EDIFICE EFR-S107L-1AVUEF - цікава модель чоловічого годинника з сапфіровим склом

Годинник не завжди має бути супер технологічним і дуже функціональними. У Casio будь-який модуль працює ідеально (з урахуванням кварцової точності), тому японцям часом банально немає сенсу придумувати новий велосипед (якщо надійність викарбувано десятиліттями). Модель EFR-S107L-1AVUEF як раз така: "серце" традиційне (з можливим відхиленням ± 20 секунд / місяць), але ось зовнішній вигляд і матеріали точно змушують задуматися про покупку. Годинник EFR-S107L-1AVUEF колекції EDIFICE ідеально розташований на зап'ясті, не випирає і дійсно доводить свої преміальні коріння.


EDIFICE EFR-S107L-1AVUEF

Звичайний стрілочник, звичайний модуль, незважаючи на простоту та зрозумілість упевнений, EFR-S1071L-AVUEF не потраплять в поле інтересу багатьох новинних ресурсів, хоча годинник точно знайдуть свого споживача (любити їх є за що).

Переваги
Переваги у серії дуже значущі: сапфірове скло і дивовижна тонкість (8.3 мм) з плоским безелем. Годинник не приховує свого позиціонування - це точно пристрій для офісного життя або для людей, яким часто доводиться використовувати діловий стиль одягу. Під вузький манжет підійдуть далеко не всі годинники, але ось модель EFR-S107L-1 повинна впоратися з цим завданням на ура.

Скло
Сапфірове скло з покриттям антивідблиску - це завжди ознака преміальності і ексклюзивності. Тому подвійно цікаво розглядати здавалося б бюджетний сегмент з даним типом скла. Плюси очевидні і зрозумілі: на такому склі ви ніколи не побачите дрібних подряпин, воно прозоре аж до почуття повної відсутності.

Циферблат
Консерватизм циферблата. Тільки сталеві часові позначки і сталеві великі годинні та хвилинні стрілки. Дуже сподобалася гра в синій колір, де тільки основні часові позначки (12, 3, 6, 9) отримали сині акценти, які гармонійно поєднуються з тонкою і гострою блакитною секундною стрілкою. В основі стилю лежить сталь, адже плоский сталевий безель і корпус повинні поєднуватися з елементами на самому циферблаті.

Ще годинник отримав 100 метрову водостійкість, що вважається навіть дуже хорошим рівнем (можна плавати в басейні) герметичності і гвинтами на безелі (напевно для краси). Не будемо забувати і про віконце дати, яке ідеально ховається на загальному тлі металевої текстури.

Висновки
Годинникам даної серії не вистачає сонячного живлення, але 3-річна робота від однієї батареї – цілком непоганий термін. Сегмент годинника все-таки не самий топовий, тому задовольняємося і батарейкою. Серія EFR-S107 вийшла дуже тонкою, мінімалістичною і суворою. У годиннику є все, що дуже любить сучасний користувач: сапфірове скло, плоский стиль і консервативний вид. Можливо в годиннику немає всіх просунутих технологій, але в співвідношенні ціна / якість - вони однозначно на висоті та варті уваги.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: