Годинник G-SHOCK GG-B100BA-1AER - на честь наземного підрозділу Британської армії

G-SHOCK GG-B100BA-1AER

Розробники компанії Касіо домовилися з Міністерством оборони Великобританії про офіційне співробітництво. В планах випустити відразу три моделі, кожна з яких буде представляти свій підрозділ:
- Британські збройні сили
- Королівський військово-морський флот Британії
- Королівські військово-повітряні сили.

Нова концепція має на увазі три природних середовища, де годинники G-Shock показують себе у всій красі (земля, вода та повітря).
CASIO Mudmaster GG-B100BA-1A на честь наземного підрозділу Британської армії
Не дивно, що військові з усього світу звертають увагу на годинники G-Shock - вони міцні, надійні та функціональні. У випадку з G-SHOCK GG-B100BA-1AER вибір очевидний - професійний захист від бруду і пилу, квадро-датчик [барометр, компас, термометр, крокомір], корпус з вуглецевого волокна, Bluetooth-синхронізація, карбоновий корпус. Японці вже погодили співробітництво, отримавши ліцензію у IMG (Міжнародна компанія, що займається ліцензуванням брендів і не тільки).
Годинник GG-B100BA-1A отримав забарвлення камуфляжу в стилі MTP [Multi-Terrain Pattern] - саме такий тип камуфляжу застосовується в сучасній військовій формі Британської армії.
Циферблат
На чорному циферблаті та инверсійнному дисплеї наполягли представники Збройних сил - так годинник буде більш потайними під час виконання бойових завдань.
Логотип
На сталевому тримачі ремінця розмістився логотип - гордість наземної армії Великобританії.
Кейс
Особливу увагу дизайнери приділили кейсу, який виконаний в камуфляжному стилі та прикрашений гербом Британської армії.
Переваги карбонового корпусу
Японці примудрилися знайти для себе ще один жирний плюс карбонового корпусу - нова структура кнопок тепер не потребує додаткового захисту, а тому кнопки виглядають більш естетично (хоча ми не впевнені, що для Болотників взагалі доречне поняття "естетичність"). Мінімум металу, максимум легких, але міцних матеріалів – в Касіо тепер прямо заявляють про "повітронепроникність" корпусу та кнопок. Спеціальний захист від попадання бруду, пилу та інших дрібних частинок всередині полягає в декількох "бар'єрах" у вигляді ущільнюючих прокладок, які розташовані за ходом руху кнопки.

Підсвічування
Д
ля роботи в темний час доби використовуйте світлодіодне підсвічування.

Батарейка
Аналогічно базовій моделі GG-B100, годинник працює від батарейки формату CR2025, якої повинно вистачити на 2 роки безперервної роботи.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: