заводної голівки і ще більше десятка функцій!

Завдяки наявності потрійного датчика (компас, барометр / висотомір, термометр) і базовим електронним функціям, у модельного напрямку не було конкурентів. ProTrek ще відомі своєю надійністю, точністю, водостійкістю та привабливим спортивним зовнішнім виглядом.

На сьогоднішній день у годинниках серії Протрек предостатньо своїх унікальних переваг, але ось тільки вони практично не змінилися за весь термін існування бренду. Так, потрійний датчик 3 версії став тоншим і точніше, проте це все той же потрійний датчик, який був і раніше. Я б назвав це "відставанням", хоча, PRW-7000 це представник старої надійної школи, який довів свою профпридатність множинними вилазками за межі людської цивілізації.

Наприклад Дмитро Комаров під час своїх перших експедицій (в програмі "Світ навиворіт") використовував саме ProTrek моделі (правда, ще першого покоління зі старим датчиком). Тому так, цей бренд точно з історією, а технологічна і функціональна частина, хоч і не зробила квантовий стрибок в своєму розвитку, все одно виконує своє туристичне призначення на всі 100 відсотків.

Модель PRW-7000-3ER, намагається довести свою профпридатність не тільки в агресивному світі дикої природи, а й у спокійній атмосфері міського офісного середовища. В основі годинника лежить аналоговий вид, який так цінують люди високого статусу.

Стрілки
Стрілки дуже читабельні, з красивими та помітними білими контурами. Завдяки такій темній стилістиці, аналогові світлі покажчики чітко виділяються на загальному тлі циферблату. В деякі моменти я ловив себе на думці повністю аналогового присутності на дисплеї, оскільки цифрове віконце настільки непомітне, що його наявність нікого не бентежить.

Зовнішній вигляд
Хочу окремо відзначити унікальний і приємний зовнішній вигляд годинника PRW-7000-3ER. Поєднання темно-зеленого і чорного кольорів роблять годинник потайним, сильним і навіть військовим. Відмінний гаджет для справжнього чоловіка. Модель не товста, але масивна. У порівняння з GPW-1000-1A взагалі компактний годинник. Завдяки досить широкому розмаху радіусу дисплея, розмістити ще щось на циферблаті було взагалі не проблема.

Серед цих "щось" розглянемо симпатичне аналогове додаткове віконце у 4-годинний позиції. Симпатичне воно як на мене ще й завдяки графіку рівнів припливів і відливів, яке відображається у вигляді хвиль. Аналоговий індикатор теж дуже читабельний і відповідає стилю основних стрілок.
Крім графіка припливів і відливів, це віконце зі стрілочкою виконує ще й інші функції: покажчик барометричного диференціалу. Даний параметр вказує на відносну різницю між самими недавніми показаннями барометричного тиску, зазначені на графіку барометричного тиску, і поточного значення барометричного тиску, відображуваного на дисплеї.
Аналогічно працює і для визначення величини перепаду висот. Ще маленька стрілочка вказує на успішний запис інформації в базу даних годинника.

Годинник PRW-7000-3ER можна активно використовувати під час рибалки, оскільки спеціально для рибалок створили окремий режим "Fishing Times", який показує саме прийнятний час клювання на базі даних про вік Місяця (так, є і такий метод, яким користуються рибалки). За допомогою цифрового дисплея ви зможете побачити рівні клювання і навіть сигнальне оповіщення в пікові значення.

Функція часу заходу і сходу Сонця вважається певним стандартом для ProTrek. Ця функція дозволяє прогнозувати важливу для туристів справу: зупинятися, або продовжувати йти. Принцип роботи елементарний: переходимо в окремий режим за допомогою кнопки MODE і у вас буде мерехтіти 2 значення для поточного дня. Ще ви можете подивитися ці дані на майбутні дати, що теж дуже корисно.

Компас, барометр / висотомір, термометр
Ці функції описувати не буду. Просто знайте, що вони теж є і при бажанні і прагненню до високої точності, можна відкалібрувати точність до досконалості (правда з прийнятною похибкою).

Сонячне живлення і радіосинхронізація
Серед дорогих технологій я б відзначив сонячне живлення і радіосінхронізацію. Так, цими функціями зараз мало кого здивуєш (для дорогих моделей Casio це вже стало певним стандартом), однак це і не мінімізує їх важливість і практичність (ідеальна точність і відсутність страху за зміну елементів живлення, що в туристичніх походах має значення).

Функціональні можливості
З функціями все зрозуміло: цифрове віконце зробило свою справу, а стрілкам залишається лише піти на нейтральну позицію (за допомогою автоматичної функції Hand Shift) щоб не заважати зчитування інформації.

Матеріали
Якість збірки PRW-7000-3ER на висоті. Немає приводу для критики. Секундна стрілка потрапляє у часові та секундні позначки ідеально. Безель металевий як і самі бічні кнопки. Дуже вдало виступають захисні "зуби" для мінімізації порушення роботи розумної заводної голівки Smart Access. Сапфірове скло робить свою справу - шалено прозорий вигляд і ніяких відблисків.
Кнопка підсвічування
Кнопка підсвічування зникла з боку ремінця (під 6-ти годинної позицією). І підсвічування тут ідеальне: окремий світлодіод на цифровому віконці та окремий тип NEON ILLUMINATOR для стрілок. Це варто побачити, тому постараюся передати окремими фото.

Ремінець
Ремінець з карбону і полімерного матеріалу. Дуже м'який і приємний. Карбон і полімерний матеріал є міцними та довговічними матеріалами - разом вони створюють наднадійний і міцний ремінець. У свою чергу карбонова конструкція на ремінці виглядає не тільки витончено, але також надає годиннику спортивний динамічний вид.

Висновки
Серія PRW-7000 прийшла в цей світ як преміальний продукт для любителів екстриму та серйозних робочих буднів. Можу з упевненістю сказати - годинник з цією місією справляються на всі 100%. На перший погляд ніхто не скаже, що перед вами туристичний годинник з безліччю функцій, а як годинник під сорочку має дуже стильний та незвичний вигляд, і тільки Ви будете досконало знати функціональні можливості та їх потенціал. Ще годинник може працювати при -10, принаймні виробник акцентує увагу і на цій можливості.

Tags: PROTREK
 • 1 Review (s)

  Мужские наручные часы CASIO PRW-7000-1AER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO PRO TREK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из карбона и полимерного материала. Водонепроницаемость 20 Бар (200 метров) позволяет купаться и нырять без акваланга, работу...

  25 837 грн.
 • Мужские наручные часы CASIO PRW-7000-8ER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO PRO TREK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из карбона и полимерного материала. Водонепроницаемость 20 Бар (200 метров) позволяет купаться и нырять без акваланга, работу...

  34 490 грн.
 • Мужские наручные часы CASIO PRW-7000-3ER пополнили популярную коллекцию наручных часов CASIO PRO TREK. Корпус изготовленный из нержавеющей стали и полимерного пластика надёжно защищает кварцевый механизм часов, ремешок изготовлен из карбона и полимерного материала. Водонепроницаемость 20 Бар (200 метров) позволяет купаться и нырять без акваланга, работу...

  36 910 грн.
 • CASIO PRO TREK PRW-7000X-1ER - мужские спортивные часы, механизм: кварцевый (солнечная батарея), гарантия: 24 месяца, защита корпуса: морозоустойчивые, стекло: сапфировое, тип индикации: стрелочные, материал корпуса: полимер, полимерный браслет, водонепроницаемость: 20 ATM, размер корпуса: 58,7 x 52,3 x 14,5, вес: 120 г, функции: число месяца; день...

  42 330 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: