Годинники COLLECTION DW-291 для шанувальників бюджетної лінійки Youth

Під кінець року японці вирішили порадувати шанувальників бюджетної лінійки Youth (колишній напрямок Collection) новою серією CASIO DW-291. Деякі навіть можуть подумати про G-Shock (що й не дивно, дивлячись на індекс DW), але на жаль ні - тут корпус не має ударостійкої структури, зате можливості DW-291 впритул наблизилися до заповітних G.


CASIO COLLECTION DW-291H-1AV

CASIO COLLECTION DW-291H-9AV

CASIO COLLECTION DW-291H-1BV

Корпус
Дійсно, подивившись на корпус, відразу згадуються годинники серії G-Shock. DW-291 отримали ті ж самі візуальні деталі, за якими судять про захищеність. Уважно вивчивши характеристики на офіційному сайті, ми зробили висновок - новинка відрізняється від G-Shock тільки відсутністю захисту від механічних впливів. Само собою, вартість серії за рахунок цього буде помітно нижче, а значить годинник запросто може завоювати своє місце на ринку, принаймні серед тих, хто не дуже переймається над ударостійкими характеристиками. Особисто я думаю годинник не розлетиться на шматки при випадковому ударі - все-таки корпус виконаний з полімеру (нехай і не такого якісного, як у старшої лінійки), а значить зовсім вже крихкими DW-291 не назвеш. Розміри корпусу цілком комфортні на середнє зап'ястя - 50.5 × 50.4 × 13.5 мм.

Зверніть увагу на кнопки, а точніше на виступи, які захищають ці кнопки - ще одна явна схожість з удароміцними побратимами.

Додати до всього іншого 200-метрову водостійкість - серед недорогих Casio таке зустрічається рідко. Плавання, пірнання і інші водні активності - без проблем.

Функціональні можливості
Функціональні можливості DW-591 також дивують - світовий час на 49 міст, секундомір з межею вимірювання в 24 години, будильник, щогодинний сигнал, календар. Функція мультітайм для 4 міст - корисна для тих, хто часто подорожує в одні і ті ж місця. Переключення з часу по 4 містах здійснюється задопомогою однієї кнопки, при цьому активувати режим світового часу не потрібно. Підсвічування електронного дисплея теж присутнє.

Батарейка
Ще один бонус - автономність DW-591, за яку відповідає 10-річна батарейка. Гідна альтернатива більш дорогим сонячним акумуляторам.

Tags: COLLECTION

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: