Представлені 2 лімітовані моделі G-SHOCK на честь 25-річчя популярного корпусу DW-6900

У 2020 році корпус DW-6900 ударостійких годинників G-SHOCK відзначає своє 25-річчя. Чверть століття серія завойовує серця шанувальників ударостійкості та не збирається здавати позиції. На честь такої важливої дати японці випустили 2 лімітовані моделі G-SHOCK DW-6900SP-1ER та G-SHOCK DW-6900SP-7ER з унікальним різнобарвним дисплеєм та ювілейним маркуванням.


G-SHOCK DW-6900SP-1ER

G-SHOCK DW-6900SP-7ER

Практику напівпрозорих корпусів та ремінців у компанії Касіо використовують уже давно - такі варіанти виглядають свіжими, стильними та молодіжними. Правда, у випадку з годинником у чорному корпусі DW-6900SP-1ER прозорість не так яскраво виражена, але вона є (потрібно дивитися наживо). Годинник у білому корпусі DW-6900SP-7ER не викликає питань, тут чітко видно ефект "скелетон", при якому корпус ніби "просвічується", і видно внутрішню частину годинника.
Простір навколо електронних віконець заповнений поверхнею зі спеціальним поляризаційним шаром, завдяки чому підкладка змінює колір залежно від кута огляду.

Індикаторні додаткові віконця оформлені в трьох різних кольорах - синій, зелений та рожевий.

На основній цифровій панелі видно "візерунок" в честь 25-річчя серії, який проявляється при активації підсвічування - нам це нагадало голографічні системи майбутнього, де велика частина світу вже перейшла у віртуальне середовище. Такий собі елемент футуризму та фантастики.
Коробка прикрашена різнокольоровими принтами тієї ж цифровою голограмою 1995 - 2020 - період успіху 6900-х.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: