G-Shock GM-6900G для фанатів олдскульних цифрових годинників

Фанатам олдскульних цифрових G-Shock є чому порадіти - японці вирішили оновити 6900 корпус (який, до речі, до цих пір популярний у всьому світі) і представили нову серію GM-6900 зі сталевим безелем та впізнаваним "триоким" цифровим дисплеєм. Ми чітко бачимо аналогію з GM-5600, де була точно така ж ситуація - мінімум функцій та сталева накладка на полімерний корпус (шанувальники ударостійкого напрямку вже давно чекали такого кроку).


G-SHOCK GM-6900G-9ER

G-SHOCK GM-6900-1ER

G-SHOCK GM-6900B-4ER

Після появи першого представника корпусу (DW-6900-1V) пройшло рівно 25 років, а ви знаєте, як японці ставляться до будь-яких ювілейних дат, нехай і не круглих. Дивно, але через такий солідний проміжок часу (для однієї моделі це багато), серія не тільки не втратила своєї популярності, а й набирає обертів серед молоді й поціновувачів недорогих ударостійких годинників. Секрет, звичайно ж, в унікальності образу - круглий корпус з відмінною читабельністю, електронний дисплей (ми все ще вважаємо, що справжні годинники G-Shock повинні бути цифровими) і ті самі три круглих індикаторних віконця, які виробник називає Triple Graph також мають бути.

GM-6900 - перший представник своєї серії зі сталевим безелем. Вірніше, це не зовсім безель, швидше накладка на полімерний сердечник, що захищає модуль годинника від пошкоджень та утворює з металом єдину і міцну конструкцію.

Це не просто шматок металу
Інженери приділили багато уваги обробці поверхні та дрібним деталям. Бічні виступи, захисні напливи для кнопок та скла, навіть гвинти - всі ці елементи не тільки виконують захисну функцію, а й висловлюють серйозне ставлення японців до годинникової справи.

Перш ніж потрапити на остаточне полірування, сталева накладка проходить 20 етапів кування та різання, де кожна найменша деталь обробляється за чітко складеним ескізом. Ідеально вивірені розміри дають можливість максимально щільно прилягати до внутрішньої частини корпусу. Звучить трохи пафосно, але блискуча дзеркальна поверхня досягається саме за допомогою якісного полірування. Щоб не бути голослівним, виробник показав основні етапи створення безеля (від початкової форми до готового виробу).
Все для захисту модуля від ударного навантаження - надійність понад усе
Внутрішня частина корпусу отримала посилення у вигляді скловолокна (міцніше класичного полімеру). Якщо поглянути на сердечник, то можна побачити невеликі виступи у кнопок - вони потрібні для зменшення площі контакту з металевою поверхнею.
Всі три моделі отримали інверсійний циферблат, і це той випадок, коли можна пожертвувати читабельністю в яскравий сонячний день заради стильного та гармонійного дизайну. Золотисті GM-6900G-9 виглядають шикарно - не дарма виробник акцентує на цій моделі особливу увагу в промо-матеріалах. Поверхня безеля іонізована, а значить захищена від подряпин, потертостей. Такий самий захист отримали й червоні GM-6900B-4. Червоний ремінець виконаний з напівпрозорого поліуретану в "желейном" стилі.

Круглі віконця чітко вписуються в загальний металевий стиль GM-6900 завдяки дзеркальній окантовці.

Функціональні можливості
Начинка серії залишилася недоторканою - секундомір на 24 години, миготливе підсвічування, таймер, світовий час, будильник, щогодинний сигнал, календар, електролюмінесцентне підсвічування та батарейка на 2 роки, все на своєму звичному місці.

Особисто нас зацікавило таке перетворення 6900-го корпусу. Залишилося дочекатися GMW-B6900 або щось в цьому роді (аналог GMW-B5000 з Bluetooth, сонячним живленням та іншими "фішками"). Впевнені, якщо публіці зайдуть GM-6900, то японці точно задумаються про більш функціональні варіанти корпусу та більш солідні матеріали [титан з DLC, наприклад].

Годинники відрізняються між собою тільки кольоровим оформленням безеля і циферблату. Корпус отримав комбіновану конструкцію (53.9 x 49.7 x 18.6 мм, 96 г), яка виготовлена поєднанням сталевого безеля, сталевою задньою кришкою та сталевими кнопками з посиленою полімерною основою та мінеральним склом. На руці годинник фіксується поліуретановим ремінцем зі сталевою пряжкою.

Підсвічування
Для комфортного використання в темний час доби, використовуйте електролюмінесцентне підсвічування.

Батарейка
Годинник працює від однієї батарейки типу CR2016, повного заряду якої повинно вистачити на 2 роки.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: