Годинники Edifice EQW-T670 - дуже схожі на преміальний сегмент Casio Oceanus

Японці представили свою найновішу серію годинників Edifice EQW-T670. Індекси створюються для дуже особливої аудиторії. Це точно шанувальники японських технологій, функціональності та якісних матеріалів. Ми б навіть назвали EQW-T670 (і тому подібні) дуже схожими на преміальний сегмент Casio Oceanus.

Edifice EQW-T670PB-1A

Edifice EQW-T670SBK-1A

Edifice EQW-T670DB-2A

Що стосується розташування додаткових віконець на основному циферблаті, то тут ви не знайдете чогось унікального. Віконце другого часового поясу у 3 годинний позиції (воно ж світовий час), віконце відображення 24-годинного формату (6 година) і віконце режимів з днями тижня (у 9 години).

Функціональні можливості
Годинники серії EQW-T670, навіть в силу свого консервативного підходу, все одно стали іншими. Годинник отримав функціональний безель, який обертається лише в одну сторону і виступає в ролі умовного таймера, який при бажанні можна адаптувати під свої потреби. Сапфірове скло, сонячне живлення, радіосинхронізація - все на місці.

Як працює безель?
Працює це таким чином: наприклад вам необхідно почекати 15 хвилин - обертаємо безель так, щоб значення 15 знаходилося якраз навпроти хвилинної стрілки - ось і все, як тільки хвилинна стрілка перейде на позицію яскравого трикутнички на безелі, ви зрозумієте про завершення таймера в 15 хвилин. З 15 хвилинами приклад не дуже, але ось 40 хвилин буває дійсно простіше визначити. У будь-якому випадку це не скасовує факту примітивності, але і не скасовує факту функціонального безеля.

Саме завдяки такому безелю, годинник заграв новими фарбами. Годинник EQW-T670 став більш спортивним, ніж інші моделі напрямку. Ось навіть за це їх варто любити і поважати.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: