G-SHOCK GA-2000SU та G-SHOCK GA-2100SU - годинники в стилі мілітарі

Пропонуємо вам розглянути нові годинники G-SHOCK популярних серій GA-2100SU та GA-2000SU представлені в мілітарі стилі, які вже пару тижнів присутні в лістингах деяких європейських магазинів з позначкою "скоро у продажу". Після того, як годинники заявлених серій  були опубліковані на європейській версії сайту компанії Касіо прийшов час ближче познайомитися з анонсованими моделями лютого


G-SHOCK GA-2100SU-1AER

Найтонший (48.5 × 45.4 × 11.8 мм) та недорогий годинник G-Shock серії GA-2100. Годинники нової серії прогнозовано підкорюють серця навіть тих, хто не дуже любить Джі Шоки. Секрет популярності досить простий: спробуйте знайти ще одні такі симпатичні, в міру функціональний годинники ще й з удароміцними характеристиками за аналогічну вартість.

Мілітарі стилістика
Мілітарі стилістика моделі GA-2100SU-1A особисто нас підкорила своєю красою. Новинка відноситься до підрозділу "Utility Color",  враховуючи практичність серії безель точно не буде облазити і його можна використовувати в так званому військовій справі. У годиннику GA-2100SU-1A поєднуються практичні та утилітарні кольори безеля, дисплея та ремінця, які добре поєднуються з вуличною модою, для створення неповторних образів. Годинники прекрасно вписуються в широкий спектр модного одягу і підкреслюють активний спосіб життя.

Якщо ж відійти від дресскоду, у GA-2100SU-1A присутні абсолютно всі риси просто крутого годинника G-Shock: нова легка і міцна структура корпусу Carbon Core Guard, водостійкість 200 метрів, функція Hand Shift для "відходу" стрілок на нейтральні позиціі (щоб не заважати зчитуванню електронних даних), підсвічування, світовий час, секундомір, таймер та інші плюшки.

Структура Carbon Core Guard
Нова захисна конструкція з карбонового матеріалу захищає модуль, оточивши його карбоновим каркасом. Корпус виготовлений з тонкого полімеру, вбудованого в карбонові волокна, що забезпечує виняткову міцність, стійкість до виникнення тріщин та довговічність.


G-SHOCK GA-2110SU-9AER

G-SHOCK GA-2110SU-3AER

Чорний, темно-зелений, пісочно-жовтий та синій - кольори, що зарекомендували себе у військовій сфері, як самі "потайливі" більш за все підходять під екіпіровку військових. У нас немає сумнівів, з приводу позиціонування, годинники представлені для любителів мілітарі стилю, а для цього як ми знаємо не обов'язково бути військовослужбовцем.

Камуфляжний безель GA-2100SU-1A - ще один варіант з розрахунком на шанувальників потайливості. Та ж ситуація і з GA-2000LU, де камуфляжний принт зайняв майже весь циферблат.

Посилений карбоном корпус і військова тематика
Така комбінація - ідеальне поєднання для ударостійких годинників, які можна та потрібно використовувати у польових умовах. Серії GA-2000 та GA-2100 в цьому плані можна вважати спорідненими - технологія Carbon Core Guard зробила годинники G-Shock ще міцніше та ще надійніше, незважаючи на їх відносно невисоку вартість.

Структура Carbon Core Guard
Внутрішня частина корпусу являє собою полімерний прошарок з вуглецевим армуванням. Виробник називає своє творіння структурою Carbon Core Guard, яка не тільки сприяє поліпшенню ударостійких властивостей корпусу [карбон дуже міцний матеріал] але і збільшує вагу годинника, а це теж важливий критерій. Правда, у випадку з GA-2100 карбонові елементи повністю заховані всередину годинника, і візуально на них не помилуєшся (на відміну від GA-2000 або GST-B200).


G-SHOCK GA-2000SU-1AER

G-SHOCK GA-2000SU-2AER

Ремінець
Можливість швидко змінити ремінець теж грає роль при виборі годинника на кожен день - ремінці, як, правило зношуються швидше, ніж сам годинник. Для 2000-х навіть є офіційні моделі ременів від Casio - так японці дають можливість придбати оригінальну продукцію без необхідності шукати її у сторонніх виробників.

Базові можливості GA-2000 і GA-2100
На борту у представлених моделей: світовий час, секундомір, таймер, підсвічування, будильник, календар, 200-метрова водостійкість.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: