Цифрове піаніно CASIO Celviano AP-270 - порівнюємо з AP-260, PX-770 та PX-870


CASIO AP-270 - перша кабінетна модель серії Celviano

Сьогодні ми детально розглянемо модель електропіаніно CASIO AP-270 серії CELVIANO, а також порівняємо її з моделями цифрових фортепіано PX-770 та PX-870 (серії Privia), з'ясуємо їх відмінності, щоб Ви змогли зробити правильний вибір, тому що моделі двох різних серій: Privia та Celviano і різних цінових діапазонів. Privia — клавішні характеризуються в загальних рисах, як компактні витончені домашні інструменти. Celviano - більш габаритні та строгі кабінетні фортепіано.

Розглянемо наступні питання:
- основні відмінності Casio AP-270 від Casio AP-260?
- що краще: Casio PX-770 або AP-270?
- що краще: Casio PX-870 або AP-270?


Основні відмінності Casio AP-260 від Casio AP-270

Цифрове піаніно Celviano AP-270, змінить попередню модель AP-260. Новинка, як і раніше є найдоступнішим інструментом в серії, але пропонує більш якісне звучання і автентичні відчуття під час гри.

Основні відмінності Casio AP-260 від Casio AP-270:
- клавіатура AP-270 має більш якісне синтетичне покриття. Воно тепер ще більше нагадує слонову кістку і чорне дерево. По факту - це єдина відмінність від клавіш Casio AP-260.
- поліфонія AP-270 становить 192 ноти, що є великою перевагою не тільки в порівнянні з AP-260 (128 нот) але і з моделями інших виробників.
- блок педалей AP-270 теж був злегка модернізований. Інженери збільшили час загасання при натисканні педалі сустейн, що забезпечує додаткову глибину і повноту звуку. У той час як модель AP-260 не забезпечила б подібний рівень контролю.
- в плані дизайну AP-270 виглядає більш компактно і витончено. Всі органи управління тепер знаходяться на окремій панелі зліва від клавіатурного модуля. У AP-260 всі елементи управління були розташовані безпосередньо над клавіатурою, що виявилося не зовсім зручним рішенням.

Спільне в AP-260 і AP-270:
- дія молоточкової механіки в обох моделях точно масштабується по всьому діапазону клавіш.
- чутливість потрійних сенсорів можна регулювати, що дозволяє налаштовувати відгук відповідно до будь-якого стилю гри.
- технології, реалізовані в клавіатурних модулях, успішно використовуються і в більш дорогих моделях виробника (AP-460 і AP-650). Тому відмінностей та інновацій у клавіатурного модуля в AP-260 і AP-270 немає.
- вбудована акустика у порівнюваних інструментів однакова 16 Вт.
- трековий MIDI-рекордер для запису власного виконання
- 2 виходи для підключення навушників
- режим навчання
- розділення клавіатури
- демонстраційні композиції
- інтегровані уроки
- функція гри з оркестром Concert Play

Розробники взяли за основу всі переваги Casio AP-260, усунули недоліки і додали ряд важливих поліпшень, в результаті чого був створений принципово новий, більш конкурентний інструмент Casio AP-270. За такі гроші в даному ціновому діапазоні неможливо знайти більш класне або навіть просто схоже цифрове піаніно. І хоча функціонал цієї моделі вельми обмежений, звучання і клавіші тут на гідному рівні, а це, як відомо, головне для будь-якого піаніста.

Клавіші
AP-270 має приємні на дотик клавіші, завдяки синтетичному покриттю під слонову кістку і чорне дерево. Сама механіка має хорошу чуйність, реагує на різну силу і діапазон натискання, завдяки встановленим 3-м сенсорам. Чутливість сенсорів можна регулювати, що дозволяє налаштовувати відгук відповідно до будь-якого стилю гри. Звичайно, в інструменті немає клавіатурних акустичних ефектів ходу клавіш і туше-контролера, що є в більш дорогих інструментах виробника (наприклад, CASIO PX-870 і AP-470).

В цілому, сама механіка і виконання клавіш нічим не відрізняється від наступних моделей по серії. Це свідчить про те, що даний клавіатурний модуль цілком задовольнить виконавців навіть просунутого рівня і тим більше підійде для домашніх репетицій та навчання у музичній школі.

Звук
Тон-генератор інструменту має в своєму арсеналі 192-голосну поліфонію. Це дуже хороший показник для такого цінового рівня! Але і це не максимальне значення для встановленого всередині процесора AiR (так, в моделі AP-470 доступна вже 256 нотна поліфонія). Покращити звучання і зробити його більш автентичним акустичному піаніно дозволяють вбудовані акустичні ефекти: демпферний резонанс і ефект відгуку молоточка. Крім того, в AP-270 з'явився акустичний призвук під назвою шум демпферу (Damper Noise). При натисканні на демпферную педаль можна чітко почути шум її ходу - спеціальний призвук, що генерується процесором, ніби ми натискаємо на педаль справжнього акустичного рояля.

Окремо варто відзначити ще одну перевагу інструменту - зразок тембру преміального рояля New York Steinway - це, безумовно, один з кращих за якістю тембрів в даному ціновому діапазоні. Всього в цифровому піаніно Casio AP-270 є 22 покращених тембри, в тому числі 9 тембрів рояля. Також присутня функція накладення тембрів, що дозволяє поєднувати два звуки одночасно.

Ефекти
У цифровому піаніно присутня спеціальна функція, покликана додати обсягу в звучанні - реверберація (4 видів), ефекти хоруса, яскравість звучання настроюється (від -3 до 3), і DSP для деяких тембрів.

Потужність
Потужність акустики інструменту становить 16 Вт, що цілком достатньо для домашніх занять. Звичайно ж присутній роз'єм для підключення навушників - стандартний стерео-джек.

Додатковий функціонал
У AP-270 є вбудована музична бібліотека з 60 композицій для розучування: включення / вимикання партій правої лівої руки. Є також рекордер розрахований всього на 1 композицію з 2-х доріжок. Щоб записати нову, доведеться видалити раніше записану.

Повний спектр функцій для навчання: метроном, режим «Дует», октавне перенесення, транспонування, звукоряди. Що стосується додаткових портів. Є роз'єм USB-to-host для підключення до зовнішніх пристроїв і для використання інструменту в якості MIDI клавіатури. Через цей же порт можна під'єднати до піаніно будь-який смартфон або планшет, скачати нову спеціальну програму від CASIO - Chordana Play.

CASIO - Chordana Play
Додаток дозволяє синхронізувати роботу інструменту і будь-якого гаджету на iOS або Android. Підключити планшет, телефон або навіть ПК можна через роз'єм USB-to-Host типу B. За допомогою цього додатку можна розучувати в інтерактивному режимі нові твори, при цьому на дисплеї пристрою будуть підсвічуватися потрібні клавіші і відображатися "дощ" з наступних нот, та управляти всіма настройками інструментам. Мануал до піаніно тепер немає необхідності вивчати: Chordana інтуїтивно зрозумілий додаток.

Даний софт в рази полегшує управління інструментом!
Будь-які маніпуляції, пов'язані з перемиканням тембрів, регулюванням швидкості метронома найзручніше проводити саме через додаток. Крім того він дозволяє в інтерактивному режимі розучувати будь-які музичні твори: на екрані пристрою будуть підсвічуватися потрібні клавіші і «бігти» ноти. Ця програма - безумовний плюс даного фортепіано і в цілому всієї нової семидесятої лінійки Касіо.

Зовнішній вигляд
Зовнішній вигляд CASIO AP-270 нагадує класичний корпус акустичного інструменту. Панель управління перенесена в ліву частину для більш комфортних занять. Інструмент випускається в трьох кольорах: чорний, коричневий, білий.

Висновок
У порівнянні з AP-260, новий інструмент порадував збільшеною поліфонією і своїм суворим корпусом. Електропіано CASIO AP-270 пропонує гідне звучання, відмінний клавіатурний модуль, мінімальний набір необхідних можливостей за вельми скромні гроші. Безумовно, це не межа мрій і є більш сильні моделі в плані звучання і відчуття від клавіш, але все коштує своїх грошей і відштовхуватися варто саме від Ваших завдань. Електропіано здатне задовольнити інтереси початківців і просунутих піаністів. AP-270 можна спокійно довірити навчання дітей музичним навичкам. Об'єктивно кажучи, знайти явного конкурента цієї моделі в цьому ціновому сегменті не представляється можливим більш 3-х років (1000 днів).


Що краще: Casio PX-770 або Casio AP-270?

Спільне в Casio PX-770 і Casio AP-270:
- в розглянутих інструментах використовується однакова 3-х сенсорна механіка клавіш зі штучною обробкою під слонову кістку і чорне дерево з напиленням.
- ефекти
- акустичні симуляції
- функціональні можливості
- комутація
- потужність акустичної системи

Процесор AiR
Процесор AiR «урізаний» в своїх максимальних можливостях. Але в одній моделі сильніше, в іншій менше. Зрозуміти це можна по кількість нот поліфонії: Casio PX-770 має 128 нотну поліфонію, AP-270 має 192 нотну поліфонію.

Про що це говорить?
Це говорить про те, що Casio AP-270 буде мати більш глибоке і реалістичне звучання. Не тільки на цифрах, але й на практиці буде помітно відчуватися перевага моделі Celviano у звучанні. Особливо, коли в справу вступає регулювання звуку за допомогу блоку педалей: в PX-770 може відбуватися "втрата" нот та призвуків.

Відмінності Casio PX-770 і Casio AP-270:
AP-270 має більшу кількість тембрів рояля - 9. В Privia їх 6
- всього ж тембрів: 22 і 19 відповідно.
- зовнішній вигляд і розміри, PX-770 на 13 сантиметрів менше в глибину і на пару сантиметрів нижче. А також на 5 кг легше. Наживо AP-серія виглядає набагато габаритнішою за PX.

Виробник, випустивши ці дві оновлені моделі, зробив дуже цікавий і досить правильний крок: тепер Casio PX-770 і AP-270 - різні інструменти. Чого не можна було сказати про PX-760 і AP-260, що відрізнялися тільки зовнішнім виглядом і габаритами кабінету. Тепер інструменти більш сегментовані за своїм рівнем. Що стосується ціни, то якось все дуже дивно: за PX-770 - 18800 гривень, за AP-270 ціна 19750 гривень. Разом доплата за більш продуктивний процесор всього 950 гривень.

Висновок
Casio AP-270 буде привабливіше за своїм звучанням в порівнянні з PX-770, виглядає більш строго і має класичний фортепіанний корпус. Але PX-770 - більш компактний варіант. Задайте собі питання: чи є компактність настільки істотним чинником при виборі інструменту який буде використовуватися в якості стаціонарного домашнього фортепіано? Чи зіграють 10 см глибини інструменту якусь роль в просторі Вашої кімнати? Тоді в чому взагалі привабливість PX-770 і навіщо його купувати, якщо за такі самі гроші існує AP-270?


Що краще: Casio PX-870 або Сasio AP-270?

Спільне в Casio PX-870 і Casio AP-270:
- клавіатурний модуль тут однаковий Tri-sensor II - (трисенсорна механіка)
- обидві моделі мають штучне напилення на всіх клавішах.
- процесор AiR

Процесор AiR
Однаковий процесор AiR, але як завжди: тільки топова модель отримує повні його можливості у вигляді 256-голосної поліфонії. Casio AP-270 демонструє нам 192-нотну поліфонію. Це перевага в показниках нот поліфонії диктується наявністю у PX-870 цілого ряду акустичних ефектів. Тому йому просто необхідно мати максимальні 256 голосів, щоб виконавець почув всі нюанси своєї гри. Адже кожен окремий призвук – це окрема нота. У AP-270 звукових ефектів менше, тому і 192 голоси буде досить з головою.

Відмінності Casio PX-870 і Casio AP-270:
- кількість тембрів. AP-270 має 9 тембрів рояля, в той час, як в арсеналі PX-870 на 3 менше. Плюс 13 інших тембрів і в тій і іншій моделі (електропіаніно, вібрафон, струнні, орган та інші). Разом в AP-270 - 22 тембри, в PX-870 - 19 тембрів.
- PX-870 має функцію Lid-симулятора (AP-270 таким наворотів не оснастили.)
- функція HALL-Simulator в PX-870
- система Інтелектуального контролю акустики в PX-870
- режим гри «У навушниках» в PX-870
- потужність акустики PX-870 40 Вт проти 16 Вт в AP-270.
- система спрямованого звучання в PX-870
- наявність USB to Device роз'єм - ще одна перевага PX-870

Функція Lid-симулятора
Кришка тут по факту не грає ніякої ролі в подачі звуку, а є лише «перемикачем» режимів звучання і зовні дуже привабливим елементом. Дуже елегантне рішення замість звичних кнопок на панелі управління. Підняв кришку на один рівень - маємо одну глибину і насиченість звучання. Підняли трохи вище - з'являються інші призвуки. Усього є 4 положення кришки. Своєрідна родзинка від Касіо.

Функція HALL-Simulator
Цифрове піаніно CASIO PX-870 підтримує функцію HALL-Simulator, що дозволяє натисканням однієї кнопки налаштовувати варіанти акустики різних концертних залів: Концертний зал (Standart Hall), Берлінська філармонія (Berlin Hall), Голландська церква (Dutch Church), Французький собор (French Cathedral ).

Система Інтелектуального контролю акустики / Volume Sync Equalizer
У Casio PX-870 є дуже корисна і необхідна надбудова, яка як раз до речі в домашніх умовах виконання. Найчастіше (у більш простих моделях) при грі на низькій гучності губляться низькі і високі частоти. Тут же встановлено систему Інтелектуального контролю акустики або Volume Sync Equalizer, яка автоматично забезпечує збалансоване звучання на будь-якому рівні гучності.

Режим гра «У навушниках»
Включення даного режим робить звучання в навушниках більш реалістичним. Необхідна функція для домашніх занять. Casio AP-270 усіма цими принадами не наділені.

Потужність акустики
Потужність акустики PX-870 серйозно перевищує потужність AP-270, так в 870-й моделі потужність динаміків 40 Вт, а в 270-й потужність складає 16 Вт. Такий розбіг буде звичайно ж відчутний.

Система спрямованого звучання
Суть системи полягає в тому, що звук акустичної системи спрямований на виконавця, внаслідк чого додатково може відчуватися більш натуральне звучання і його виразність.

USB to Device роз'єм
Наявність USB to Device роз'єму - ще одна перевага PX-870. Можна, наприклад, вставити флеш-накопичувач і проводити запис свого виконання на нього, а не у внутрішню пам'ять інструменту, яка обмежена можливістю запису лише 1 композиції в обох моделях. Крім того, можна як записувати в форматі .WAV, так і відтворювати з зовнішнього джерела музичні твори такого ж формату. Ставши власником AP-270 доведеться обмежити свої бажання у звукозаписах.

Висновок
Так, безсумнівно, Casio PX-870 обходить за функціоналом та характеристиками AP-270, завдяки великій кількості акустичних ефектів і призвуків спільно з 256-нотною поліфонією. В цілому PX-870 - дійсно максимальна «комплектація» технічних можливостей серії Privia. Дуже значно перевершує Casio AP-270 за всіма параметрами, але ця перевага не настільки вражає, якщо порівнювати Casio PX-870 з Casio PX-770.

 • Электропианино CASIO PX-770BN может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770BN имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • Электропианино CASIO PX-770BK может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770BK имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • 1 Review (s)

  Электропианино CASIO PX-770WE может похвастаться 88 полноразмерными клавишами и 128-голосной полифонией. Цифровое пианино CASIO PX-770WE имеет полностью взвешенные клавиши, изготовленные по технологии Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Чувствительность к силе нажатия может настраиваться дабы соответствовать любому стилю игры музыканта; звуки инструмента...

  21 440 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 WE получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 WE может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 BN получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 BN может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • Разработанное на основе CASIO AP-260, электропиано CASIO AP-270 BK получило следующие улучшения: изменился дизайн корпуса, увеличилась полифония (со 128-ми до 192-х голосов), появились новые функции. Также CASIO CELVIANO AP-270 BK может похвастать усовершенствованной полновзвешенной клавиатурой Tri-Sensor Scaled Hammer Action II, возможностью подключения...

  22 520 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BK - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 BN - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.
 • CASIO PRIVIA PX-870 WE - цифровое пианино, клавиатура: фортепианная, 88 клавиш, динамическая, механика клавиатуры: молоточковая (Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II), покрытие: имитация слоновой кости/черного дерева, генератор звучания: AiR Sound Source, полифония: 256-голосовая, количество встроенных тембров: 19, цифровые эффекты: 4 х...

  27 540 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: