Жіночі годинники серії BA-110TH отримали геометричні візерунки на ремінці

Жіночу серію BABY-G BA-110 вже давно японці обходять стороною - корпус поступово застаріває, поступаючись місцем "молодим та новим серіям". Але після недавньої появи BA-110TH стало ясно - модель зарано ще списувати з рахунків, та й стилістика новинки повинна зайти прихильницям абстрактного мистецтва і ретро-стилю 90-х років.


BABY-G BA-110TH-7A

BABY-G BA-110TH-1A

Геометричні візерунки на ремінці - не що інше, як відсилання до популярних у 90-х років предметів одягу з усілякими фігурами і малюнками в абстрактному стилі. Тематика ретро на ура заходить сучасній молоді, тим більше під ударостійким брендом G-Shock і Baby-G. Яскраві елементи схожі на неонові вогні - ще один популярний "реквізит" 90-х.

Циферблат
Циферблат з контрастними стрілками, годинними індексами і підкладкою теж нагадує про любов до різнобарвних предметів гардеробу тих часів, хоча все це відбивається і в сучасній моді.

Дизайн
Дизайн корпусу і циферблату в цілому BA-110 запозичили у свого "старшого брата" GA-100 - тут є і характерні виступи над склом, і втоплені ребристі кнопки, і округлений дисплей, розділений на 2 зони. Розмір корпусу інженери зменшили, щоб годинник відчувався комфортно на жіночому зап'ясті.

Функціональні можливості
Можливості серії BA-110 тільки базові - секундомір на 24 години, світовий час [48 міст], таймер, 5 незалежних будильників, календар і підсвічування. Водостійкості на 100 метрів точно вистачить для плавання і пірнання. Батарейку доведеться міняти кожні 2 роки - тут вже нічого не поробиш.

Tags: BABY-G

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: