Цифрове піаніно CASIO Celviano AP-470 - порівнюємо з AP-460 та PX-870


Цифрове піаніно CASIO AP-470 - популярна модель серії Celviano

Цифрове фортепіано CASIO AP-470 друга за рахунком модель в лінійці Celviano. Оновлена 70-та серія радує виконавця своїм більш природним звучанням. Інструмент випускається в трьох кольорах: чорний, коричневий та білий.

Розглянемо наступні питання:
- основні відмінності Casio AP-470 від Casio AP-460?
- що краще: Casio PX-870 чи AP-470?

Клавіші
Цифрове піаніно CASIO AP-470 має приємні на дотик клавіші, завдяки синтетичному покриттю під слонову кістку і чорне дерево. Сама механіка має хорошу чутливість, реагує на різну силу і діапазон натискання, завдяки встановленим всередині трьом сенсорам. Чутливість сенсорів можна регулювати, що дозволяє налаштовувати відгук відповідно до будь-якого стилю гри.

Однією з особливостей клавіш спільно з процесором є наявність таких акустичних симуляцій, як Туше-контролер та імітація шуму клавіш.

Туше-контролер
Туше-контролер відтворює зміни в тембрі, обумовлені швидкістю зняття. Так довжина відгомону і виразність при грі на фортепіано сильно різниться в залежності від швидкості, з якою виконавець знімає пальці після торкання клавіш.

Імітація шуму клавіш
Імітація шуму клавіш дозволяє виконавцю почути додаткові призвуки від натискання на клавіші, властиві рояльним клавішах. Таким чином, натискаючи і опускаючи клавіші, ми маємо автентичні відчуття того, якби ми грали на справжньому акустичному роялі.

Процесор AiR
Звучання найцікавіший параметр інструменту. В CASIO AP-470 встановлений процесор AiR, повна його версія на 256 голосів поліфонії. Ключовою особливістю цієї моделі є струнний резонанс. Він чітко чути і створює ті самі природні відчуття від гри. Саме завдяки йому, піаніно звучить насичено і автентично. Також радувати слух виконавця буде і демпферний резонанс.

Шум демпфера Damper Noise
Суть функції полягає в тому, що при натисканні на демпферну педаль можна чітко почути шум її ходу - спеціальний призвук, що генерується процесором, ніби ми натискаємо на педаль справжнього акустичного рояля.

У плані призвуків модель дійсно багата, їй є чим похвалитися. Якщо говорити в загальному і цілому про звучання можна з упевненістю підтвердити: інструмент дуже добре звучить на свої гроші.

Зразок тембру преміального рояля New York Steinway
Зразок тембру преміального рояля New York Steinway - це, безумовно, один з кращих за якістю тембрів в даному ціновому діапазоні. Важливий момент, про який не можна промовчати - це технологія багаторівневого семплування. При "виробництві" звуку, японські інженери не просто записують звучання з різних положень, щодо джерела звуку, але і в залежності від типу гри. Якщо ви хоч раз мали досвід гри на акустичному роялі, то напевно знаєте, що в залежності від сили натискання на клавіші змінюється і звук. Він не просто стає голосніше, а стає якісно іншим, в зв'язку із резонансом струн, що виникає всередині рояля. І це дуже серйозний момент, який інженери Касіо дуже здорово відпрацювали. При сильному натисканні на клавіші ми маємо одну експресію інструменту, при більш слабкому - зовсім іншу. Це і є багаторівневий семплінг.

Тембри
Всього в цифровому піаніно Casio AP-470 є 22 покращених тембри, в тому числі 9 тембрів рояля. Також присутня функція накладення тембрів, що дозволяє поєднувати два звуки одночасно.

Ефекти
У цифровому піаніно присутня спеціальна функція, покликана додати обсягу в звучання - реверберація (4 видів). Крім усього іншого, ефекти хорусу, яскравість що настроюється (від -3 до 3), і DSP для деяких тембрів.

Потужність акустики
Потужність акустики інструменту становить 40 Вт, що цілком достатньо для домашніх занять.

Підключення навушників
Присутній роз'єм для підключення навушників - стандартний стерео-джек.

Додатковий функціонал:
- вбудована музична бібліотека з 60 композицій для розучування:
- включення / вимикання партій правої лівої руки.
- рекордер (незамінна річ для навчання), дозволяє записати 1 композицію з 2-х доріжок
- роз'єм для USB-флеш накопичувачів. Записуйте все в необмеженій кількості в зовнішню пам'ять, слухайте, вивчайте помилки, або завантажуйте на комп'ютер і діліться з друзями новою імпровізацією.
- метроном
- режим «Дует»
- октавне перенесення
- транспонування
- звукоряди

Chordana Play for Piano
Головним в питанні функцій і інтерфейсу інструменту - є фірмовий додаток від CASIO, який в десятки разів полегшує навчання і вдосконалення досвіду, при цьому робить процес максимально інтерактивним. Це дуже сильно захоплює як дітей, так і дорослих. Адже з цим додатком навіть не потрібно знати ноти та навіть мінімальну музичну грамоту!

Роз'єм USB-to-host
В CASIO AP-470 є роз'єм USB-to-host для підключення до зовнішніх пристроїв та для використання електропіаніно, як MIDI клавіатуру. Через цей же порт можна під'єднати до піаніно будь-який смартфон або планшет, скачати нову спеціальну програму від CASIO - Chordana Play fo Piano.

Зовнішній вигляд
Цифрове піаніно AP-470 має класичний кабінет. Панель управління праворуч і як вже говорилося, вам на ній потрібна буде лише одна єдина кнопка: On / Off. Всім іншим можна в візуально зрозумілій формі управляти через додаток Chordana.

Lid Simulator
Lid Simulator, або кришка "рояля" що відкривається. У цій моделі піднімається задня кришка за пюпітром. Піднімаючи кришку в одне положення ви моментально отримуєте одну глибину звучання. Піднявши ще вище - інструмент "співає" інакше, ще яскравіше. Механізм повністю подібний до того, як це реалізовано в акустичному роялі. Однак тут фактично кришка не має ніякого значення в звуковидобуванні - Ви просто переключаєте режим за допомогою такої незвичайної "кнопки", а процесор це розуміє і грає інакше.

Висновок
Цифрове піаніно CASIO AP-470 пропонує дуже гідне звучання, багате природними призвуками, в числі яких чітко чути струнний резонанс. Відмінний клавіатурний модуль з трьома сенсорами, напиленням і ефектами натискання і відпускання. Безмежні можливості в плані навчання, завдяки фірмовому додатку Chordana Play for Piano. Модель AP-470 здатна задовольнити інтереси всіх початківців, це буде дуже хорошим стартом. Піаніно можна спокійно довірити навчання дітей музичним навичкам. Дитина абсолютно спокійно пройде на ньому всю програму 7 класів музичної школи і ще на майбутнє вистачить з запасом. Навіть якщо ви просунутий піаніст, то і ви явно не залишитеся байдужим після знайомства CASIO AP-470.

Основні відмінності Casio AP-470 від Casio AP-460?

Відмінність Casio AP-470 від Casio AP-460:
- допрацьований процесор в 470-й моделі
- струнний резонанс

Процесор AiR
Процесор AiR був істотно допрацьований виробником, що позначилось на звучанні нових інструментів.

Струнний резонанс
Зміни в звучанні у порівнянні з 460-ю моделлю кардинальні. Звучить нова серія набагато природніше. В першу чергу, за рахунок струнного резонансу, який чітко відчувається при грі. У 460-й моделі цей резонанс також був, але був не на такому рівні. Пліч-о-пліч зі своїм попередником AP-470 звучить явно краще.

Загальне у AP-460 та AP-470:
- ніяких відмінностей в клавішній механіці немає.

Клавіатура
Добре знайомий нам трьох сенсорний стандарт клавіш, який використовується виробником впродовж вже декількох років. Не модернізуються вони лише з тієї причини, що і так вже на відмінному рівні: три сенсори дозволяють виконувати швидкі репетиції, так і напилення на всіх клавішах є під слонову кістку та ебенове дерево, що робить їх тактильно приємними.

Що краще: Casio PX-870 чи Casio AP-470?

Спільне у Casio PX-870 і Casio AP-470?
- клавіатура
- близькі до акустичного інструменту тактильні відчуття і багате природними резонансами звучання

Клавіатура
Тут марно шукати відмінності. У моделях о розглядаються встановлені абсолютно однакові клавіші: молоточкові, з потрійною системою сенсорів і спеціальним синтетичним покриттям, яке імітує слонову кістку та чорне дерево.

Відмінність Casio PX-870 від AP-470?
- звучання
- в Casio AP-470 на 3 тембри більше
- зовнішній вигляд

Звучання
Обидві моделі отримали модернізований процесор AiR. Поставивши обидва інструменти пліч-о-пліч, чітко чутно перевагу Casio AP-470. Ось тут виробник скромно знизує плечима і не може однозначно відповісти, як так вийшло. Адже в технічному плані інструменти повністю ідентичні: просто взяли і "скопіювали" залізо в інший корпус. А звучить по різному. Пояснення одне: більш габаритний корпус все-таки впливає на загальну картину звуку, створює більше резонансів. Модель з серії Celviano звучить могутніше. Саме могутніше, а не якісніше, або природніше.

Зовнішній вигляд
Друга і заключна відмінність цих інструментів. Зовнішній вигляд для багатьох має велике значення, іноді навіть вірішальне.

- Privia PX-870 позиціонується як відносно компактне піаніно для квартири. Воно більш елегантне та стильне. Casio PX-870 буде на 13 см менше в глибину і на 10 кг легше. Якщо площа приміщення настільки сильно обмежена, то це може стати аргументом на користь моделі Privia.

- Celviano AP-470 більш масивний кабінет, більш класичний та має строгий зовнішній вигляд. У кожного свої переваги і свій інтер'єр. Бічні виступаючі "ноги" з вирізом створюють відчуття надійності та максимально повторюють зовнішність справжнього акустичного піаніно.

Висновок
В даному огляді ми порівняли 2 популярні моделі електропіано, з'ясували їх основні відмінності. Важко зробити вибір між двома цифровими піаніно, якщо порівнювані моделі мають ідентичне функціональне оснащення. Навіть порівнюючи розміри, на практиці складно зрозуміти, як цей десяток сантиметрів може відняти у вас простір в кімнаті. Адже регулярно переміщати інструмент навряд чи доведеться, щоб звертати увагу на його вагу. Якби мене запитали, який інструмент вибрати з цих двох, я б відповів так: для квартири PX-870, а для будинку, дачі, дитячого садка, школи, або будь-якого іншого великого приміщення AP-470.

 • CASIO PRIVIA PX-870 BN - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BK - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 WE - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • Электропианино CASIO AP-470 BN заставляет биться чаще сердце каждого музыканта: его отличает элегантный дизайн и великолепный звуковой процессор AiR, включающий 22 аутентичных тембра — в том числе, характерных для двух отличающихся оригинальным звуком концертных роялей — а также множество функций звуковоспроизведения, акустики и аудиоэффектов. Насладитесь...

  30 780 грн.
 • Электропианино CASIO AP-470 BK заставляет биться чаще сердце каждого музыканта: его отличает элегантный дизайн и великолепный звуковой процессор AiR, включающий 22 аутентичных тембра — в том числе, характерных для двух отличающихся оригинальным звуком концертных роялей — а также множество функций звуковоспроизведения, акустики и аудиоэффектов. Насладитесь...

  30 780 грн.
 • Электропианино CASIO AP-470 WE заставляет биться чаще сердце каждого музыканта: его отличает элегантный дизайн и великолепный звуковой процессор AiR, включающий 22 аутентичных тембра — в том числе, характерных для двух отличающихся оригинальным звуком концертных роялей — а также множество функций звуковоспроизведения, акустики и аудиоэффектов. Насладитесь...

  30 780 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: