G-SHOCK GWR-B1000X-1AER - харизма червоного кольору, легкий та міцний корпус

Коли виробник анонсує нову серію, зазвичай особливу увагу приділено буде самій базовій версії. Це зумовлено тим, що у базового варіанту найнижчий цінник, а більшість лімітованих (або колірних варіантів) банально не встигають дістатися нашого ринку, або не надходять взагалі. Погодьтеся, основного представника серії як правило достатньо для розуміння концепції всіх інших "близнюків", але сьогодні дуже окремий випадок і буде зроблено вийняток.

Увага до деталей, харизма червоного кольору, легкий та міцний корпус монокок, золото — усе це нова модель топовой серії від G-SHOCK GWR-B1000X-1AER.

G-SHOCK GWR-B1000X-1AER

Минулого року було вперше анонсовано серію GWR-B1000, і на огляді детально було розглянуто функціональні можливості моделі GWR-B1000-1AER. Сьогодні огляд буде про інше: про красу годинникової справи, про вартість та інше.

Годинник GWR-B1000X-1AER істотно відрізняється від базової версії GWR-B1000-1. Далеко рухатися у пошуку відмінностей не потрібно, варто всього-лише поглянути на цінник: годинник дорожчий як мінімум в 2 рази. Скажімо так, серія GWR-B1000 в принципі досить дорога, що в цілому властиво часовому ринку. У такому ціновому сегменті Casio пропонує солідні переваги [в технологіях, матеріалах, ціною], де мало-хто з інших елітних брендів здатний з ними зрівнятися.

Звичайно, якщо для вас принципово важливий саме механічний модуль, то тут Casio поза конкуренцією. Особисто я зліз з механіки через більш практичний кварцовий підхіду: точність, відсутність необхідності ручного заводу [коли у тебе кілька годинників, ти не стежиш за всіма одночасно], надійність [страх найменшого удару] і, звичайно ж, функціональність [навіть банальні будильники, таймери, календар, світовий час змушують подивитися на годинник у зовсім іншому практичному плані]. Так, є сумнівний момент із заміною батарейки, проте технологія наявність сонячного живлення це питання вирішує, та й заміна раз в 3 роки у звичайних годинниках теж не проблема.

Гарний, дорогий, технологічний
Саме за це ми цінуємо наручні годинники, за це ми готові платити. Естетика має значення, адже годинник - це не просто про відображення часу. Якби це було так, можна задовольнятися точним часом на телефоні [що багато хто і робить]. Але ми з вами інші, ми любимо насолоджуватися ходом секунд на зап'ясті, де корпус з ремінцем доповнюють наш образ і наше ставлення до світу.

І ось зараз, подивившись на GWR-B1000X-1AER на своєму зап'ясті, я це розумію. Хочете ви того чи ні, серія GWR-B1000 перестала бути G-SHOCK у класичному розумінні цього бренду. Серія призначена для поціновувачів точних стрілок у витонченому вигляді.

Виявляється і G-SHOCK може бути таким
Велика кількість карбонового матеріалу, яскраві червоні акценти, легкість на зап'ясті, елементи червоного золота - все це створює, вибачте за пафос, люксовий ефект. Я часом навіть відчуваю збентеження, бо звикли до більш простих речей.

У GWR-B1000 все здається іншим. Вже немає такої звичної задньої кришки, оскільки модуль ховається у новій цільній конструкції корпусу під назвою Carbon Monocoque. Цю перевагу неможливо не помітити: годинник став істотно легше, зручніше і навіть приємніше [по відношенню до тертя зі шкірою]. Основна перевага ще й у більш просунутих ударостійких властивостях [адже вуглецевий матеріал має ряд переваг у порівнянні з металом], але з написом G-SHOCK це вже напевно нікого не цікавить.

Монокок вплинув і на товщину годинника, адже GWR-B1000 точно не назвеш тонкими [16.9мм]. Форм-фактор так званого кошика не робить годинник величезним, оскільки має конусоподібну конструкцію. Тобто, сама задня кришка в місці торкання із зап'ястям менше у діаметрі ніж сам циферблат.

Кнопки
Бочкоподібні протектори кольору червоного золота - це, звичайно, істотне зрушення в бік преміальності. Гаразд, не буду продовжувати в цьому елітному дусі, просто в годиннику все створено для підкреслення краси матеріалів.

Незважаючи на те що в серії присутня середня кнопка, вона ж розумна заводна голівка, я не зовсім розумію її призначення. Ну як би можна зайти в інструкцію і знайти там метод ручного налаштування часу [або будильнику], але це точно дикість в сучасному світі, тим більше з можливістю синхронізації з телефоном [а годинник її підтримує за допомогою додатку G-SHOCK Connected]. Так що навіть розкрутивши голівку, вирішив не заглиблюватися у деталі ручного налаштування.

Якщо ж говорити про базову функціональность [без підключення до телефону], то кнопка MODE переводить вас у режим секундоміра, таймера і будильника. Це таке "ядро" функцій, якими можете швидко скористатися і які в цілому інтуїтивно зрозумілі.

Хотів вже було показати вам красу ходу часткою секунд в режимі секундоміра, але немає. У GWR-B1000 немає такої одиниці виміру і в режимі секундоміра ми просто спостерігаємо за ходом секунд за допомогою звичайної секундної стрілки, тоді як хвилини відображаються у додатковому віконці у 6 годинної позиції. Так, не так гарно, але фіксація часу присутня.

Таймер
Таймер вже працює як мінімум цікавіше, оскільки секундна стрілка починає свій хід у зворотньому напрямку, що може збентежити багатьох шанувальників механіки [у кварцового механізму з цим проблем немає]. Додаткове віконце теж відповідає за хвилини і годинник таймера.

Циферблат
Циферблат як на мене вийшов дуже навіть мінімалістичним. Всього-лише 2 істотних додаткових віконця, тоді як інші дрібні елементи [віконце дати, віконце дати] взагалі губляться на загальному тлі.

Ключове призначення віконця у 6-годинній позиції - звичайно ж, світовий час. Або ж просто час в іншому часовому поясі. Ідеальна функція, якою я сам користуюся під час подорожей і відряджень. Банально приємно контролювати домашній час, щоб вчасно зателефонувати своїм, і в той же час бути точним у новій для себе країні. Принцип роботи описано в першому огляді, але тут знадобиться телефон, оскільки налаштувати в ручному режимі те ще пекло.

Ремінець
Ремінець також заслуговує на окрему увагу, оскільки являє собою сплав двох матеріалів: карбону і полімеру. Самі карбон і полімерний матеріал є міцними і довговічними матеріалами - разом вони створюють наднадійний і міцний ремінець. У свою чергу карбонова конструкція на ремінці виглядає не тільки витончено, але також надає годиннику спортивний динамічний вигляд.

Мені ж імпонує червона тильна сторона, яка ще й доповнює бічні грані, що неможливо не помітити. Охоплюючі додаткові ланки у кріплення з корпусом - ще один приємний бонус до зручності.

Підсвічування
Світлодіодне підсвічування досить яскраве і активується за допомогою комфортної кнопки під 6-годинною відміткою. Автоматичної активації в залежності від кута огляду не виявлено.

За точність у годиннику відповідає відразу кілька технологій: радіосинхронізація MultiBand6 та автоматична синхронізація з телефоном. Сапфірове скло та сонячне живлення - просто додам і ці технології для повноти картини.

Висновок
Годинник GWR-B1000X-1AER більше про красу зовнішнього вигляду та матеріали, ніж про ударостійкі характеристики та технології. Проте, поціновувачі одразу двох цих сутностей отримують величезне задоволення від використання такого годинника від G-SHOCK. Годинник не дешевий, але він про довговічність, яка не втрачає свого вигляду і можливостей.

Tags: G-SHOCK
  • CASIO G-SHOCK GWR-B1000X-1AER - ударопрочные наручные часы, механизм кварцевый (солнечная батарейка); гарантия: 24 мес.; стекло: сапфировое, функции: число месяца; день недели; будильник; секундомер, доп. функции: прием радиосигнала; мировое время; таймер обратного отсчета; второй часовой пояс; EOL - индикации окончания заряда батарейки; Bluetooth;...

    46 560 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: