EDIFICE EFR-S567TR-2AER - годинник для шанувальників автомобільних видів спорту


Чим мені подобаються шанувальники автомобільних видів спорту, так це своєю відданістю до автогоночної команди. Згоден, звучить дуже суб'єктивно, але парочка моїх знайомих вже майже десятиліття стежить за улюбленими стайнями, тому мінімальна вибірка для такого умовиводу все-таки присутня. Модель EDIFICE EFR-S567TR-2AER створена якраз для таких відданих фанатів. Навіть пульс у них частішає тільки від однієї команди під назвою Toro Rosso. Розглянемо детально новинку в традиційному огляді. Оскільки я зачепив тему елітності, то варто згадати дуже якісну упаковку з подушкою для годинника, яку точно не зустрінеш в звичайних моделях. 

Серія EFR-S567 не здивує когось інноваційними часовими функціями або технологіями.
Тут в цьому плані все досить холодно, але безумовно надійно: перевірене роками електронне серце, він же кварцовий модуль з можливим відхиленням ± 20 секунд на місяць, батарейка на 5 років, дуже навіть прийнятна водонепроникність на 100 метрів (дозволяє плавати навіть в басейні) і, звичайно ж, аналоговий секундомір.

З точки зору годинника все гранично ясно і не викликає ніяких питань. Ось тільки є один момент, який напевно виникає у багатьох при перегляді базових характеристик серії: а чому ж тоді цей годинник краще 90% інших, навіть більш дешевих (в рази) з модельного ряду Casio Edifice? Відповідь проста: новинці EFR-S567TR-2AER нема чого боятися, оскільки переваг більш ніж достатньо...

Тонкість
Серію EFR-S567 можна назвати продовженням родини "тонких", оскільки товщина корпусу складає лише 9.5 мм. Згоден, це не 8.3 мм як у найтоншої моделі Edifice EFR-S107, але все одно це відчувається (особливо на зап'ясті). В один момент навіть подумав, що вони такі ж як і EFR-S107, але звірка технічних характеристик спростувала мої домисли. Просто знайте, EFR-S567TR-2AER виглядають дуже тонкими і це круто.

Сапфірове скло
Це вже більше данина преміального сегменту, до якого лімітовані CASIO EFR-S567TR-2AER і відносяться. Сапфір як завжди прекрасний своєю унікальною прозорістю і міцністю від дрібних подряпин (ну і покриттям). Скло як на мене знаходиться на 0.5 мм вище безеля, принаймні мій ніготь цю опуклість відчув.

Атрибути команди Scuderia Toro Rosso
Найважливіша частина огляду, оскільки саме цим модель EFR-S567TR-2AER і відрізняється від більшості представників модельного ряду Edifice. До атрибутів відносяться: карбоновий безель і фон циферблату (матеріал, який якраз і асоціюється з гоночними автомобілями), колірна стилістика (поєднання червоних ліній, сталі і темного карбону), логотипи Toro Rosso (на головному екрані та гравірування на задній кришці), фоновий дизайн брендового буйвола у віконці 9-годинної позиції. Так, можливо, для багатьох з нас дані фішки взагалі ні про що, однак модель EFR-S567TR-2AER створена якраз для цінителів цих особливостей, де японці зробили все на високому рівні.

Секундомір
Автомобільний годинник має уособлювати швидкість, а там де швидкість, там обов'язково повинен бути швидкий доступ до секундоміру. У EFR-S567TR-2AER цей доступ є і починається з натискання правої верхньої кнопки. Активація запускає хід секунд у віконці 12 години, тоді як підрахунок хвилин з'явиться у 6-годинному табло. Віконце відповідає за хід саме секунд, а не мілісекунд. Не буду приховувати, але секундомір досить простий з маленькою вимірювальною ємністю (лише 30 хвилин). Але навіть без такого, здавалося б, примітивного секундоміра, циферблат EFR-S567 точно був би нудним. Тому все ок, зараховуємо).

Відсутність головної секундної стрілки
Японці вирішили прибрати головну секундну стрілку, що я, як правило, сприймається дуже критично. Просто аналоговий годинник, раз вже на те пішло, повинен показувати цю аналогову красу (хоч і електронну). У годинника EFR-S567TR-2AER виробник вирішив зробити хід конем і додав відлік секунд поточного часу в окреме віконце (у 9-годинний позиції). Годинник вийшов не дуже статичними, однак і не дуже динамічним, адже ці секунди ще потрібно розглянути. Коли є основна секундна стрілка, я завжди дивлюся на її потрапляння в секундні ділення, тому в EFR-S567 даний пункт довелося відкинути, а потрапляння в маленькому віконці ідеальне.

Віконце дати
Сумнівний пункт з точки зору буденності того, що відбувається (як для годинників Casio), однак наявність такого календаря все одно дуже приємна функціональність. Правда, в EFR-S567 календар завжди показує 31 день, тому вже від вас залежить його точність.

Браслет
Годинник отримав дуже приємний браслет з нержавіючої сталі, завдяки якому, як на мене, він і отримує безліч балів у скарбничку статусності. На момент браслета я трохи залипнув, оскільки не зовсім розумію його тип: литий він або штампований (дутий?). На вигинах я все-таки розглянув елементи зв'язки двох пластин, що робить його, за всією ймовірністю, штампованим (поправте якщо це не так). Як би не було, браслет виконаний дуже якісно. У мене є відчуття якоїсь м'якості, адже металеві ланки ну дуже приємно охоплюють зап'ястя і не кусають за волосся)).

Підсвічування
За підсвічування в годиннику відповідає традиційне люмінесцентне покриття на головних стрілках, що, звичайно ж, не саме ідеальне рішення, але хоч якесь.

Висновки
Лімітовані EDIFICE EFR-S567TR-2AER підтверджують своє особливе призначення і особливу цінність. Їх переваги зрозуміють не всі, але годинник готовий для цього. Головна мета - привернути шанувальників автогоночної команди, а з цим годинник справляється на всі 100%. Будь я шанувальником Скудерії, точно звернув би увагу на серію.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: