WS-1200H - недорогі функціональні годинники для бюджетного туризму

Незважаючи на бум технологій, Casio продовжує розробляти прості та зрозумілі годинники з цифровим дисплеєм, оскільки попит на надійний мінімалізм все одно зберігається. І годинники Casio в цьому плані взагалі поза конкуренцією. Серія WS-1200 поповнила напрямок недорогих функціональних годинників GENERAL COLLECTION.


Casio WS-1200H-3AVEF

Casio WS-1200H-2AVEF

Casio WS-1200H-1AVEF

Для поціновувачів бюджетного туризму
Годинники серії WS-1200H відносяться до лінійки OutGear. Це такі собі ProTrek на мінімалку, що напевно сподобаються поціновувачам бюджетного туризму. Напис "Fishing Gear" допоможе з обранням гарного часу для клювання (мова про риболовлю).

Радар
Верхнє віконце циферблату якраз і відповідає за клювання, де дизайнери зобразили його у вигляді радару. Погодьтеся, виглядає приголомшливо. Принцип радару базується на графіку роботи місячного календаря, тому фази місяця йдуть "в наборі" біля умовної позначки 3ї години.

Відображення часу
Подвійний час (паралельне відображення часу в іншому часовому поясі), таймер (з автоповтором), три види будильників (можна обрати період спрацьовування: щодня, щомісяця), повсякчасне сигнальне сповіщення, секундомір – на борту у WS-1200.

Батарейка
Батарейка дозволить забути про заміну акумулятору на найближчі 10 років

Нові годинники 1200-ї серії отримали цікавий функціонал та шикарний спортивний зовнішній вигляд. WS-1200 точно зайдуть багатьом шанувальникам активного життя.

Tags: COLLECTION

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: