EDIFICE EFR-566BL-2AVUEF - якісний, стильний чоловічий годинник на кожен день


На сьогодні не так вже й легко знайти якісний, стильний недорогий годинник для щоденного використання, на який було б приємно дивитися та хотілося підкреслити відмінний смак свого власника. Серія EFR-566 створена для любителів автомобільного стилю. Хоч ми вже напевно вас трохи задовбали цими "автомобільними" термінами в текстах, але таке позиціонування у бренду Edifice. На офіційному сайті підрозділу edifice.casio.com можна побачити співпрацю з представниками Formula I і всілякі натяки на любов до авто.

Що ж такого автомобільного в EDIFICE EFR-566BL-2AVUEF? Звичайно ж наявність великих бічних кнопок секундоміра, шкали таймера зворотного відліку часу на безелі що обертається, множинні додаткові дисплеї. І все це виконує ключову функцію - вимір поточного часу та просунутий секундомір. Суть секундоміра в такого роду годиннику досить проста - швидкий і зручний запуск для розуміння швидкості.

У EDIFICE EFR-566 мені не довелося навіть дивитися в інструкцію, просто натиснув праву верхню кнопку і секундомір запрацював. Причому важливий момент - верхнє маленьке віконце (у 12 години) відображає частки секунди (1/10), а значить компактна стрілочка мчить на всіх парах показуючи таким чином крутість аналогової механіки, що відбувається.

Секундомір задіює абсолютно всі додаткові віконця, де дисплей у 6-годинній позиції показує хід секунд, а у 9 години - хвилин. Цікавий момент - поки писав ці рядки, хід стрілки долі секунд зупинився, але при паузі зміщується на точні позиції. Логічний хід від інженерів, оскільки з такою ненажерливістю далеко не поїдеш. Краса швидкості ходу шкали 1/10 секунд триває рівно одну першу хвилину. Так що можу впевнено сказати - секундомір в EFR-566BL-2AVUEF зручний та красивий. Годинник точно заточений саме під цю функцію.

Безель
Працює таким чином: наприклад вам необхідно почекати 15 хвилин - обертаємо безель так, щоб значення 15 знаходилося якраз навпроти хвилинної стрілки - ось і все, як тільки хвилинна стрілка перейде на позицію яскравого трикутничку на безелі, ви зрозумієте про завершення таймера в 15 хвилин. З 15 хвилинами приклад не дуже, але ось 40 хвилин буває дійсно простіше визначити, ніж робити "на око". У будь-якому випадку це не скасовує факту примітивності, але і не скасовує факту функціонального безеля.

Секундна стрілка
Точність попадання секундної стрілки. Після огляду тонких EFR-S107L-1, я вирішив зробити цей пункт обов'язковим в оглядах. Так ось, в EFR-566BL-2AVUEF я не побачив відхилення від шкали секунд взагалі. Ідеальна відповідність. Можливо просто пощастило, а може тут з цим все ок.

Дуже не вистачає сонячного живлення, але це вже був би зовсім інший ціновий сегмент. А так потрібно буде вам один раз в 3 роки проводити заміну батарейки. Відмінна водонепроникність (100 метрів) підтверджує статус годинника на кожен день (можна навіть плавати в басейні).

Ремінець
Ремінець заслуговує на окрему увагу. Як мінімум він якісний і виконаний з досить товстих шарів натуральної шкіри, які ще й прошиті декоративної ниткою. Синій відтінок присутній.

Ще мені дуже подобається розмір даної моделі (49.3 × 43.2 × 11.7 мм). Годинник помірно габаритний, але це просто необхідно для такого стилю. На руці виглядає приголомшливо. Прошу ще звернути увагу на відсутність будь-яких граней у додаткових віконцях - відмінне дизайнерське рішення, яке робить циферблат одним цілим. За "підсвічування" відповідає мінімальне люмінісцентне покриття тільки на основних стрілках (годинна і хвилинна), тому підсвічуванням це толком не назвеш.

Висновки
Серія EFR-566 (зокрема модель EFR-566BL-2AVUEF) на 100% відповідає своїй автомобільному і чоловічому позиціонуванню. Годинник отримав прекрасну функціональність як для повністю аналогової моделі. Так, швидше за все ви будете рідко використовувати секундомір, але його можна просто включити для вивчення краси ходу додаткових віконець. Якщо вам потрібні стильний чоловічий і недорогий годинник, на який хочеться дивитися, то це до EFR-566.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: