EDIFICE ECB-10 - годинники нової серії отримали нові можливості для справжніх гонщиків

Інформація про нову серію ECB-10 несподівано потрапила в мережу (не без участі європейських магазинів), після чого моделі нових годинників були представлені офіційно. Судячи з офіційного прес-релізу, свіжі EDIFICE ECB отримали не тільки Bluetooth, але і нові можливості для справжніх гонщиків - запланований таймер.


EDIFICE ECB-10YDB-1A

EDIFICE ECB-10YD-2A

EDIFICE ECB-10YP-1A

EDIFICE ECB-10YPB-1A

EDIFICE ECB-10YDC-1A

Концепція "Швидкість та Інтелект"
Концепція "Швидкість та Інтелект" - філософія автомобільного бренду Edifice вдосконалюється і надає нові можливості для любителів швидкісних гоночних змагань. Саме так позиціонує виробник серію ECB-10 - при розробці запланованого таймеру інженери взяли до уваги побажання професійних гонщиків Формули 1, зокрема, членів команди Scuderia Toro Rosso, які вже давно є партнерами компанії Casio. Команда завжди планує час, відведений на гонку, з точністю до хвилини, тому запланований таймер дозволяє зробити все заздалегідь та займатися більш важливими справами безпосередньо перед стартом змагання.

Bluetooth синхронізація
Сам таймер бере інформацію з програми на смартфоні при синхронізації за допомогою Bluetooth (Calendar для iOS і Google Календар на Android), яку потрібно заздалегідь внести в календар. Ми поки точно не знаємо, як це буде працювати, але думаємо для додатку Edifice Connect буде якась надбудова, яка працює безпосередньо з календарями на смартфоні. Початок і кінець запланованого таймеру відображається на рідкокристалічному дисплеї годинника, а сам старт відліку супроводжується звуковим сигналом годинника. При внесенні змін у календарі, годинник автоматично підкорегує настройки таймеру - ось вам і принади бездротової синхронізації.

Ще одна цікава можливість ECB-10 - автоматична корекція часу при зміні часового поясу без необхідності натискати кнопку синхронізації. Теж зручно, особливо коли справ дуже багато і просто забуваєш про необхідність відкоригувати час. Само собою, при цьому потрібно перебувати в безпосередній близькості зі смартфоном, і на ньому повинен бути активований Bluetooth.

Дизайн
Дизайн ECB-10 автомобільний - обтічний восьмикутний безель з великими гвинтами та полімерний ремінець не залишають питань про позиціонування годинника. Безель з гвинтами нагадує електроінструменти, які автомеханіки використовують при обслуговуванні гоночних авто. Горизонтальна текстура на циферблаті натякає на спортивну "сутність" автомобіля, який зривається з дороги.

Віконце у позначки 8 години дуже схоже на індикацію часу, що залишився для старту таймера, але ми можемо і помилятися. Є ще одне припущення - примітивний спідометр, на користь якого вказує напис "Over". Почекаємо на офіційну інструкцію для більш детального вивчення цього питання.

Корпус
Розміри годинника цілком комфортні для середнього зап'ястя - 51.0 × 48.5 × 12.5мм. Чорні ECB-10PB-1A з полімерним ремінцем і безелем отримали захист корпусу у вигляді іонного покриття (від подряпин), а у ECB-10DC-1A ще й іонізований сталевий браслет.

Секундомір
У годиннику дуже точний секундомір (1/1000 секунди) з хорошою вимірювальною ємністю - 24 години. Пам'яті на 200 кіл повинно вистачити навіть для найтривалішою гонки.

За допомогою Bluetooth можна налаштовувати майже всі функції ECB-10 без необхідності читання інструкцій - світовий час на 300 міст (є швидка зміна домашньої зони на іншу і назад), корекція стрілок (повністю автоматична), вічний календар, будильник і щогодинний сигнал. Приємно серед характеристик бачити подвійне підсвічування Super Illuminator (окремо для стрілок і цифрових віконець). Водостійкість 100 метрів (підходить для неглибокого пірнання), скло мінеральне.

Один момент залишається незрозумілим - проста батарейка CR2016 на 2 роки. Якщо регулярно користуватися Bluetooth синхронізацією та підсвічуванням, батарейка навряд пропрацює навіть 2 роки на одному заряді - тут таки проситься сонячне живлення. Схожа ситуація вже спостерігалася у GG-B100 з Bluetooth і датчиками, де теж звичайна батарейка. Нехай відсутність сонячного заряду трохи здешевлює годинник, але чимало бажаючих готові доплатити трохи більше за технологію підзарядки.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: