Годинник CASIO EDIFICE EFV-120BL-1AVUEF має 3 основні стрілки та віконце дати.

Моя любов до годинників Casio почалася через наявність функцій, найпершими функціями біли: секундомір, таймер, будильник, калькулятор. Просто за часів 90-их ми дивувалися будь-які й додатковій "піщалці", де навіть повсякчасне сигнальне сповіщення сприймалося з захопленням. Ми були голодними на технології.  Теза "годинник потрібен тільки для того, щоб дізнатися яка зараз година" не нова, її теж застосовують і до телефонів, мовляв "телефон потрібен для дзвінків". Якщо з першої трактуванням я солідарний, то з телефоном немає. Сьогоднішній телефон допомагає нам в пошуку необхідної адреси, оптимального шляху, дозволяє зручно замовити таксі, їжу, в роботі і ще в багатьох моментах. Це якась паличка-виручалочка, яку виробники годинників вирішили "вшити" і в розумний годинник. Зараз же функціями нікого не здивуєш, їх велика кількість навіть не завжди викликає позитивну емоцію, а може і зовсім провокувати додатковий дискомфорт. Незважаючи на появу нового "розумного" ринку годинників, я все ще вірю в існування годинників "для відображення часу" і тільки. Тому, розглянемо сьогодні якраз такого представника, модель EFV-120BL-1AVUEF.

Годинники EDIFICE серії EFV-120 як на мене ще й дуже красива. Не малу роль в формуванні краси грає безель, який можна обертати (він іонізований, що дуже добре для захисту від дрібних подряпин). Так як на основному циферблаті присутні лише часові позначки, безельні арабські числа таймера зворотного відліку часу не роблять дизайн наляпистим. Все дуже гармонійно поєднується.

Водостійкість
Японці вирішили зробити акцент на 100 м. водостійкості, виділивши характеристику на основному циферблаті. Ясна річ, з шкіряним ремінцем робити це не дуже рекомендується, але розуміти сам факт захисту все одно приємно.

Ремінець
Другий елемент краси EFV-120BL-1A - це як раз шкіряний стильний ремінець. Окрім цікавої унікальної ниткоподібної прошивки на фронтальній стороні, він отримав ще й червону бічну обробку, що ідеально поєднується з червоними акцентами на циферблаті. Ширина ремінця досить тонка і це теж плюс до стильного виду.

Габарити
З точки зору розмірності, EFV-120BL-1A можна віднести до типового стандарту (47.2 × 41 × 10.4): точно не великі, та й надтонкими складно назвати.

Батарейка
Годинник повиннен без проблем відпрацювати 3 роки
Скло
Наявність мінерального скла ще раз підтверджує бюджетність моделі, та гарне співвідношення ціна / якість.

Висновок
Модель EFV-120BL-1A (як і вся серія) сподобається тільки любителям годинників  "для визначення часу" з мінімалістичним зовнішнім виглядом. Годинник дуже симпатичний, підійде під багато серйозних професії, ще варто відзначити функціональний безель з таймером зворотного відліку часу.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: