Годинник EQS-900PB поєднує останні моделі хронографів з сонячним живленням

Серія EQS-900 поєднує собою останні моделі хронографів з сонячним живленням високотехнологічної лінійки EDIFICE. Спортивний автомобільний дизайн годинника розроблено з використанням вуглецевого волокна, незамінного матеріалу для гоночних автомобілів, що і надає новинці особливу індивідуальність.

Правильний дизайнерський годинник
У годиннику є все найнеобхідніше: прекрасний сучасний автомобільний стиль з карбоновим циферблатом і ремінцем а-ля гумовий протектор, і технології (сонячне живлення), і надійний точний модуль (перевірений роками), і водостійкість (причому далеко не базового рівня) і навіть дуже приємні функції, які в принципі далеко не пріоритет в даному сегменті (мова про віконце дати та секундомір).
Функціональні особливості
Варто звернути увагу саме на можливість підзарядки акумулятора годинника від сонця, оскільки раніше в годинниках з карбоновим циферблатом зробити це було неможливо. Справа в тому, що вуглецеве волокно не пропускає світло, а значить і батарейка не зможе нормально підживлюватися. Але, починаючи з серії EQS-800, японці вирішили цю проблему за допомогою нової, поліпшеної технології використання сонячної панелі.

Додаткові віконця
За секундомір відповідає одразу 2 віконця: одне відраховує звичайні секунди (не мілісекунди), друге - хвилини, яких тільки 30 (а значить ваш секундомір пропрацює лише 30 хвилин). Не буду приховувати, функціонал дуже убогий (і нудний), проте секундомір 100% не фішка EQS-900PB-1B, і в принципі потенційний споживач взагалі не повинен звертати на нього увагу. Є - і достатньо. 24-годинне віконце біля 12 години підкаже ранок зараз або вечір. А ще добре допомагає на початковому етапі установки часу, адже від цього може залежати період прокрутки ролика з датою (щоб не було так, що о 12 годині дня у вас змінюється дата).

Безель
Безель не обертається, хоча в годинику такого плану він міг би бути і більш функціональним. Безель банально дублює хвилинну інформацію, але робить це гарно - в такт з синіми акцентами на самому циферблаті.

Ремінець
Ремінець вже традиційний для Edifice - товстий шматок полімерного матеріалу, який здається переживе всіх нас. Принаймні таких звичних для тонкого полімеру тріщин не повинно бути. Ну і не варто забувати про схожість з автомобільної шиною, що так само дуже по темі серії.

Висновок
Висновок простий, не потрібно дивитися на ноунейм бренди, якщо ви шукаєте годинник з автомобільним стилем. Модель EQS-900PB-1B покаже вам, що таке японська якість, краса дизайну і порадує дійсно працюючими функціями.

Tags: EDIFICE
  • CASIO EDIFICE EQS-900PB-1AVUEF - мужские наручные часы, гарантия 24 месяца, механизм кварцевый (солнечная батарея), стекло: минеральное, тип индикации: стрелочные, материал корпуса: нержавеющая сталь, полимерный ремешок, функции: число месяца; секундомер, водонепроницаемость: 10 ATM, подсветка: светонакопители на стрелках, размер корпуса: 51,5 x 47,6 x...

    8 830 грн.
  • CASIO EDIFICE EQS-900PB-1BVUEF - мужские наручные часы, гарантия 24 месяца, механизм кварцевый (солнечная батарея), стекло: минеральное, тип индикации: стрелочные, материал корпуса: нержавеющая сталь, полимерный ремешок, функции: число месяца; секундомер, водонепроницаемость: 10 ATM, подсветка: светонакопители на стрелках, размер корпуса: 51,5 x 47,6 x...

    8 830 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: