Цифрове піаніно CASIO PRIVIA PX-770 - порівнюємо з PX-760, PX-870 і CELVIANO AP-270


CASIO PX-770 - компактне цифрове піаніно серії Privia для початкових домашніх занять

Сьогодні максимально докладно буде вивчена модель електропіаніно CASIO PX-770 серії компактних інструментів Privia, яка розроблена на основі популяної моделі PX-760. Новий інструмент став ще більш компактним і стильним. Електропіаніно PX-770 має три кольорових варіанти виконання: коричневий, білий та класичний чорний колір.

Розглянемо наступні питання:
- основні відмінності Casio PX-770 від Casio PX-760?
- що краще: Casio PX-770 або AP-270?
- що краще: Casio PX-870 або PX-780?

Що спільного у PX-770 і PX-760:
- механіку і сенсори клавіатури новинка повністю успадкувала від 760-ї моделі, встановлена ​стандартна 3 сенсорна клавіатурна механіка, яка використовується, у всій лінійці Privia та Celviano.
- 128 голосова поліфонія

У чому відмінності між PX-770 і PX-760:
- синтетичні матеріали під слонову кістку і чорне дерево, використовувані на клавіатурі, були трохи дороблені. Але об'єктивно кажучи, по клавішах відмінностей немає.
- багатовимірний процесор Morphing AiR.
- акустичний ефект під назвою шум демпфера
- розташування елементів управління
- Chordana Play for Piano
- зовнішній вигляд

Інструмент початківців музикантів
Виробник прекрасно розуміє, що правильність постановки пальців - запорука успіху на початкових етапах навчання. Саме тому перед нами добре збалансована клавіатура, без будь-яких «зірочок» і «урізувань» в технологічних можливостях.

Процесор Morphing AiR
Процесор був істотно оновлений та допрацьований. Звучить електропіаніно краще, завдяки застосуванню нових цифрових алгоритмів: тут можна почути металеві та згасаючі призвуки верхнього регістру, обертоновий ряд, природні шуми та оксамитові резонанси в низах. Додаткову реалістичність звучання додає технологія відкритих струн Damper Noise (шум демпфера). Наявність цих призвуків і відрізняє звучання нового фортепіано від PX-760, але ці показники не виводять 770-ю модель на новий рівень.

Акустичний ефект (шум демпфера)
Окрім наявності повноцінного демпферного резонансу, з'явився в інструменті акустичний ефект під назвою шум демпфера. При натисканні на демпферну педаль можна чітко почути шум її ходу - спеціальний призвук, що генерується процесором, ніби ми натискаємо на педаль справжнього акустичного рояля. Це додатково прикрашає звучання і робить його більш автентичним.

Поліфонія
128 голосова поліфонія - звична кількість нот навіть в порівнянні з 720-й моделлю, яка була представлена у 2008 році. Традиційно для моделей 700-й серії процесор як і раніше урізаний. Але це цілком нормальна картина, адже виробнику потрібно охоплювати різні цінові сегменти і різні цільові групи споживачів, щоб зайняти більшу частку ринку. Якщо треба більше нот поліфонії, треба дивитися  більш дорогу модель - Casio PX-870, де 256 голосова поліфонія розкриває можливості процесора AiR у повному обсязі і де найдрібніші призвуки обертонів та резонансів виразно чутні. Обсягу поліфонії в 128 голосів цілком вистачить для перших кроків в освоєнні фортепіано. Очікувати від такої поліфонії чогось надзвичайного не доводиться. Просунуті музиканти швидко відчують нестачу голосів при виконанні швидких і «важких» творів, а активно використовуючи педальний модуль, в який ще й додали акустичний ефект, що додатково зжирає зайві голоси. У зв'язку з цим, всі принади оновленого процесора AiR, його обертонів, резонансів і спеціальних шумів може бути просто не чутно.

Елементи управління
Інженери Casio перенесли всі елементи управління в ліву частину інструменту на окрему панель. Тепер не вийде випадково зачепити кнопки і ненароком перемкнути налаштунки інструменту (як це було у PX-760). Але, якщо чесно, якщо і була у когось така проблема, вона була не на стільки масовою. А ось в плані габаритних розмірів це дуже здорове рішення. Від цього нововведення змінилися габарити та зовнішній вигляд.

Chordana Play for Piano
З функцією Chordana Play for Piano можна управляти всіма параметрами інструменту і вчитися музиці в інтерактивному режимі зокрема через спеціальне додатки Chordana Play for Piano, яке дозволяє не тільки управляти настройками піаніно, а й дає можливість вивчати будь-які нові композиції в інтерактивному режимі.

Зовнішній вигляд
Цифрове піаніно Casio PX-770 має вдосконалений кабінет з меншою кількістю стиків і більш плавним дизайном. Корпус став на 3,5 см нижче, але навіть ці сантиметри сильно змінюють картину сприйняття обсягів інструменту. Акустична система менше випирає за межі корпусу. Педальний блок теж взяв тенденцію на скорочення своїх розмірів, а пюпітр став більш суворим.

Акустична система
Акустична система піаніно має 2 динаміки по 8 Ватт кожен. Такої потужності досить для комфортних занять в невеликій комнаті. Ізолюватися від усіх можна за допомогою підключення навушників: в наявності 2 стерео виходи для підключення навушників.

Роз'єми і підключення
Цифрове піаніно Casio PX-770 має USB to host роз'єм для взаємодії з iPad, iPhone, Android-пристроями, або ноутбуком для використання спільно зі спеціальними навчальними програмами.

Додаткові можливості
Серед додаткових можливостей інструменту можна відзначити функцію Concert Play, яка дозволяє грати під акомпанемент справжнього оркестру. Вбудована музична бібліотека включає 60 пісень, також передбачений двоканальний MIDI-рекордер, метроном і секвенсор для запису власних композицій. При відтворенні пісень можна управляти їх темпом. Є функція поділу клавіатури, яка буде корисна в навчанні.

Висновок
В цілому інструмент змінився не сильно і не придбав кардинальних змін. Головною його відмінністю все-таки є більш компактний кабінет і перенесена в ліву частину панель управління, плюс можливість синхронізації з мобільними пристроями. PX-770 - оптимальне рішення для початківців, інструмент не вимагає багато місця в кімнаті і великого бюджету для покупки. Для початкового навчання має відмінну клавіатуру та пропонує ряд мінімально необхідних функцій, які будуть безсумнівно корисні як новачкам, так і більш досвідченим виконавцям для повсякденних репетицій. Хочеться відзначити, що всі чудові розповіді про використовувані технології і призвуки захмарюються можливостями процесора. Рівень PX-770 підходить для домашніх занять і виправдовує амбіції музикантів початківців, тому при досягненні певного рівня майстерності дану модель все ж таки доведеться змінити на відповідне власному рівню (наприклад, на PX-870). На завершення даного блоку статті додам, що очікувати від 770-ї моделі «чудес» звичайно ж не варто і модель, всіма характеристиками переводить стрілки на більш просунуте фортепіано CASIO AP-270 (якщо звичайно кілька сантиметрів корпусу не грає для Вас життєво важливого значення). Але для початку знайомства з фортепіано PX-770 піде точно!

Що краще: Casio PX-770 чи Casio AP-270?

Спільне в Casio PX-770 і Casio AP-270:
- в розглянутих інструментах використовується однакова 3-х сенсорна механіка клавіш зі штучною обробкою під слонову кістку і чорне дерево з напиленням.
- ефекти
- акустичні симуляції
- функціональні можливості
- комутація
- потужність акустичної системи

Процесор AiR
Процесор AiR «урізаний» в своїх максимальних можливостях. Але в одній моделі сильніше, в іншій менше. Зрозуміти це можна по кількість нот поліфонії: Casio PX-770 має 128 нотну поліфонію, AP-270 має 192 нотну поліфонію.

Про що це говорить?
Це говорить про те, що Casio AP-270 буде мати більш глибоке і реалістичне звучання. Не тільки на цифрах, але й на практиці буде помітно відчуватися перевага моделі Celviano у звучанні. Особливо, коли в справу вступає регулювання звуку за допомогу блоку педалей: в PX-770 може відбуватися "втрата" нот та призвуків.

Відмінності Casio PX-770 і Casio AP-270:
AP-270 має більшу кількість тембрів рояля - 9. В Privia їх 6
- всього ж тембрів: 22 і 19 відповідно.
- зовнішній вигляд і розміри, PX-770 на 13 сантиметрів менше в глибину і на пару сантиметрів нижче. А також на 5 кг легше. Наживо AP-серія виглядає набагато габаритнішою за PX.

Виробник, випустивши ці дві оновлені моделі, зробив дуже цікавий і досить правильний крок: тепер Casio PX-770 і AP-270 - різні інструменти. Чого не можна було сказати про PX-760 і AP-260, що відрізнялися тільки зовнішнім виглядом і габаритами кабінету. Тепер інструменти більш сегментовані за своїм рівнем. Що стосується ціни, то якось все дуже дивно: за PX-770 - 18800 гривень, за AP-270 ціна 19750 гривень. Разом доплата за більш продуктивний процесор всього 950 гривень.

Висновок
Casio AP-270 буде привабливіше за своїм звучанням в порівнянні з PX-770, виглядає більш строго і має класичний фортепіанний корпус. Але PX-770 - більш компактний варіант. Задайте собі питання: чи є компактність настільки істотним чинником при виборі інструменту який буде використовуватися в якості стаціонарного домашнього фортепіано? Чи зіграють 10 см глибини інструменту якусь роль в просторі Вашої кімнати? Тоді в чому взагалі привабливість PX-770 і навіщо його купувати, якщо за такі самі гроші існує AP-270?

Чим Casio PX-870 краще за Casio PX-770?

Що спільного у PX-870 і PX-770:
- обидві моделі представлені однією серією Privia.
- мають однакову концепцію і схожий зовнішній вигляд.
- клавіатурний модуль Tri-sensor II - трисенсорна механіка.
- штучне напилення на всіх клавішах.
- тембри однакові і їх кількість дорівнює 19. З них 6 тембрів роялів.

У чому відмінності між PX-770 і PX-870:
- Casio PX-870 має в своєму арсеналі симуляцію туше-контролера і імітацію шуму ходу клавіш! Це привносить додаткове забарвлення під час гри і дозволяє «вичавлювати» більше реалістичності з цифрового піаніно.
- процесор AiR
- струнний резонанс (4 види)
- Lid-симулятор
- HALL-Simulator
- система інтелектуального контролю акустики (Volume Sync Equalizer)
- режим «В навушниках»
- потужність акустики
- система спрямованого звучання
- наявність роз'єму USB to Device

Процесор AiR
У розглянутих моделях стоїть однаковий процесор AiR, але в 770-й моделі виробник спеціально «урізав» його можливості. Так, поліфонія PX-870 становить 256, а PX-770 дає нам всього 128 нот. Поліфонія - першочерговий технічний показник, за яким вже не дивлячись і не слухаючи інструмент можна оцінити натуральність його звуку.

Струнний резонанс (4 види)
Самий значущий показник, якщо порівнювати відміну в звуці між цими моделями. Струнний резонанс (4 види), є в PX-870. Звучання фортепіано Px870 з 256-голосної поліфонії цікавіше за PX-770!

Lid-симулятор
Преміальна Privia (PX-870) має функцію Lid-симулятору. Звичайно, кришка тут по факту не грає ніякої ролі в подачі звуку, а є лише «перемикачем» режимів звучання і зовні дуже привабливим елементом. Дуже елегантне рішення замість звичних кнопок на панелі управління. Підняв кришку на один рівень - маємо одну глибину і насиченість звучання. Підняли трохи вище – з'являються інші призвуки. Усього доступно 4 положення кришки. Своєрідна родзинка Касіо, якою не обладнали PX-770 .

HALL-Simulator
Електропіаніно PX-870 оснащене функцією HALL-Simulator, що дозволяє натисканням однієї кнопки відбудовувати варіанти акустики різних концертних залів: Концертний зал (Standart Hall), Берлінська філармонія (Berlin Hall), Голландська церква (Dutch Church), Французький собор (French Cathedral).

Система інтелектуального контролю акустики (Volume Sync Equalizer)
У Casio PX-870 є дуже корисна і необхідна функція, яка стане в нагоді у домашніх умовах виконання. Найчастіше (у більш простих моделях) при грі на низькій гучності губляться низькі та високі частоти. Тут же встановлено систему Інтелектуального контролю акустики або Volume Sync Equalizer, яка автоматично забезпечує збалансоване звучання на будь-якому рівні гучності.

Режим «В навушниках»
Є також режим «В навушниках», який робить звучання в навушниках більш реалістичним. Необхіднафункція для домашніх занять., Якою не наділили PX-770.

Потужність акустики
Потужність акустики електропіано PX-870 серйозно перевищує потужність PX-770, так у 870-ї моделі потужність динаміків 40 Вт, а в 770-й потужність складає 16 Вт.

Система спрямованого звучання
Окремо відзначимо наявність в 870-й моделі системи спрямованого звучання: звук акустичної системи спрямований на виконавця, чому додатково може відчуватися більш натуральне звучання і його виразність.

Роз'єм USB to Device
Наявність USB to Device роз'єму - ще одна перевага PX-870. За його допомогою можна вставити флеш-накопичувач і проводити запис свого виконання на нього, а не у внутрішню пам'ять інструменту, яка обмежена можливістю запису лише 1 композиції в обох моделях. Крім того, можна створювати записи в форматі .WAV, а також відтворювати музичні твори такого ж формату з зовнішнього джерела. Стаючи власником PX-770 доведеться обмежити свої бажання по звукозапису.

Висновок
У загальному і цілому, PX-870 - дійсно максимальна «комплектація» технічних можливостей серії Privia. Топова модель прогнозовано перевершує PX-770 за всіма параметрами і прошу звернути увагу зі значним відривом. Навіть не знаючи вартості на ці дві моделі можна інтуїтивно прикинути що різниця в ціні буде мінімум в півтора рази, але на момент написання статті 770 модель коштує 18 800 гривень, а вартість 870-ї складає 24150 гривень. Як на мене краще доплатити різницю в 200 доларів і стати володарем дійсно класного і сучасного інструменту.

 • Электропианино CASIO PX-770BN может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770BN имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • Электропианино CASIO PX-770BK может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770BK имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • 1 Review (s)

  Электропианино CASIO PX-770WE может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770WE имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 WE получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 WE может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 BN получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 BN может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 BK получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 BK может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BK - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BN - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 WE - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: