BABY-G MSG-S500 - класичні годинники для жінок серії MSG у компактному корпусі

Представлена нова жіноча серія MSG-S500, що поповнила модельний ряд класичних годинників Baby-G. Строгість, мінімалізм та елегантний аналоговий циферблат - новинка хоч і є класичним представником MSG (в елегантному стилі), але зуміла нас здивувати деякими деталями, на які дівчата точно звернуть увагу.


BABY-G MSG-S500-7AER

BABY-G MSG-S500G-7AER

BABY-G MSG-S500G-1AER

У минулому році ми захоплювалися розмірами MSG-S200 (47.5 × 38.4 × 12.3 мм), у 2020 році інженери Casio зробили MSG-S500 ще менше - 42.4 × 38.8 × 10.5 мм. Корпус трохи збільшився в ширину, але все через мініатюрну заводну голівку - якщо ми не помиляємося, то це перші повністю аналогові MSG.

Елегантний та витончений годинник на кожен день
Ідея прибрати електронні віконця дуже вдала, враховуючи позиціонування серії. Можливостей у MSG-S500 менше, ніж у цифрових аналогів - немає секундоміра, таймера, будильника, але погодьтеся, дівчата не так ставляться до функціональної частини годинника, на відміну від хлопців.

Корпус
Корпус, як і годиться, тут сталевий з поліруванням. Дуже сподобалися пірамідальні годинні мітки і восьмикутна заводна голівка - така ось приваблива геометрія. В цілому, 500-ті не відійшли від концепції MSG, а скоріше, навіть її доповнили - мінімалістичний циферблат та відсутність цифрових віконець підкреслюють вишуканість серії.

Іонізований корпус
Золотисті MSG-S500G-1A та MSG-S500G-7A отримали іонізований корпус (захист від подряпин).

Ремінець
Ремінець став ще вже і тонше - для жіночого зап'ястя це тільки в плюс.

Нові годинники MSG-S500 серії порадували своїм виходом, радує наявність сонячного живлення, годинник заряджається від денного світла, і не потрібно кожні 2 роки міняти батарейку. На циферблаті є маленьке віконце дати. Водостійкість 100 метрів - можна спокійно перебувати під водою.

Tags: BABY-G

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: