G-SHOCK GA-140 - чоловічі годинники Джішок у рожевому золоті

Пропонуємо розглянути трьох нових представників ударостійкого корпусу G-SHOCK серії GA-140 . Пропоную врахувати відносно молодий вік нового корпусу, який виробник просуває, як наступника культових GA-100/110. Цілком логічно що у нової серії просто зобов'язані бути моделі з золотим оформленням – і це було лише питання часу.


G-SHOCK GA-140GB-1A1ER

G-SHOCK GA-140GB-1A2ER

G-SHOCK GA-140GM-1A1ER

Здається, цей формат корпусу буде вічним - настільки він пізнаваний і популярний серед шанувальників G-Shock. Абсолютно ідентичний дизайн ми вже бачили майже у всіх представників серії GA (найчисленнішої серед напрямки Джішок) з різницею лише в дизайні циферблату та новому форматі індикації.
Золото надає 140-м трохи строгості та серйозності, хоча це буде все та ж "робоча конячка" з базовим набором функціональних можливостей. Хотіли додати ще і солідність, але тут навряд чи хтось побачить для себе годинник "під костюм", GA-140GB це скоріше про кежуал і спорт.
Рожеве золото
GA-140GB-1A1 і GA-140GB-1A2 отримали корпус з глянцевим покриттям, а ось GA-140GM-1A1 матові. Виробник позиціонує моделі GA-140GB з BA-130 у рожевому золоті, як парні дизайнерські серії для закоханих. Стаття: BABY-G BA-130 - нові варіанти жіночих годинників виконані у стилі сяюче золото
Функціональні можливості
Годинники G-SHOCK серії GA-140 не можуть похвалитися просунутої начинкою, але вони отримали базовий електронний функціонал: секундомір, світовий час, таймер, будильник, календар, вимірювання швидкості (в віконці у позначки 3-ї години), підсвічування та щогодинний сигнал.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: