BGR-3000 - представлена перша новинка січня у жіночій серії BABY-G

Перша новинка січня представлена у жіночій серії BABY-G BGR-3000. Щодо географії продажів моделі – 3000-ї серії рідко виходять за межі Японії. Проте, годинники заслуговують вашої уваги через трохи нетиповий дизайн та мають просунутий функціонал.


BABY-G BGR-3000CB-4

BABY-G BGR-3000CBP-7

BABY-G BGR-3000CB-1

Колірну модель BGR-3000CB-4 і BGR-3000CBP-7 дизайнери запозичили у сакури, яка має особливий символізм в Японії. Японці вірять в особливе значення сакури - з нею асоціюється молодість, любов, краса. Є й інша сторона медалі - для багатьох сакура є символом швидкоплинності життя, а значить необхідно цінувати кожен момент.

Оформлення нагадує весняне "розцвітання" - тут переважають пастельні рожеві та білі тони. Знайшлося місце навіть чорним BGR-3000CB-1 - виробник позиціонує їх як "квітучу сакуру в ночі". Квіти сакури на безелі BGR-3000CBP-7 ще раз нагадують про важливість японської культури у звичайному побуті.

Корпус
Корпус добре захищений від ударів. Виступи не тільки амортизують механічні дії, а й створюють такий собі образ унікальних Baby-G.

Функціональні можливості
Найцікавішими функціями в даній серії слід вважати сонячне харчування та радіосинхронізацію часу. Хоча дівчата набагато рідше звертають увагу на можливості годин - зовнішній вигляд на першому плані. На дисплеї є окремий індикатор заряду акумулятора, так що заряджати "навмання" не доведеться.

Базові можливості на рівні класичних цифрових Casio - секундомір, таймер, світовий час, будильник, календар і підсвічування. Водостійкість 200 метрів - найоптимальніший показник для підводних активностей.

Tags: BABY-G

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: