Годинник G-SHOCK GA-2000BT-1AER - в стилі буддистського королівства Бутан

Сьогодіні ми розглянемо новинку GA-2000BT-1A серії G-SHOCK з незвичайним позиціонуванням і оформленням в стилі буддистського королівства Бутан. Чому саме Бутан? Така ідея прийшла в голову дизайнерам Casio, тим більше японці завжди вигадують нові стилістичні варіанти для залучення нової аудиторії.


G-SHOCK GA-2000BT-1A

Кольорова палітра GA-2000BT-1AER збігається з квітами молитовних прапорців лунгта - невід'ємний атрибут буддійської віри. У центрі кожного прапорця зображено коня, що символізує успіх і процвітання. Кожна квітка представляє свою природну стихію - синій для води, червоний для вогню, білий для повітря і вітру, зелений для дерева і жовтий для землі. Традиційна культура Бутану зав'язана на символі лунгта і п'ятикольорових прапорцях, тому ми і бачимо особливе забарвлення годинника GA-2000.
Основний ремінець у моделі виготовлений з тканини, але в комплекті є і стандартний поліуретановий (теж з унікальним оформленням) - на всі випадки життя. Тим більше, система кріплення ремінця GA-2000 дозволяє швидко його змінити без будь-яких проблем. При бажанні, можна придбати ще окремі ремінці.
На упаковці GA-2000BT-1A теж видно традиційні кольори прапорців лунгта. Всередині є два слоти - по одному на кожен з ремінців.

Корпус GA-2000 представляє лінійку G-Shock з "карбоновим" захистом - технологічне "ноу-хау" від Casio у  2019 році.

Tags: G-SHOCK
  • CASIO G-SHOCK GA-2000BT-1AER - мужские ударопрочные наручные часы, механизм кварцевый (батарейка); гарантия: 24 мес.; стекло: минеральное, функции: день недели; будильник; секундомер, доп. Функции: мировое время; таймер обратного отсчета; 12/24ч. формат времени, материал корпуса: нержавеющая сталь, водонепроницаемость: 20 ATM, полимерный ремешок,...

    7 410 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: