Нові годинники від G-SHOCK: GMW-B5000TCM-1 та MTG-B1000DCM-1A

Представлені дві новинки преміум-сегменту G-SHOCK GMW-B5000TCM-1 та G-SHOCK MTG-B1000DCM-1A. Серії досить популярні серед фанатів G-Shock, тому пропоную зосередитися на конкретному стилістичному оформленні, оскільки тут є на що звернути увагу.


G-SHOCK GMW-B5000TCM-1

Корпуси та браслети новинок отримали схожий камуфляжний вигляд з "піксельної" текстурою, що виконана за лазерною технологією. Текстура наносилася точково, із використанням трьох різних розмірів "пікселів" для більш ефектного результату. Навряд чи дизайнерами замислювався саме військовий підтекст такого оформлення - багато хто любить камуфляж за його стильний і універсальний зовнішній вигляд.

Годинник GMW-B5000TCM-1 повністю зробленний з титану - міцного і легкого сплаву, який зручний у використанні і довговічний. Більш того, поверхня титану захищена DLC-покриттям (алмазоподібне та дуже тверде) - тепер метал не буде отримувати подряпини та потертості.


G-SHOCK MTG-B1000DCM-1A

Годинник CASIO MTG-B1000DCM не може похвалитися титаном і DLC-покриттям, зате корпус і браслет отримали IP-обробку - не таку міцну, як DLC, але від подряпин захищає добре. Аналоговий циферблат прикритий сапфіровим склом сферичної форми. Браслет композитний, з окремими шарами металу і полімеру. Перевага такого варіанту у зменшеній вазі годинника, при цьому базовим матеріалом залишається сталь, тому це ніяк не позначається на зовнішньому вигляді браслета.

Відчуваєш почуття постійної ностальгії, виразний STN-LCD дисплей відразу видає оновлену душу G-Shock-ів. Чіткі чорні індекси на практично білому тлі.

Функціональні можливості
Серії GMW-B5000 і MTG-B1000 оснащені сучасним та просунутим функціоналом - Bluetooth-синхронізація, сонячне живлення, радіосінхронізація і стандартні можливості (секундомір, світовий час, таймер, будильник, календар). Модуль у MTG додатково захищений за технологією TRIPLE G Resist (удари, відцентрова сила, вібрації).

Tags: G-SHOCK

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: