Цифрове піаніно CASIO PRIVIA PX-S1000 - стильне, розумне та функціональне

CASIO PX-S1000 - дуже амбітна модель цифрового піаніно.

Зовнішній вигляд
Почати цей огляд хотілося б в першу чергу з зовнішнього вигляду адже це те, що привертає увагу та  створює wow-ефект. Те, що змушує підійти, потримати в руках та вивчити електропіаніно CASIO докладніше. Елегантність інструменту підкреслює величезний регулятор гучності! Це не тільки дизайнерський хід, але і практичне для користувача рішення. За нього хочеться взятися, приємно тактильно відчувати та зручно регулювати гучність звучання. Однак, було б ідеально, якби регулятор гучності можна було заховати та надати ще більшої монолітності.

Модель PX-S1000 представлена в трьох кольорах: CASIO PX-S1000BK - чорний, CASIO PX-S1000RD - червоний, CASIO PX-S1000WE - білий . У загальному і цілому, зовнішній вигляд дійсно бомба! 10 з 10 дизайнерам і інженерам.

Габарити
В цьому розділі продовжимо дякувати інженерам Casio. Вони змогли створити не тільки стильний інструмент, але і зробити його таким компактним, яким раніше цифрове піаніно ще ніхто не робив. Довжина: 1322 мм, глибина: 232 мм, висота: 102 мм і все це має вагу трохи більшу за 11 кг.

Клавіатура
Абсолютно нові клавіші CASIO PX-S1000 - тепер розумні і самі розпізнають, коли ви відпускаєте клавішу. Працюють, зберігаючи ідею три сенсорної механіки, але фактично мають лише 2 сенсори. Вся передня частина інструменту - глянсовий пластик. Виглядає чудово навіть у вимкненому режимі. Напевно, вимкнений він виглядає навіть крутіше, ніж коли натискаєш єдину кнопку на панелі - Power. Так, кнопка дійсно одна! Після її натискання Ви побачите інші елементи управління. Але вони сенсорні і гарно підсвічуються білими цифровими індикаторами. Клавіші Casio PX-S1000 мають 2 сенсори, а в порівнянні з PX-160 сенсорів було 3. Перша причина, чому покупець не отримує трисенсорну механіку - габарити корпусу. За словами інженерів CASIO, фізично неможливо було розмістити поточний трисенсорний модуль у новий корпус. Для нього там просто не вистачило б місця. Тому обираємо: або габарити, або клавіші. У підсумку до компактних габаритів корпусу в компанії CASIO розробили новий стандарт клавіш - Smart Scaled Hammer Action. Цю технологію збираються застосовувати й надалі.

Smart Scaled Hammer Action
Це двосенсорна механіка клавіш, яка працює за типом трисенсорної механіки Tri-Sensor, що була в попередній моделі. Новий стандарт клавіш точно так само дозволяє виконувати подвійні репетиції, не відпускаючи клавішу до кінця. Вона така ж чутлива та така ж швидка. Різниці у відчуттях немає абсолютно ніякої: що на PX-160, що на PX-S1000 вдається без проблем виконувати найскладніші нюанси гри.

Тепер за зняття звуку при неповному відпусканні клавіші відповідає не додатковий третій сенсор, а програмний контролер. Електропіано визначає момент Вашого відпускання клавіші, таким чином виконує ту ж саму роль, що й третій сенсор, тільки за рахунок програмінгу, а не механіки. Насправді тепер це рішення стало набагато точніше, ніж механіка клавіш Tri-Sensor.

Після нетривалого сеансу гри, можна помітити, що в нижніх октавах клавіші - важче, а в верхніх - легше. Це відмінна риса нової механіки клавіатури. Також можна почути і стукіт молоточку при натисканні і відпусканні (Key off / on action noise), завдяки чому піаніст ще більше відчуває себе як за акустичним інструментом. Також відзначимо, що тепер виконавець може вибрати один з 5 рівнів чутливості і відрегулювати відгук молоточків під силу свого натискання.

Покриття клавіш
Клавіші покриті під слонову кістку і чорне дерево. Тактильно приємно і необхідно під час гри.

Звучання і процесор
Звуковий процесор AiR пропонує поліфонію у 192 ноти. Дуже хороший показник для цього сегменту та цінової категорії.

1-й тембр в списку - New York Steinway
Розкриває цей тембр вбудована імітація струнного резонансу. Мабуть, найважливіший призвук з усіх наявних. Завдяки якому цифрове піаніно оживає. Додатково на борту ще 17 тембрів інших інструментів для творчого різноманіття своєї гри.

Додаткові функціональні можливості:
- демпферний резонанс
- шум демпферів
- імітація згасання звуку Туше-контролер: короткочасне згасання при швидкому опусканні клавіш, або довгому завмиранні при м'якому відпусканні
- ефекти хорусу, реверберації, імітації концертного залу і налаштування яскравості
- Bluetooth
- Chordana Play For Piano
- поділ клавіатури
- накладення тембрів
- режим дуету

Акустика
Вбудована акустична система в PX-S1000 являє собою 2 овальних динаміка, які в сумі видають 16 Вт потужності. Достатній рівень для гри та репетицій у домашніх умовах.

Chordana Play For Piano
Завантажений у мобільний пристрій (планшет) додаток Chordana Play For Piano здійснює з'єднання з інструментом за допомогою Bluetooth версії 5.0.

Bluetooth
За допомогою Bluetooth можна включити будь-яку пісню з вашого плей-листу для спільної гри або просто прослуховування. Були випадки коли включали радіо на смартфоні і слухали музику через акустичну систему інструменту.

Працює від батарейок
Цифрове піаніно CASIO PX-S1000 вміє працювати від батарейок! Можна брати з собою куди завгодно разом з 6 шт. батарейками АА-типу. Автономності має вистачити на 4 години.

Можливості запису
Пам'ять вбудованого рекордеру: 1 композиція, 2 доріжки. Проблему вирішує роз'єм USB-to-Device: вставляєте флешку і отримуєте необмежений обсяг пам'яті для запису своєї творчості.

Комплектація
Базова комплектація інструменту представляє собою традиційний набір аксесуарів: блок живлення, підставку для нот (пюпітр) та одинарну педаль сустейн. Рідні опціональні аксесуари: дерев'яна стійка CS-46 і потрійні педалі SP-34 купуються окремо. Аксесуари не дешеві. Якщо хочете заощадити та отримати більшу автономність виручить металева клавишна стійка. Потрійні педалі тепер не вимагають прикручування до дерев'яного корпусу, як це було в інших моделях попередніх серій.

Висновок
Японці попрацювали на славу та запропонували не просто чергове оновлення моделі PX-серії, а видали справжню революцію. Таке концептуальне оновлення відбувається не частіше, ніж раз в 20 років. Інструмент підійде як для навчання, так і для просунутих піаністів, які розуміються в якості звучання та клавішах. У PX-S1000 є все необхідне для гри, навчання та репетицій. І навіть більше, ніж ви можете уявити, завдяки додатку Chordana Play for Piano!

Ціна на старті продажів приємно дивує так само, як і набір функціональних можливостей, ціна більш ніж виправдана. Цифрове фортепіано PX-S1000 дійсно дуже сподобалося, а на завершення додам що на сьогоднішний день це єдина двосенсорна механіка клавіш, яку можна рекомендувати без докорів сумління для навчання у музичній школі, так і для просунутих піаністів.

  • CASIO PX-S1000 WE - цифровое пианино, клавиши: 88 клавиш рояльного типа, количество тембров: 18 (17 тембров для всей клавиатуры + 1 басовый тембр для нижнего регистра), максимальная полифония: 192 ноты, демонстрационная композиция: 1, встроенные композиции: 60, пользовательские композиции: 10 (приблизительно до 90 кБ на композицию, приблизительно 900 кБ...

    18 500 грн.
  • CASIO PX-S1000 RD - цифровое пианино, клавиши: 88 клавиш рояльного типа, количество тембров: 18 (17 тембров для всей клавиатуры + 1 басовый тембр для нижнего регистра), максимальная полифония: 192 ноты, демонстрационная композиция: 1, встроенные композиции: 60, пользовательские композиции: 10 (приблизительно до 90 кБ на композицию, приблизительно 900 кБ...

    18 500 грн.
  • CASIO PX-S1000 BK - цифровое пианино, клавиши: 88 клавиш рояльного типа, количество тембров: 18 (17 тембров для всей клавиатуры + 1 басовый тембр для нижнего регистра), максимальная полифония: 192 ноты, демонстрационная композиция: 1, встроенные композиции: 60, пользовательские композиции: 10 (приблизительно до 90 кБ на композицию, приблизительно 900 кБ...

    18 500 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: