Анонсовано вихід символічної парної серії LOV-19B-1 з позначкою Lover's Collection

Напередодні новорічних свят анонсовано вихід символічної парної серії LOV-19B-1 з позначкою "Lover's Collection" - для закоханих пар, які цінують міцні властивості G-Shock і Baby-G. Сет представлений двома моделями з чоловічої та жіночої лінійок - DW-5600 і BGD-560. Особливий інтерес викликає оформлення новинок - в стилі 8-бітних комп'ютерних ігор 90-х років, коли не було потужних ігрових комп'ютерів, і тодішні "геймери" задовольнялися простенькими аркадами.

Для створення "8-бітної" стилістики японці залучили пана Makoto Oozu, власника магазину TOKYO PiXEL, в якому можна знайти усі звичні нам побутові предмети і дрібну техніку в стилі великих "пікселів". Не будемо забувати, наскільки відповідально і з повагою японці ставляться до своєї історії і культури, тому подібні ретро-предмети користуються особливим попитом.


G-SHOCK DW-5600 LOV-19B-1

Окантовка дисплея з імітацією пікселів і червоно-зелена стилістика підкреслюють вінтажну тематику LOV-19B-1. На ремінці розташувалися 8-бітові символи "XOXO", які розшифровуються як "обійми і поцілунки". Новорічний настрій і любовні справи - ідеальний привід порадувати себе і свою половинку парою годин в стилі ретро.


BABY-G BGD-560 LOV-19B-1

При активації підсвічування DW-5600 на циферблаті проявляється силует омели і демона, а у BGD-560 - омели і ангела. Дві протилежності, які завжди притягуються і не можуть жити один без одного, вже давно стали символом закоханих.

Обидві моделі поставляються у спеціальному кейсі з унікальним романтичним оформленням, причому окремо годинник навряд чи вийде купити - парний сет продається цілком. Відмінна ідея для подарунка, якщо ви звичайно не вірите в прикмети і забобони.

Пару слів про DW-5600 їм BGD-5600 - лише базові можливості, без дорогих технологій: світового часу, секундоміра, таймера, будильника, календаря, підсвічування.

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: