EDIFICE ECB-900 - представлені нові моделі годинників прекрасної автомобільної серії

Представлені нові моделі годинників прекрасної автомобільної серії EDIFICE ECB-900: ECB-900PB-1A і ECB-900DB-1C 2 новинки листопада. Культовий спідометр не може не захоплювати дух своїм зовнішнім виглядом (у 4-годинної позначки), хоч ми і розуміємо його мінімальну практичність в реальному житті, проте, дуже красиво і дуже "автомобільно".


EDIFICE ECB-900PB-1A

EDIFICE ECB-900DB-1CER

Чорна модель ECB-900PB-1A отримала іонізований корпус з інверсійними електронними віконцями і чорним ремінцем. Якщо придивитися до безеля, то можна навіть помітити текстуру висіченого шматка сталі (у вигляді смуг).

Незважаючи на дуже аналоговий вид, серією ECB-900 дуже зручно управляти за допомогою смартфона (так, годинник працює в зв'язці з додатком Edifice Connected App). Так що не варто боятися великої кількості бічних кнопок, адже ключові параметри відбуваються інтуїтивним чином.

Крім того, що годинник "дружить" з телефоном (що вже викликає захват від зручності використання), я б ще відзначив наявність наступних технологій: сонячне живлення (батарейка заряджається від світла).

Друга модель ECB-900DB-1C отримала аналогічний іонізований чорний безель, ось тільки змінила стилістику ремінця (тепер це металевий браслет) і має іншу гамму кольорів.

Tags: EDIFICE
  • CASIO EDIFICE ECB-900DB-1CER – стильные мужские наручные часы, механизм кварцевый (солнечная батарейка); гарантия: 24 мес.; стекло: минеральное, функции: число месяца; будильник; секундомер; календарь; месяц, доп. Функции: мировое время; таймер обратного отсчета; 12/24ч. формат времени; тахиметрическая шкала; EOL - индикации окончания заряда батарейки;...

    8 600 грн.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: