G-SHOCK GW-9400J-1B чоловічий годинник лінійки Rangeman, серії Black Out

Серед новинок G-SHOCK січня 2020 роки ми вже можемо знайти модель CASIO G-SHOCK GW-9400J-1B, яка постала перед нами в повністю чорному матовому кольорі. Японці називають цей стиль "Black Out", що відмінно відповідає прямому перекладу - "відключення електрики".

G-SHOCK GW-9400J-1B

Сутність GW-9400J-1B проста - бути дуже чорним
Версія Rangeman GW-9400J-1B отримала міцний та герметичний полімерний корпус, який доповнюється сталевою задньою кришкою та мінеральним склом для захисту LCD-дисплею. Модель MudMaster GG-B100-1B виділяється своїм комбінованим корпусом Carbon Core Guard, яку формує центральна частина з вуглецевого полімеру, задня кришка виготовлена з нержавіючої сталі з додатковим шаром посиленого полімеру, тришаровий полімерний безель та мінеральне скло для захисту комбінованого циферблата.

Ок, не чіпаємо матовий чорний колір, а перемкнемося на прекрасну серію GW-9400. Особисто ми дуже раді бачити культового представника G-Shock в новинках січня, адже серія GW-9400 вперше з'явилася в 2013 році. Японці (схоже) вирішили не забувати про справжню концепції "G", де унікальність зовнішнього вигляду продиктована удароміцними характеристиками та просунутими вбудованими можливостями.

У годиннику CASIO GW-9400J-1B використовується добре відомий сенсор третього покоління Triple Sensor (електронний компас, термометр, барометр та барометричний висотомір), який доповнюється технологіями сонячної зарядки Tough Solar з індикатором рівня заряду вбудованого акумулятора, та радіосинхронізацією Multi-band 6. В годиннику GG-B100-1B, аналогічно базової версії, встановлений відносно новий сенсор Quad Sensor, який розширено акселерометром. Також модель обладнано технологію бездротової синхронізації даних Smartphone Link (Bluetooth).

Корпус
Версія Rangeman GW-9400J-1B передбачає міцний і герметичний полімерний корпус, який доповнюється сталевий задньою кришкою і мінеральним склом для захисту LCD-дисплея.

Функціональні можливості
У годиннику Rangeman GW-9400J-1B використовується добре відомий сенсор третього покоління Triple Sensor (електронний компас, термометр, барометр і барометричний висотомір), який доповнюється технологіями сонячної зарядки Tough Solar з індикатором рівня заряду вбудованого акумулятора, та радіосинхронізацією Multi-band 6.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: