Цифрове піаніно CASIO PRIVIA PX-870 порівнюємо з PX-860, PX-770, AP-270 і AP-470


Цифрове піаніно CASIO PX-870 - топова модель серії Privia

Цифрове піаніно Casio PX-870, розроблено на основі попередньої моделі PX-860. Цифрове піаніно PX-870 має близькі до акустичного інструменту тактильні відчуття та багате природними резонансами звучання. Випускається інструмент в 3 кольорах: класичний чорний, коричневий та білий.

Клавіатура
Цифрове фортепіано Casio PX-870 отримало 3-х сенсорний клавіатурний модуль. Поверхня клавіш має спеціальну обробку під слонову кістку та чорне дерево, клавіші мають синтетичне напилення та добре збалансовані по всьому діапазону, а також дуже приємні на дотик. Однією з особливостей клавіш спільно з процесором є наявність таких акустичних симуляцій, як Туше-контролер та імітація шуму клавіш.

Туше-контролер
Туше-контролер відтворює зміни в тембрі, обумовлені швидкістю зняття. Так довжина відгомону і виразність при грі на фортепіано сильно різниться в залежності від швидкості, з якою виконавець знімає пальці після торкання клавіш.

Імітація шуму клавіш
Імітація шуму клавіш дозволяє виконавцю почути додаткові призвуки від натискання на клавіші, властиві рояльним клавішам. Таким чином, натискаючи і опускаючи клавіші, ми маємо автентичні відчуття, якби ми грали на справжньому акустичному роялі. Все це реалізовано завдяки можливостям фізичного моделювання процесора AiR, а поряд з добре налагодженої механікою, дозволяє піаністу повністю відчути кожну ноту і витягувати необхідне звучання в будь-якому діапазоні натискання клавіші.

Звучання
В електропіаніно CASIO PX-870 встановлений тон-генератор AiR нового покоління. Так як це топова модель в серії, інструмент має максимальну поліфонію в 256 нот. Наявність повноцінної поліфонії цілком обгрунтовано через велику кількість акустичних ефектів і призвуків.

В інструменті присутні: ефект струнного резонансу (String Resonance) та демпферного резонансу (Damper Resonance).

String Resonance
Щоб відчути наявність струнного резонанасу не потрібно ретельно концентруватися та прислухатися, його чути, як то кажуть, "неозброєним вухом". І це, мабуть, ключовий ефект цього інструменту.

Damper Resonance
При натисканні на демпферну педаль можна чітко почути шум її ходу - спеціальний призвук, що генерується процесором, ніби ми натискаємо на педаль справжнього акустичного рояля.

Тембри
У PX-870 є 19 тембрів, в числі яких 6 тембрів рояля. Тембри нові і були семпловані з 4-х різних динамічних рівнів.

Lid-симулятор
Цифрове піаніно PX-870 має функцію Lid-симулятора. Звичайно, кришка тут по факту не грає ніякої ролі в подачі звуку, а є лише «перемикачем» режимів звучання і зовні дуже привабливим елементом - елегантне рішення замість звичних кнопок на панелі управління. Підняли кришку на один рівень - маємо одну глибину та насиченість звучання. Підняли трохи вище - з'являються інші призвуки. Всього є 4 положення кришки. Так, хоч річ і не нова у виробника, а кожен раз про це хочеться написати, адже це унікальний елемент, який є тільки у Касіо.

HALL-Simulator
Цифрове фортепіано PX-870 володіє також функцією HALL-Simulator, що дозволяє натисканням однієї кнопки нлаштовувати варіанти акустики різних концертних залів: Концертний зал (Standart Hall), Берлінська філармонія (Berlin Hall), Голландська церква (Dutch Church), Французький собор (French Cathedral) .

Система Інтелектуального контролю акустики
У Casio PX-870 є дуже корисна і необхідна функція, яка знадобиться в домашніх умовах виконання. Найчастіше (у більш простих моделях) при грі на низькій гучності губляться низькі іта високі частоти. Тут же встановлено систему Інтелектуального контролю акустики або Volume Sync Equalizer, яка автоматично забезпечує збалансоване звучання на будь-якому рівні гучності.

Режим «У навушниках»
Режим який робить звучання в навушниках більш реалістичним. Теж придатна настройка для домашніх занять.

Потужність акустики
Потужність акустики електропіаніно PX-870 становить 40 Вт. Такого обсягу буде більш ніж достатньо для гри в домашніх умовах.

Система спрямованого звучання
Суть функції полягає в наступному: звук акустичної системи спрямований на виконавця, завдяки динаміку розташованому по всій довжині кришки, може додатково відчуватися більш соковите і виразне звучання.

Роз'єм USB to Device
Наявність роз'єму USB to Device ще одна перевага PX-870. За допомогою роз'єму можна вставити флеш-накопичувач і проводити запис свого виконання на нього, а не у внутрішню пам'ять інструменту, яка обмежена можливістю запису всього лише 1 композиції. Крім того, можна записувати у форматі .WAV, так і відтворювати з зовнішнього джерела музичні твори такого ж формату.

Безумовно, в моделі є стандартний набір функцій: метроном, поділ клавіатури, режим дуету, демонстраційні композиції, функція навчання (включення / відключення партій лівої та правої руки). Порадує багатьох також наявність і LINE OUT 2 x (R, L / Mono).

Chordana Play for Piano
Мобільний додаток, який дозволяє в інтерактивному режимі управляти інструментом та взаємодіяти з ним. Підключити гаджет до інструменту можна через роз'єм USB to host.

Зовнішній вигляд і інтерфейс
Цифрове піаніно CASIO PX-870 має звичний дизайн для серії Privia, тільки ще в більш компактному корпусі, завдяки перенесенню системи управління з середини в ліву частину інструменту. Це рішення не тільки зіграло на користь дизайну моделі, а й виявився дуже практичним і вірним.

Висновок
PX-870 по праву є топовою в серії, так як в ній реалізований максимальний потенціал. Звучить PX-870 дуже гідно, особливо, якщо враховувати вартість інструменту. Чи вдасться знайти схожий інструмент приблизно в такому ж ціновому діапазоні? Відповідь автора: 100% ні.

Інструмент відмінно підійде для виконавців будь-якого рівня: від початківців до професіоналів. На PX-870 абсолютно впевнено можна пройти всю музичну школу. CASIO PX-870 часто можна побачити у  дитячих садочках та загальноосвітніх школах: адже на ньому абсолютно спокійно можна влаштовувати невеликі концерти, піаніно компактне та можна легко перемістити з місця на місце.

Також електропіаніно PX-870 користується попитом серед піаністів вищих навчальних музичних закладів, коледжів та консерваторій. Купуючи це цифрове фортепіано для початку навчання, Ви задасте собі серйозну планку і, що найголовніше, будете вчитися на правильному інструменті: з відмінним багатим звучанням і на збалансованій чутливій клавіатурі, що дозволяє виконувати будь-які технічно складні твори.

Основні відмінності Casio PX-870 від Casio PX-860

Що спільного у PX-870 і PX-860:
- механіка клавіатури та датчики не змінилися

У чому відмінності між PX-870 і PX-860:
- оновлений процесор
- система Volume Sync
- поліпшена робота педалі сустейн
- акустичний ефект шум демпфера
- акустична система Sound Projection System
- покращена якість звуку при грі в навушниках
- новий інтерфейс та додаткові функції
- Chordana Play for Piano
- зовнішній вигляд

Клавіатура
Механіка і датчики без змін - все ті ж 3 сенсори. А ось клавіші 870-ї моделі покриті вдосконаленими синтетичними матеріалами, які по відчуттях ще більше нагадують справжнє чорне дерево і слонову кістку.

Звучання
Звуковий чіп тут як і раніше Air, але за словами виробника повністю оновлений та вдосконалений. Поліфонія інструменту залишилася на колишньому рівні - 256 нот. Однак, звук став більш природним, яскравим та збалансованим. У 870-й моделі стали виразно чутні природні призвуки верхнього регістру, оксамитові резонанси в низах та обертоновий ряд. Вразила поява такого звукового ефекту, як шум ходу клавіш. Особливу увагу варто приділити ефекту струнного резонансу, який покращує все звучання нової моделі!

Casio PX-870 пропонує органічний та природний фортепіанний звук, особливо при грі легато. Тепер ноти змішуються більш рівномірно, забезпечуючи правильний тональний баланс по всьому діапазону клавіш, чого не було на Casio PX-860.

Система Volume Sync
Також, в новинці з'явилася система Volume Sync, яка при грі на низькій гучності дозволяє не втрачати соковитість звучання у верхньому і нижньому регістрах, що властиво дешевим моделям.

Робота педалі сустейн
Робота педалі сустейн також дещо покращилася. Виробник збільшив час згасання, що забезпечує ще більше додаткового обсягу і глибини.

Акустичний ефект шум демпфера
Окрім наявності повноцінного демпферного резонансу, з'явився в інструменті акустичний ефект під назвою шум демпфера. При натисканні на демпферну педаль можна чітко почути шум її ходу - спеціальний призвук, що генерується процесором, ніби ми натискаємо на педаль справжнього акустичного рояля. Це приємно і виділяє інструмент на тлі 860-ї моделі.

Акустична система Sound Projection System
На додаток до всього, цифрове піаніно отримало абсолютно нову акустичну систему Sound Projection System. Спеціальна вузька решітка у верхній кришці забезпечує поліпшену звукову віддачу. Це дуже добре продумане нововведення дозволило добитися відкритого та яскравого звучання навіть при закритому положенні кришки! Що стосується положень кришки, то Lid-simulator все також є і має 4 варіанти.

Гра в навушниках
Покращена якість звуку при грі в навушниках у порівнянні з інструментом попереднього покоління. Це стало можливим завдяки вдосконаленню електроніки, яка створює реалістичне середовище стереофонічного прослуховування.

Інтерфейс та додаткові функції
Всі кнопки управління тепер знаходяться зліва від клавіатури, на окремій панелі. Керувати функціями інструменту стало зручніше і простіше, мінімізується ймовірність раптового натискання, та й завдяки цьому перенесенні зовні Casio PX-870 виглядає більш суворіше.

Chordana Play for Piano
Спеціально для нового покоління інструментів, японці випустили мобільний додаток Chordana Play for Piano для зручної взаємодії з усіма функціями піаніно через гаджети: можна налаштовувати та керувати піано повністю через мобільний пристрій, так і в інтерактивному режимі розучувати нові твори.

Зовнішній вигляд
Дизайн кабінету зазнав деяких змін. Інструмент став трохи нижче і легше. Компактний і стильний зовнішній вигляд цього піаніно буде добре поєднуватися з будь-якої домашньої обстановкою.

Чим Casio PX-870 краще за Casio PX-770?

Що спільного у PX-870 і PX-770:
- обидві моделі представлені однією серією Privia.
- мають однакову концепцію і схожий зовнішній вигляд.
- клавіатурний модуль Tri-sensor II - трисенсорна механіка.
- штучне напилення на всіх клавішах.
- тембри однакові і їх кількість дорівнює 19. З них 6 тембрів роялів.

У чому відмінності між PX-770 і PX-870:
- Casio PX-870 має в своєму арсеналі симуляцію туше-контролера і імітацію шуму ходу клавіш! Це привносить додаткове забарвлення під час гри і дозволяє «вичавлювати» більше реалістичності з цифрового піаніно.
- процесор AiR
- струнний резонанс (4 види)
- Lid-симулятор
- HALL-Simulator
- система інтелектуального контролю акустики (Volume Sync Equalizer)
- режим «В навушниках»
- потужність акустики
- система спрямованого звучання
- наявність роз'єму USB to Device

Процесор AiR
У розглянутих моделях стоїть однаковий процесор AiR, але в 770-й моделі виробник спеціально «урізав» його можливості. Так, поліфонія PX-870 становить 256, а PX-770 дає нам всього 128 нот. Поліфонія - першочерговий технічний показник, за яким вже не дивлячись і не слухаючи інструмент можна оцінити натуральність його звуку.

Струнний резонанс (4 види)
Самий значущий показник, якщо порівнювати відміну в звуці між цими моделями. Струнний резонанс (4 види), є в PX-870. Звучання фортепіано Px870 з 256-голосної поліфонії цікавіше за PX-770!

Lid-симулятор
Преміальна Privia (PX-870) має функцію Lid-симулятору. Звичайно, кришка тут по факту не грає ніякої ролі в подачі звуку, а є лише «перемикачем» режимів звучання і зовні дуже привабливим елементом. Дуже елегантне рішення замість звичних кнопок на панелі управління. Підняв кришку на один рівень - маємо одну глибину і насиченість звучання. Підняли трохи вище – з'являються інші призвуки. Усього доступно 4 положення кришки. Своєрідна родзинка Касіо, якою не обладнали PX-770 .

HALL-Simulator
Електропіаніно PX-870 оснащене функцією HALL-Simulator, що дозволяє натисканням однієї кнопки відбудовувати варіанти акустики різних концертних залів: Концертний зал (Standart Hall), Берлінська філармонія (Berlin Hall), Голландська церква (Dutch Church), Французький собор (French Cathedral).

Система інтелектуального контролю акустики (Volume Sync Equalizer)
У Casio PX-870 є дуже корисна і необхідна функція, яка стане в нагоді у домашніх умовах виконання. Найчастіше (у більш простих моделях) при грі на низькій гучності губляться низькі та високі частоти. Тут же встановлено систему Інтелектуального контролю акустики або Volume Sync Equalizer, яка автоматично забезпечує збалансоване звучання на будь-якому рівні гучності.

Режим «В навушниках»
Є також режим «В навушниках», який робить звучання в навушниках більш реалістичним. Необхіднафункція для домашніх занять., Якою не наділили PX-770.

Потужність акустики
Потужність акустики електропіано PX-870 серйозно перевищує потужність PX-770, так у 870-ї моделі потужність динаміків 40 Вт, а в 770-й потужність складає 16 Вт.

Система спрямованого звучання
Окремо відзначимо наявність в 870-й моделі системи спрямованого звучання: звук акустичної системи спрямований на виконавця, чому додатково може відчуватися більш натуральне звучання і його виразність.

Роз'єм USB to Device
Наявність USB to Device роз'єму - ще одна перевага PX-870. За його допомогою можна вставити флеш-накопичувач і проводити запис свого виконання на нього, а не у внутрішню пам'ять інструменту, яка обмежена можливістю запису лише 1 композиції в обох моделях. Крім того, можна створювати записи в форматі .WAV, а також відтворювати музичні твори такого ж формату з зовнішнього джерела. Стаючи власником PX-770 доведеться обмежити свої бажання по звукозапису.

Висновок
У загальному і цілому, PX-870 - дійсно максимальна «комплектація» технічних можливостей серії Privia. Топова модель прогнозовано перевершує PX-770 за всіма параметрами і прошу звернути увагу зі значним відривом. Навіть не знаючи вартості на ці дві моделі можна інтуїтивно прикинути що різниця в ціні буде мінімум в півтора рази, але на момент написання статті 770 модель коштує 18 800 гривень, а вартість 870-ї складає 24150 гривень. Як на мене краще доплатити різницю в 200 доларів і стати володарем дійсно класного і сучасного інструменту.

Що краще: Casio PX-870 або Сasio AP-270?

Спільне в Casio PX-870 і Casio AP-270:
- клавіатурний модуль тут однаковий Tri-sensor II - (трисенсорна механіка)
- обидві моделі мають штучне напилення на всіх клавішах.
- процесор AiR

Процесор AiR
Однаковий процесор AiR, але як завжди: тільки топова модель отримує повні його можливості у вигляді 256-голосної поліфонії. Casio AP-270 демонструє нам 192-нотну поліфонію. Це перевага в показниках нот поліфонії диктується наявністю у PX-870 цілого ряду акустичних ефектів. Тому йому просто необхідно мати максимальні 256 голосів, щоб виконавець почув всі нюанси своєї гри. Адже кожен окремий призвук – це окрема нота. У AP-270 звукових ефектів менше, тому і 192 голоси буде досить з головою.

Відмінності Casio PX-870 і Casio AP-270:
- кількість тембрів. AP-270 має 9 тембрів рояля, в той час, як в арсеналі PX-870 на 3 менше. Плюс 13 інших тембрів і в тій і іншій моделі (електропіаніно, вібрафон, струнні, орган та інші). Разом в AP-270 - 22 тембри, в PX-870 - 19 тембрів.
- PX-870 має функцію Lid-симулятора (AP-270 таким наворотів не оснастили.)
- функція HALL-Simulator в PX-870
- система Інтелектуального контролю акустики в PX-870
- режим гри «У навушниках» в PX-870
- потужність акустики PX-870 40 Вт проти 16 Вт в AP-270.
- система спрямованого звучання в PX-870
- наявність USB to Device роз'єм - ще одна перевага PX-870

Функція Lid-симулятора
Кришка тут по факту не грає ніякої ролі в подачі звуку, а є лише «перемикачем» режимів звучання і зовні дуже привабливим елементом. Дуже елегантне рішення замість звичних кнопок на панелі управління. Підняв кришку на один рівень - маємо одну глибину і насиченість звучання. Підняли трохи вище - з'являються інші призвуки. Усього є 4 положення кришки. Своєрідна родзинка від Касіо.

Функція HALL-Simulator
Цифрове піаніно CASIO PX-870 підтримує функцію HALL-Simulator, що дозволяє натисканням однієї кнопки налаштовувати варіанти акустики різних концертних залів: Концертний зал (Standart Hall), Берлінська філармонія (Berlin Hall), Голландська церква (Dutch Church), Французький собор (French Cathedral ).

Система Інтелектуального контролю акустики / Volume Sync Equalizer
У Casio PX-870 є дуже корисна і необхідна надбудова, яка як раз до речі в домашніх умовах виконання. Найчастіше (у більш простих моделях) при грі на низькій гучності губляться низькі і високі частоти. Тут же встановлено систему Інтелектуального контролю акустики або Volume Sync Equalizer, яка автоматично забезпечує збалансоване звучання на будь-якому рівні гучності.

Режим гра «У навушниках»
Включення даного режим робить звучання в навушниках більш реалістичним. Необхідна функція для домашніх занять. Casio AP-270 усіма цими принадами не наділені.

Потужність акустики
Потужність акустики PX-870 серйозно перевищує потужність AP-270, так в 870-й моделі потужність динаміків 40 Вт, а в 270-й потужність складає 16 Вт. Такий розбіг буде звичайно ж відчутний.

Система спрямованого звучання
Суть системи полягає в тому, що звук акустичної системи спрямований на виконавця, внаслідк чого додатково може відчуватися більш натуральне звучання і його виразність.

USB to Device роз'єм
Наявність USB to Device роз'єму - ще одна перевага PX-870. Можна, наприклад, вставити флеш-накопичувач і проводити запис свого виконання на нього, а не у внутрішню пам'ять інструменту, яка обмежена можливістю запису лише 1 композиції в обох моделях. Крім того, можна як записувати в форматі .WAV, так і відтворювати з зовнішнього джерела музичні твори такого ж формату. Ставши власником AP-270 доведеться обмежити свої бажання у звукозаписах.

Висновок
Так, безсумнівно, Casio PX-870 обходить за функціоналом та характеристиками AP-270, завдяки великій кількості акустичних ефектів і призвуків спільно з 256-нотною поліфонією. В цілому PX-870 - дійсно максимальна «комплектація» технічних можливостей серії Privia. Дуже значно перевершує Casio AP-270 за всіма параметрами, але ця перевага не настільки вражає, якщо порівнювати Casio PX-870 з Casio PX-770.

Що краще: Casio PX-870 чи Casio AP-470?

Спільне у Casio PX-870 і Casio AP-470?
- клавіатура
- близькі до акустичного інструменту тактильні відчуття і багате природними резонансами звучання

Клавіатура
Тут марно шукати відмінності. У моделях о розглядаються встановлені абсолютно однакові клавіші: молоточкові, з потрійною системою сенсорів і спеціальним синтетичним покриттям, яке імітує слонову кістку та чорне дерево.

Відмінність Casio PX-870 від AP-470?
- звучання
- в Casio AP-470 на 3 тембри більше
- зовнішній вигляд

Звучання
Обидві моделі отримали модернізований процесор AiR. Поставивши обидва інструменти пліч-о-пліч, чітко чутно перевагу Casio AP-470. Ось тут виробник скромно знизує плечима і не може однозначно відповісти, як так вийшло. Адже в технічному плані інструменти повністю ідентичні: просто взяли і "скопіювали" залізо в інший корпус. А звучить по різному. Пояснення одне: більш габаритний корпус все-таки впливає на загальну картину звуку, створює більше резонансів. Модель з серії Celviano звучить могутніше. Саме могутніше, а не якісніше, або природніше.

Зовнішній вигляд
Друга і заключна відмінність цих інструментів. Зовнішній вигляд для багатьох має велике значення, іноді навіть вірішальне.

- Privia PX-870 позиціонується як відносно компактне піаніно для квартири. Воно більш елегантне та стильне. Casio PX-870 буде на 13 см менше в глибину і на 10 кг легше. Якщо площа приміщення настільки сильно обмежена, то це може стати аргументом на користь моделі Privia.

- Celviano AP-470 більш масивний кабінет, більш класичний та має строгий зовнішній вигляд. У кожного свої переваги і свій інтер'єр. Бічні виступаючі "ноги" з вирізом створюють відчуття надійності та максимально повторюють зовнішність справжнього акустичного піаніно.

Висновок
В даному огляді ми порівняли 2 популярні моделі електропіано, з'ясували їх основні відмінності. Важко зробити вибір між двома цифровими піаніно, якщо порівнювані моделі мають ідентичне функціональне оснащення. Навіть порівнюючи розміри, на практиці складно зрозуміти, як цей десяток сантиметрів може відняти у вас простір в кімнаті. Адже регулярно переміщати інструмент навряд чи доведеться, щоб звертати увагу на його вагу. Якби мене запитали, який інструмент вибрати з цих двох, я б відповів так: для квартири PX-870, а для будинку, дачі, дитячого садка, школи, або будь-якого іншого великого приміщення AP-470.

 • Электропианино CASIO PX-770BK может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770BK имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • 1 Review (s)

  Электропианино CASIO PX-770WE может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770WE имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • Электропианино CASIO PX-770BN может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770BN имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  22 200 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 WE получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 WE может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 BK получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 BK может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 BN получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 BN может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  23 400 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 WE - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BK - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  30 294 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BN - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  30 294 грн.
 • Электропианино CASIO AP-470 WE заставляет биться чаще сердце каждого музыканта: его отличает элегантный дизайн и великолепный звуковой процессор AiR, включающий 22 аутентичных тембра — в том числе, характерных для двух отличающихся оригинальным звуком концертных роялей — а также множество функций звуковоспроизведения, акустики и аудиоэффектов. Насладитесь...

  30 780 грн.
 • Электропианино CASIO AP-470 BN заставляет биться чаще сердце каждого музыканта: его отличает элегантный дизайн и великолепный звуковой процессор AiR, включающий 22 аутентичных тембра — в том числе, характерных для двух отличающихся оригинальным звуком концертных роялей — а также множество функций звуковоспроизведения, акустики и аудиоэффектов. Насладитесь...

  32 000 грн.
 • Электропианино CASIO AP-470 BK заставляет биться чаще сердце каждого музыканта: его отличает элегантный дизайн и великолепный звуковой процессор AiR, включающий 22 аутентичных тембра — в том числе, характерных для двух отличающихся оригинальным звуком концертных роялей — а также множество функций звуковоспроизведения, акустики и аудиоэффектов. Насладитесь...

  32 000 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: