G-SHOCK MRG-G2000BL-9A - лімітована модель годинника на честь 80 річчя Брюса Лі


Трохи незвичну колаборацію представили японці в лютому – а саме лімітовані MRG-G2000BL-9A в честь відомого у всьому світі актора Брюса Лі, якому в цьому році могло б виповнитися 80 років. Нечасто моделі співпраці присвячуються одній єдиній людині (зазвичай це цілі бренди), але тут випадок унікальний і заслуговує на повагу, оскільки в компанії Касіо вирішили вшанувати пам'ять легенди кінематографу, фільми з яким, бачили всі без винятку.

G-SHOCK MRG-G2000BL-9A

Брюс Лі - режисер, актор, філософ, майстер бойових мистецтв (справжнє ім'я - Лі Чженьфань). Народився 27 листопада 1940 року у місті Сан-Франциско. З раннього дитинства Брюс цікавився бойовими мистецтвами. Вважається засновником стилю Джіт Кун До - філософії змішаних бойових мистецтв, від якого беруть початок сучасні змішані бойові дисципліни (MMA). Свого часу був одним з найвпливовіших популяризаторів, коментаторів, захисників бойових мистецтв і є іконою поп-культури 20-го століття.

Чому саме MRG-G2000?
Думаємо, таким чином Casio висловлюють особливу повагу до творчості і життєвого шляху Брюса, чия фізична і ментальна міцність дуже схожа на концепцію ударостійкого бренду G-Shock, а двохтисячна серія - це вершина японського майстерності в годинниковій справі.

Жовтий ремінець і чорний корпус
Жовтий ремінець і чорний корпус є очевидним відсиланням до культового костюму, який носив Брюс Лі у своєму останньому фільмі "Гра смерті". До речі кажучи, Брюс так і не дожив до кінця зйомок (помер в 1973 році), тому частину фільму довелося знімати з його дублерами. Стрічка вийшла на екрани через 5 років і була приурочена до річниці смерті легендарного актора.

Гравірування на безелі
Гравірування на безелі символізує один з головних принципів Джіт Кун До - "Using no way as a way, having no limitation as limitation" ("Не використовуй ніяких засобів в якості засобів, та не визнай ніяких кордонів в якості кордонів."). Точно такий напис є і на задній кришці, але вже з емблемою.

На циферблаті у позначки 3 години можна побачити підпис у вигляді китайського символу "дракона" - таке прізвисько отримав Брюс Лі ще за життя.

Функціональні можливості
Крім візуальної потужності, преміальних матеріалів (титановий корпус з DLC обробкою, сапфірове скло) та ручної обробки, MRG-G2000 поєднують в собі передові технології японців - Bluetooth, GPS, радіосинхронізацію, сонячне живлення, Smart Access (розумна заводна голівка) і Tough Movement (точний хід стрілок).


Годинник поставляється в унікальному кейсі в стилі MRG з нашивками дракона.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: