Edifice EFR-570 - бюджетні годинники з базовими функціями

Сьогодні пропоную розглянути свіжу серію EFR-570, яка була представлена в грудні цього року. Годинники Edifice бюджетного сегменту настільки різноманітні та численні, тому хочеться щоб дизайнерам Casio по силам було й надалі придумувати нові оригінальні варіанти оформлення, при цьому залишаючи функціональну частину на рівні стандартного хронографа.


EDIFICE EFR-570DB-1AVUEF

EDIFICE EFR-570DB-1BVUEF

EDIFICE EFR-570BL-1AVUEF

Корпус
Ми відразу звернули увагу на форму корпусу EFR-570 - незграбні грані з "вирізами" точно додають серії унікальності. На цьому весь "пафос" закінчується - тут використовується все та ж стандартна лита конструкція корпусу без будь-яких видатних особливостей. Розміри цілком комфортні - 50 × 44.6 × 12.4 мм.

Безель
Безель, як найвразливіше місце годинника вирішили захистити іонним покриттям - тепер можна не боятися появи подряпин і потертостей.

Циферблат
Циферблат на перший погляд може здатися перенавантаженим віконцями і написами, але фанати автомобільної лінійки Edifice вже звикли до такого розкладу. Секундна шкала на циферблаті отримала проміжні ділення і написи - для любителів більшої точності. В цілому, циферблат EFR-570 не відходить від загальної концепції бренду Edifice - автомобільна тематика тут виходить на перший план. Віконце у позначки 3 години показує час в 24-годинному форматі. Навіть знайшлося місце великому індикатору дати - між відмітками 4 і 5 години.

Функціональні можливості
З можливостей можна виділити лише простенький секундомір на 10 хвилин, який, тим не менш, вміє вимірювати пройдений час, час відрізків і час першого та другого місця. За його індикацію відповідають два додаткових віконця - хвилини відображаються біля позначки 9 години, а секундне віконце розташувалося біля позначки 6 години.

Мінеральне скло, 100-метрова водонепроникність (плаваємо і пірнаємо без проблем), батарейка на 3 роки - на цьому знайомство з EFR-570 можна завершувати знайомство.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: