DW-5600TMN, GA-100TMN, GA-100TMN-1A та принадна кішка MANEKINEKO

Новий 2020 рік уже встиг виділитися яскравими і символічними новинками DW-5600TMN GA-100TMN з дизайном в честь кішки Манекі-неко - в Японії це символ удачі і багатства. Поява "щасливої" серії стане гідним доповненням лімітованої колекції G-Shock.

MANEKINEKO ("принадна кішка") - дуже поширена фігурка в Японії, що представляє собою кішку з піднятою вгору лапою. Її можна побачити майже в будь-якому японському магазині, торговельній крамниці, або ресторані - господарі закладів не нехтують щасливою аурою Манекі-неко. Якщо у кішки піднята права лапа, то вона залучає удачу і гроші, якщо праву - клієнтів. Іноді кішка тримає в лапах овальну золоту монету. Традиційні кольори MANEKINEKO - білий з золотистими вставками, але зустрічаються і інші (зелений, чорний, червоний і т.д.).

G-SHOCK DW-5600TMN доступні в двох кольорах - класичний білий з червоним ремінцем і чорний.

Біля підписів кнопок можна побачити ті самі овальні монети, які тримає Манекі-неко, а при активації підсвічування на дисплеї проявляється силует кішки.

G-SHOCK GA-100TMN-1A символізують золоту кішку удачі.

Підкладка циферблата виконана у вигляді овального патерну з монетою Манекі-неко, а стрілка у віконці швидкості (у позначці 12 години) виконана у вигляді її голови.

Дизайнерський кейс для "щасливих" G-Shock розробили хлопці з японського фешн-бренду BlackEyePatch. Упаковка виконана в синьому кольорі, а сталева коробка отримала оформлення в стилі MANEKINEKO.
Функціональні можливості
Що стосується функціональних можливостей серій DW-5600 і GA-100 - вони тут тільки базові (секундомір, світовий час, таймер, будильник, календар, підсвічування). У GA-100 комбінований дисплей з віконцем вимірювання швидкості руху (працює в зв'язці з секундоміром). Водостійкість 200 метрів, батарейка в обох моделей розрахована на 2 роки роботи.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: