Годинник CASIO G-SHOCK GA-2100THS-1A - стильний та спортивний!

Нова модель GA-2100THS-1A нагадує нам про те, що яскравість в годиннику може бути дуже симпатичною і стильною. В принципі японці так про це і заявляють "стильні і спортивні". За спорт відповідає нова структура корпусу Carbon Core Guard. Годинник як мінімум став міцніше і легше, що для спорту явний плюс. Можна звичайно ще згадати функціональність у вигляді секундоміра, таймера, але це вже сприймається як "must have".

G-SHOCK GA-2100THS-1AER

Carbone Core Guard - покоління годинників G-Shock з використанням нового матеріалу в конструкції корпусу. Японці називають цей еволюційний процес "народженням третьої матеріалу". Всього є три дуже міцних суті: поліуретан, сталь і карбон. Так ось все починалося з полімерних матеріалів (а-ля пластикові "шоки"), потім сталь (G-STEEL) і ось тільки зараз Carbone Core Guard. Шоки тепер легші, іноді навіть компактніші, але найголовніше тепер міцніші і візуально інші.
За стиль відповідає прекрасний фіолетовий колір безелю і синій інверсійний електронний дисплей. До речі, з читабельністю в GA-2100THS-1A проблем немає. Купуючи GA-2100THS-1A, ви ще отримуєте додатковий знімний ремінець світло-синього кольору.
Особисто нам дуже подобається ця тенденція, оскільки годинник кардинально змінюють свій вигляд і вже немає необхідності купувати новий годинник іншого стилю, адже другий ремінець все вирішує.

Tags: G-SHOCK
  • CASIO G-SHOCK GA-2100THS-1AER — ударопрочные мужские часы, механизм: кварцевый (батарейка), гарантия: 24 месяца, стекло: минеральное, тип индикации: стрелочные+цифровые, материал корпуса: полимер, полимерный ремешок, водонепроницаемость: 20 ATM, электролюминесцентная подсветка, функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер; календарь, мировое...

    5 830 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: