Жіночі годинники G-Shock S-серії отримали напівпрозорий корпус в стилі скелетон


Жіночі годинники G-Shock S-серії отримали одразу три нові моделі – і всі три від представників популярних корпусів: GMA-S120SR-7A, GMA-S110SR-7A та GMD-S6900SR-7. Новинки мають напівпрозорий корпус в стилі скелетон та циферблат кольору рожевого золота - ще один яскравий приклад того, як брутальні і потужні годинники серії Джішок можна перетворити на цілком собі жіночні моделі з міцністю та надійністю G-серії.


G-SHOCK GMA-S110SR-7AER

G-SHOCK GMA-S120SR-7AER

G-SHOCK GMD-S6900SR-7ER

Що ж представляють собою G-Shock S Series?
Це такий собі компроміс між розмірами класичних G-Shock для чоловіків та жіночими перевагами такими як зручність та вишуканий дизайн. Для прихильниць зовсім крихітних корпусів є серія корпусів MSG та інші моделі від колекції Baby-G, але в нашому випадку японці чітко говорять - "Дівчата теж можуть носити G-Shock і бути впевненими в їх міцності, незважаючи на зменшені розміри".

Дизайн та зовнішній вигляд
Рожеве золото ніби натякає - хлопцям навряд чи підійде годинник з даної вибірки. Скелетоновий корпус і напівпрозорий ремінець - прийом, який японська компанія успішно застосовує в годинниковій справі вже не перший десяток років. Прозорі елементи одягу (і не тільки) були на піку популярності в 90-і роки, тому дизайнери Casio поєднують вуличну моду кінця минулого століття з сучасними колірними варіантами.

Відмінності від Baby-G
Єдина істотна відмінність від тих же Baby-G – це 200-метрова водонстійкість (золотий стандарт всіх моделей G-Shock). Комусь ця цифра ні про що не скаже, але повірте, різниця з 100 метровим показником істотна, особливо коли часто проводиш час у воді та пірнаєш на середню глибину.

Функціональні можливості
Представлені моделі мають базовий набір функцій та характеристик: секундомір, таймер, світовий час, календар, будильник, щогодинний сигнал, антимагнітним захист [GMA-S110SR-7A і GMA-S120SR-7A], миготливе підсвічування [GMD-S6900SR-7]. Термін служби батарейки - від 2 (GMA-S110SR-7A та GMA-S120SR-7A) до 5 років (GMD-S6900SR-7ER).

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: