Годинник EDIFICE EFV-130 - серія для дайверів початківців з базовими функціями

Представлена нова серія стильних годинників Edifice EFV-130. Моделі нової серії мають грубий та консервативний зовнішній вигляд. Годинники серії EFV-130 стануть у нагоді дайверам, але водонепроникність не найяскравіша - лише 10 Бар (ідеально підходять для плавання з маскою і трубкою, не більше).


EDIFICE EFV-130D-1AVUEF

EDIFICE EFV-130D-2AVUEF


EDIFICE EFV-130D-7AVUEF

Чому для дайверів?
Тому що годинники цієї серії мають типовий дайверський стиль з великою кількістю сталі, функціональний безель, великі стрілки і великі часові позначки для зручного зчитування інформації під водою.

Функціональний безель
Безель обертається в одну сторону, де за допомогою трикутної позначки (у 12-годинний позиції) ви можете легко засікати час занурення пересунувши її на місце покажчика хвилинної стрілки. Таким чином хвилинна стрілка, крім своєї прямої функції, буде ще показувати хвилини находження "під водою" за допомогою безеля. У будь-якому випадку, навіть така "функціональність" все одно радує. Можна адаптувати таймер під реальне життя (при бажанні).

Ось в принципі і все. Скло мінеральне, батарейка на 3 роки, матеріал - нержавіюча сталь. Така собі добротна серія вийшла, далі буде... ;)

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: