Годинники G-Shock в стилі Fire Package ''вогненні годинники'' популярних корпусів

Продовжуємо знайомити читачів з лютневими новинками 2020 року від компанії CASIO. На черзі добірка годинників G-Shock в стилі Fire Package, яку японці випускають щорічно. Зазвичай в комплект "вогненних годинників" входять моделі, які рідко зустрічаються за межами Японії, але в цей раз колекція включає в себе і представників популярних корпусів, а саме: GBA-800SF-1A, GBD-800SF-1. Для того щоб наш огляд був максимально розгорнутим 2 інші моделі (AWG-M100SF-1H4, GW-2320SF-1B4) ми також розглянемо, хоч вони й призначені тільки для азіатського ринку.


G-SHOCK GBA-800SF-1AER

G-SHOCK GBD-800SF-1ER

Під фразою "Fire Package" виробник розуміє протистояння силам природи (здебільшого вогненній стихії) та єдності японського духу. На думку одразу приходять хлопці з пожежно-рятувальної команди Kobe City, які мало не щодня борються з катаклізмами для порятунку людських життів.

Звучить трохи пафосно, але ми з вами розуміємо годинники G-Shock ідеально підходять для будь-яких умов роботи в силу своєї міцності та надійності. Не варто надто серйозно ставитися до маркетингових хитрощів Casio - фанати ударостійкого напрямку і так знають про переваги японських технологій захисту.

Жовтогарячий колір - символ сонця і вогню
Тут жовтогарячого не так вже й багато (тільки безельная частина та стрілки), але і цього досить, щоб привернути увагу. Заодно й бігові серії GBA-800 та GBD-800 отримали нові варіанти оформлення - а раптом хтось в захваті саме від комбінації "чорний + жовтогарячий".

G-SHOCK AWG-M100SF-1H4ER

G-SHOCK GW-2320SF-1B4

Що стосується AWG-M100SF-1H4 і GW-2320SF-1B4, тут все просто - в колекції Fire Package завжди присутні просунуті корпуси, як мінімум з сонячним живленням та радіосінхронізацією часу. Правда, продаватися вони будуть тільки в Японії. Власникам японських версій пощастить вдвічі - в комплекті буде спеціальний кейс із сталевим обрамленням та унікальним малюнком у вогняному стилі.
Функціональні можливості
Представлені годинники мають базовий набір можливостей (світовий час, секундомір, таймер, будильник, календар) та більш просунуті функції [сонячне живлення та Multiband у AWG-M100]. Що стосується бігових GBA-800 і GBD-800, тут теж є що згадати - Bluetooth-синхронізація, крокомір, інтервальний таймер, секундомір на 200 кіл.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: