EDIFICE EFS-S560 - чоловічі годинники серії Slim Series отримали тонкі корпуси

Модельний ряд годинників Edifice отримав нове життя з фокусом на SLIM (тонкий) форм фактор. Тонкий корпус, чудова кварцова точність, стильний зовнішній вигляд, помірна функціональність та адекватна вартість – цих параметрів вже достатньо щоб придбати якісний годинник EFS-S560 серії.


EDIFICE EFS-S560DC-1AVUEF

EDIFICE EFS-S560DB-1AVUEF

EDIFICE EFS-S560D-1AVUEF

Тонка серія EFS-S560 з сонячним живленням
Серія дуже схожа на мінімалістичні та улюблені EFR-S107 - найтонші (8.3 мм) годинник Edifice, зокрема завдяки дизайнерським гвинтам на безелі.

Годинники серії EFS-S560 входять в колекцію Slim Series, а значить їх товщина складає всього-лише 9,9 мм. Це не 8,3 мм звичайно (як у самих тонких Edifice за всю історію існування бренду), але все одно дуже і дуже достойний параметр.

Скло
Ще одна фішка нової серії - сапфірове скло. Хороший аргумент за цілком прийнятну цінну.

Циферблат
Циферблат в EFS-S560 виконаний в традиційному для даного напрямку стилі. Присутні три віконця: секунди секундоміра (верхнє віконце у 12-ї години), 30 хвилин секундоміра (віконце у 6-ї години), секунди поточного часу (у 9-ї години)

Сонячне живлення
Так як це годинник з сонячним живленням, у нього є індикатор низького заряду акумулятора: шкала L, M, H в лівій нижній частині вікна хвилин секундоміра.

Тонкість досягається в першу чергу і за рахунок плоского безеля, який в даному моделі отримав індексні значення. Нам дуже сподобалася нова серія, особливо чорна версія EFS-S560DC-1AV (з іонізованим корпусом та браслетом). Все-таки тонкість і сонячне живлення роблять свою справу.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: