Синтезатори CASIO нової серії Casiotone створені для майбутніх музикантів

Нова серія синтезаторів CASIO CT-S (Casiotone)

Компанія CASIO представила свій перший портативний клавішний синтезатор в січні 1980 року. І практично одразу з моменту свого виходу компактна 49-клавішна модель Casiotone 201 встановила нові стандарти для портативних синтезаторів. Випуск цього інструменту також ознаменував початок роботи компанії CASIO в сегменті цифрових музичних інструментів. Майже 40 років по тому, створивши величезну кількість інноваційних розробок в даному напрямку, CASIO виводить на ринок лінійку інструментів, об'єднану цим важливим для історії компанії ім'ям Casiotone. І це дуже символічно, адже новітні інструменти серії Casiotone несуть в собі все той же головний заклик і мету - надати можливість якомога більшій кількості людей в усьому світі легко і невимушено стикнутися з прекрасним і чарівним світом Музики.

Потужне оновлення у найпопулярнішому сегменті синтезаторів для початківців
Абсолютно новий дизайн, автономність та функціональні можливості новинок швидко зроблять їх популярними. Завдяки ультра компактним розмірам 930 мм x 256 мм x 73 мм (моделі на 30% менше, ніж попередні предстаники серії CTK) і більшій автономності (збільшена тривалість роботи від батарейок), синтезатори Casiotone пропонують виконавцям максимум свободи для реалізації своїх музичних ідей. Мала вага інструментів (CT-S300, CT-S200 та CT-S100 становить 3.3 кг), а також практична ручка на корпусі дозволяють використовувати синтезатор в абсолютно різних ситуаціях, незалежно від зовнішніх умов. Варто відзначити, що активна клавіатура (чутлива до сили натискання) є тільки у моделі CT-S300.

Режим Dance Music Mode
Режим Dance Music Mode дозволяє створювати та мікшувати свій танцювальний трек, обираючи і програмуючи вбудовані музичні фрази партій ударних, баса та синтезатора.

Dance Music Voices
12 різних звуків блоку Dance Music Voices дозволяють додати більше креативності до виконання, зробивши композицію ще більш унікальною і цікавою.

Додаток Chordana Play
Синтезатори CASIO серії Casiotone підтримують роботу з безкоштовним додатком Chordana Play - через смартфон та планшет. Це робить легким і зручним вивчення і виконання своїх улюблених композицій.

Динаміки
Нові динаміки овальної форми (13 см x 6 см) відтворюють вражаюче звучання.

CASIO CT-S100

61 клавіша та інтуїтивно зрозуміле управління роблять базову модель серії CASIOTONE чудовим музичним інструментом. Ви можете займатися вдома, або брати інструмент з собою на виступи: CT-S100 також може працювати від батарейок. У будь-якому випадку задоволення від гри вам гарантовано. Безліч тембрів, стилів, а також можливість підключення інструменту до ПК через USB-з'єднання забезпечують зручність у використанні.

Основні особливості CASIO CT-S100:
- 61 клавіша (нединамічна) фортепіанного типу
- 122 тембри, 61 стиль автоаккомпанементу
- 5 клавіш швидкого доступу для найбільш часто використовуваних тембрів
- підключення до ПК через USB to Host
- інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

CASIO CT-S200

61 клавіша та практична ручка для перенесення
Стильний синтезатор CT-S200 гарантує чудове звучання і в рівній мірі підходить як для дому, так і для студії звукозапису, або виступів. Функціонал інструменту включає в себе: режим Dance Music, за допомогою якого навіть новачки зможуть створювати відмінні танцювальні треки, і можливість підключення до безкоштовного навчального додатку Chordana Play For Keyboard, або ПК через USB-з'єднання. Крім того, CT-S200 може працювати від батарейок.

Основні особливості CASIO CT-S200:
- 61 клавіша (недінамічна) фортепіанного типу
- 400 чудових тембрів, 77 стилів автоаккомпанементу
- підключення до ПК через USB to Host
- роз'єм Audio In
- додаток Chordana Play для iOS / Android робить легким і зручним вивчення улюблених композицій
- USB-MIDI, в комплекті AC адаптер, живлення від 6 батарейок типу AA
- представлений в трьох кольорах: чорний CASIO CT-S200BK, білий CASIO CT-S200WE, червоний CASIO CT-S200RD

CASIO CT-S300

Виключно легкий інструмент з динамічною клавіатурою на 61 клавішу
Синтезатор CT-S300 вражає не тільки ефектним дизайном, але й різноманітністю функціональних можливостей. Режим Dance Music, за допомогою якого навіть новачки легко можуть створювати відмінні танцювальні треки, колесо Pitch Bend, можливість підключення до безкоштовного навчального додатку Chordana Play For Keyboard, або ПК через USB-з'єднання - багатий функціонал цього інструменту принесе вам ще більше задоволення від гри на клавішних. Інтуїтивно зрозуміле управління та можливість роботи від батарейок роблять CASIO CT-S300 чудовим та виключно мобільним інструментом.

Основні особливості CASIO CT-S300:
- 61 повнорозмірна клавіша фортепіанного типу, чутлива до сили натискання (динамічна)
- 400 чудових тембрів, 77 стилів автоаккомпанементу
- підключення до ПК через USB to Host
- роз'єм Audio In
- колесо Pitch Bend
- додаток Chordana Play для iOS / Android робить легким і зручним вивчення своїх улюблених композицій
- USB-MIDI, в комплекті AC адаптер, живлення від 6 батарей типу AA

 • CASIO CT-S200RD - синтезатор, клавиатура: 61 клавиша (нединамическая), максимальная полифония: 48 нот, тембры: 400 предустановленных тембров (1 фортепианный стерео тембр), эффекты: Реверберация (10 типов, откл.), банк композиций: предустановленных композиций 60 / отключение партий левой, правой, обеих рук, авто аккомпанемент: Предустановленные стили: 77...

  4 000 грн.
 • CASIO CT-S200WE - синтезатор, клавиатура: 61 клавиша (нединамическая), максимальная полифония: 48 нот, тембры: 400 предустановленных тембров (1 фортепианный стерео тембр), эффекты: Реверберация (10 типов, откл.), банк композиций: предустановленных композиций 60 / отключение партий левой, правой, обеих рук, авто аккомпанемент: Предустановленные стили: 77...

  4 400 грн.
 • CASIO CT-S200BK - синтезатор, клавиатура: 61 клавиша (нединамическая), максимальная полифония: 48 нот, тембры: 400 предустановленных тембров (1 фортепианный стерео тембр), эффекты: Реверберация (10 типов, откл.), банк композиций: предустановленных композиций 60 / отключение партий левой, правой, обеих рук, авто аккомпанемент: Предустановленные стили: 77...

  4 400 грн.
 • CASIO CT-S300 - клавиатура: 61 клавиша, чувствительная к силе нажатия, максимальная полифония: 48 нот, тембры: 400 предустановленных тембров (1 фортепианный стерео тембр), эффекты: Реверберация (10 типов, откл.), банк композиций: предустановленных композиций 60 / отключение партий левой, правой, обеих рук, автоаккомпанемент: предустановленные стили: 77...

  5 460 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: