Розумні годинники EDIFICE EQB-1000 - 2 топові новинки автомобільного напрямку

Представлені 2 преміальні новинки автомобільного напрямку Edifice, нові моделі: EQB-1000XD-1A та EQB-1000XDC-1A. Серія впевнено завойовує позиції у своїй ніші розумних годинників, інтерес аудиторії насамперед прикутий до можливостей модуля та конструктивних особливостей корпусу, де, як ви пам'ятаєте, відбулися кардинальні зміни.

"Свіжий спортивний лук" - так японці характеризують годинники серії EQB-1000XD. Яскраво-червоні та блакитні деталі на циферблаті нагадують популярні забарвлення спортивних авто.


EDIFICE EQB-1000XD-1AER

Ви теж помітили "штрихування" над віконцем біля позначки 6 години, де чорний колір перетікає у червоний та блакитний - явне відсилання до швидкості та драйву.


EDIFICE EQB-1000XDC-1AER

Повністю чорна модель EQB-1000XDC-1A з чорним браслетом однозначно стануть хітом. Крім стильного забарвлення тут ще й іонне покриття корпусу та браслету - щоб не лишалися подряпини.

Сапфірове скло
Сапфірове скло - то, чого так довго чекали фанати смарт-серії EQB. Виглядає елітно, дорого, не відблискує, практично не дряпається та володіє майже повною прозорістю.

Конструктивні особливості корпусу
8,9 мм - товщина корпусу у EQB-1000. Для порівняння - у попередніх моделей (EQB-900 і EQB-800) цей параметр дорівнює 12 і 13,1 мм  (різниця майже 30%). Такого результату вдалося досягти в першу чергу завдяки більш щільному розташуванню електронних компонентів на друкованій платі модуля.

Інші показники, теж зіграли свою роль в зменшенні корпусу:
- скорочення кількості електронних компонентів Bluetooth, внаслідок його поновлення на новішу версію.
- зміни способу розміщення акумулятора всередині корпусу
- тонші і компактні деталі механізму (зменшення на 17% механізму секундної стрілки і на 71% деталіей для календаря)
- скорочення кількості деталей заводної головки (і звідси зменшення простору для заводної голівки на 19%)

Функціональні можливості
Bluetooth-синхронізація, сонячне живлення, шкала тахіметра, подвійний час, віконце індикації кіл (у 6-ї години), точний секундомір [крок вимірювання 1/1000 секунди] з пам'яттю на 200 кіл - EQB -1000 заслужено отримав статус флагмана своєї лінійки.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: