G-SHOCK GA-110CC-2AER - старий та добре перевіренний чоловічий годинник

Перебуваючи в очікуванні новинок 2020, вирішив розглянути що-небудь з "старого" і перевіреного – тому вибір припав на годинник серії GA-110. В цілому модель не нова, тому обрав варіант, який одним з останніх надійшов у продаж. Ця модель годинника стала для мене хоч і невеликим, але відкриттям у візуальному плані. Японці зберегли в первозданному вигляді ті самі пізнавані елементи 110-го корпусу - захисні напливи над склом, прямокутні кнопки з ребристою поверхнею і ремінець з "хвилеподібними підставами".

Колірна схема, напевно, найпомітніша "фішка" GA-110CC-2AER - тут "рулять" помаранчевий, темно-синій та м'ятний кольори. Розрахунок на молодих людей з особливими поглядами на сучасну вуличну моду і підбір колірної гами - цей годинник точно не для ділового стилю. Інша справа - тусовки, клубне життя і активний відпочинок. Таке позиціонування буде ближче за духом.

Циферблат
Циферблат зі стрілками, асиметрична підкладка, яка ділить цифровий дисплей на окремі зони. Індикацію поточного часу не назвав би ідеальною в плані зручності, але вся необхідна інформація є на головному екрані, а дату можна побачити натиснувши праву нижню кнопку. У верхній зоні відображається день тижня, що дуже зручно, коли потрібно знати, який саме сьогодні день, а не число.

Яскраво-м'ятні годинні мітки позитивно позначаються на читанні аналогової зони. Стрілки з отворами і "шестернями" на кінцях виглядають трохи брутально. До речі, вся серія GA належить до колекції Big Case, де виробник в першу чергу акцентує увагу на великих розмірах, міцності і захищеності.

Корпус
Корпус повністю полімерний і являє собою накладку, зафіксовану на шести гвинтах. Ремінець кріпиться за допомогою звичайних пружинних штифтів та складається з двох шарів різного кольору (Bi-color) - зовнішній темно-синій, а всередині м'ятний шар. Врахуйте - знайти "одежу" для GA-110CC-2A буде непросто через специфічною кольорової палітри. Корпус можна назвати умовно-компактним, розміри 55 × 51.2 × 16.9 мм. Товщина дозволяє носити годинник навіть під рукавом, але під сорочку буде проблематично.

Стрілка біля позначки 9 години - це віконце відображення швидкості (спрощена версія спідометру). При зазначенній дистанції і використанні секундоміра, стрілка покаже середню швидкість руху на цій дистанції. Чесно кажучи, я сумніваюся в її практичній цінності для більшості (може комусь і стане в нагоді).

На нашому симпатичному стрілочному віконці (у 3-годинній позиції) відображається швидкість в одиницях до 100. Якщо верхні компактні цифрові віконця мовчать (а саме не отримали ніяких темних сегментів), значить 40 - це і є ваша швидкість з пункту А в Б. Якщо ж інші сегменти "потемніли", значить додаємо соті до 40. Друге праве цифрове віконце відраховує одиниці від 800 до 1000. Якщо ж ви подолали рубіж в 1000, тоді на верхньому дисплеї з'явиться напис "MACH", яка підказує, що враховувати нові значення потрібно з урахуванням +1000.

Світовий час
Світовий час на 48 міст в 29 часових поясах - корисна річ. Сподобалася можливість швидкої рокіровки часу поточної зони / світового часу в іншій зоні і навпаки - зручно для швидкої зміни поточного часу, якщо часто подорожуєш в один і той же місце.

Секундомір
Секундомір дуже точний (1/1000) секунди та досить ємний (межа вимірювання 100 годин) - можна використовувати у спортивній діяльності. Функцією автоповтору в таймері вже нікого не здивуєш, але її ефект під час інтервальних тренувань очевидний.

Інші можливості досить примітивні (як для G-Shock) - 5 будильників (один з функцією "дрімати"), щогодинний звуковий сигнал, календар до 2099 року 12/24-годинний формат часу в електронних віконцях.

Підсвічування
Підсвічування є, але користі від нього замало - навіть стрілки видно з трудом. Є автоспрацьовування підсвічування при повороті руки.

Батарейка
Батарейку доведеться міняти кожні 2 роки, але цей термін можна продовжити, не використовуючи підсвічування і звуковий сигнал (будильник, щогодинний сигнал і звук кнопок).

Висновок
Такий популярний корпус як GA-110 потрібно розглядати як на прикладі конкретної моделі (GA-110CC-2A), так і в цілому. Секрет успіху 110-х легко пояснити - невисока вартість, актуальний молодіжний дизайн, міцна і надійна конструкція корпусу. М'ятно-синє забарвлення тільки підігріває інтерес до серії і змушує забути про відсутність дорогих можливостей. Багато хто використовує годинники цієї серії в якості простої робочої конячки, і мабуть, в цьому їх головне призначення.

Tags: G-SHOCK
  • 1 Review (s)

    CASIO G-SHOCK GA-110CC-2AER — ударопрочные мужские наручные часы, механизм кварцевый (батарейка), гарантия 24 месяца, стекло: минеральное, функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; календарь; месяц, доп. Функции: мировое время; таймер обратного отсчета; 12/24ч. формат времени, материал корпуса: полимер, водонепроницаемость: 20 ATM,...

    5 440 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: