CASIO CDP-S350 - найкомпактніше цифрове піаніно з 700 тембрами для початківця


CASIO CDP-S350 - найкомпактніше цифрове піаніно 2 в 1

CASIO CDP-S350 - легке та компактне цифрове піаніно, інструмент має клавіатуру на 88 клавіш з молоточковим ефектом та просунутий звуковий процесор, ЖК-дисплей для зручної навігації, 10 вбудованих тембрів з можливістю накладання, ефекти реверберації та хорусу, та обладнане функцією транспонування + -2 октави.

Клавіатура
Клавіші електропіаніно CASIO CDP-S350 покриті спеціальним протиковзким напиленням під слонову кістку та чорне дерево. Це теж велика відмітна перевага. Тактильно не відрізниш від натурального покриття, використовуваного в роялях. Клавіші в CASIO CDP-S350 зі справжньою молоточковою механікою. Вони нічим не відрізняються за своєю якістю від інших моделей цифрових піаніно компанії CASIO.

Чутлива швидка механіка, що реагує на швидкість, силу і глибину натискання клавіші працює повністю, як трисенсорна механіка, але по факту сенсора всього два. Процесор контролює момент відпускання виконавцем клавіші, і, якщо ви захочете грати енергійні композиції зі швидкою репетицією, то у вас не буде провалів. Тому що тільки в новій лінійці S-серії, виробник реалізував функцію зняття звуку в нижньому діапазоні клавіші.

Процесор AiR
Процесор AiR пропонує максимальну поліфонію в 64 ноти. Розроблений японськими інженерами ще кілька років тому, але отримав деякі удосконалення. Вперше було застосовано додатковий звуковий фільтр іменований TVF (Time-variant Filter - тимчасово-варіантний фільтр). Виконавець одержує звук, який змінює свою якісну наповненість з урахуванням часу. Ви отримуєте більше природне згасання звуку: воно не просто стає тихіше, а змінює свою характеристику. Це пояснюється властивим акустиці обертонам, які виникають під час безпосередньо натискання на клавішу і під час затихання звуку.

Тон-генератор AiX
Крім AiR, тут додатково встановлено ще й тон-генератор AiX - той, що ставлять в синтезатори CT-X серії. Цифрове фортепіано з двома процесорами! Наявність другого обумовлено великою кількістю вбудованих тембрів і стилів автоакомпанементу.

Звучання і тембри
Всього на борту CDP-S350 є 700 тембрів. Якщо ви збираєтеся купувати цифрове піаніно і використовувати тільки перший - New York Steinway, то електропіано CDP-S350 це зовсім не те, що вам потрібно. Не в тому плані, що воно звучить погано. Якраз навпаки, якість звуку дуже гідна, завдяки малій компресії, багаторівневому семплінгу, резонансам та обертонам, які з'являтимуться в момент сильного натискання на клавіші у верхніх октавах. Але який сенс користуватися тільки одним тембром, коли є ще 699 тембрів? Простіше тоді купити CASIO CDP-S100 - отримаєте те ж саме.

Цифрове піаніно CASIO CDP-S350 розроблене для творчих людей, хто збирається по максимуму використовувати кожну кнопочку, кожну можливість. Що стосується можливостей, то в першу чергу це автоаккомпанемент і 200 стилів, арпеджіатор, автогармонізація, вбудований секвенсор, колесо Pitch Band, ефект реверберації 5 типів і хорусу теж 5 типів.

Акустична система
Акустична система представляє собою 2 широкосмугових динаміки потужністю 8 Ватт кожен. Динаміки спрямовані на виконавця. Потужності вистачить для домашніх репетицій. Під ці цілі і був розроблений та орієнтований інструмент.

Порт USB-to-host
Функціональною перевагою Casio CDP-S350 є наявність порту USB-to-host для підключення до комп'ютера та фірмовий додаток Chordana Play for Piano.

Фірмовий додаток
Підключіть будь-який свій гаджет (смартфон, планшет) до піаніно, попередньо завантаживи фірмовий додаток Chordana Play for Piano, і почніть управляти всіма функціями інструменту через свій мобільний пристрій.

Серед іншого, варто відзначити базовий набір найнеобхідніших опцій:
- метроном з можливістю завдання числа ударів за такт;
- 9 додаткових тембрів для різноманітності;
- 12 крокове транспонування;
- роз'єм для підключення навушників.

Робота від батарейок
Ще одним ноу-хау стала можливість роботи цифрового фортепіано Casio CDP-S350 від 6-ти звичайних пальчикових батарейок АА типу! Відмінна можливість використовувати інструмент за межами електромережі!

Зовнішній вигляд і комплектація
Візитною карткою інструментів серії CDP (Compact Digital Piano) завжди була їх компактність. Електропіано CDP-S350 важить всього 10,9 кг.

Педалі
Блок потрійних педалей SP-34 тепер доступний в інструментах компактної серії CDP і це хороше рішення. Педалі кріпляться не до стійки, а просто кладуть на підлогу. Якщо ви збираєтеся ставити CASIO CDP-S350 на залізну стійку що складається, то і потрійні педалі будуть на своєму місці. Зручно, практично і мобільно.

Чи варто купувати CASIO CDP-S350?
Функціонал CDP-S350 просто не стане внагоді. Простіше розглянути електропіаніно CASIO CDP-S100 - ті ж клавіші, той самий же тембр рояля, є все необхідне для старту. Виробник додав потрійну педаль – здорово, але все одно, навіщо переплачувати за зайве? Якщо за цей же бюджет вже можна взяти більш якісне і потужне по звуку корпусне електропіано (CASIO PX-770 / CASIO AP-270).

Висновок
У підсумку враження від 350-ї моделі неоднозначні. Швидше за все ця неоднозначність виражена в першу чергу ціною і позиціонуванням інструменту. Об'єктивно кажучи цей електропіаніно
було створене для новачків (сама об'ємна частина ринку). Цифрове піаніно підійде для написання музики, розваг та використання на непрофесійній основі. Якщо так, тоді CASIO CDP-S350 ваш незамінний варіант.

  • Оригинальное цифровое пианино CASIO CDP S100 BK позволит любому музыканту брать пианино с собой, заряжать от батареек, наслаждаться великолепным звучанием и молоточковой клавиатурой. Вес всего 10.5 килограмм. Появившаяся буква (S) в названии серии обозначает новую концепцию «пианино будущего» от компании CASIO: Slim & Smart (ультракомпактное и умное)....

    12 800 грн.
  • CASIO CDP S350 – легкое и компактное цифровое пианино, имеющее клавиатуру на 88 клавиш с молоточковым эффектом и продвинутый звуковой процессор, ЖК-дисплей для удобной навигации, 10 встроенных тембров с возможностью наложения, эффекты реверберации и хорус, функцией транспонирования +-2 октавы.

    18 500 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: