EDIFICE EFS-S550BL-1AVUEF розробляли з представниками Scuderia Toro Rosso

Серія EFS-S550 автомобільного напрямку Edifice прекрасно відповідає своєму покликанню. Динаміка спорткарів прямо таки виривається назовні, що в цілому не дивно, адже годинник розробляли у тісній співпраці з представниками команди Scuderia Toro Rosso. Зізнаюся, що не дуже розбираюся в "формулі" і тим більше не зовсім розумію практичного застосування годинника, нехай навіть самого просунутого, саме під час змагань. Контролювати час гонки або швидкість? Робити це онлайн за допомогою спеціальних додатків на телефоні / планшеті в рази зручніше.

Стилістична складова
Але ось стилістична складова мені дуже зрозуміла: багато додаткових віконець для імітування панелі приладів автомобіля, великі бічні кнопки з натяком на професійний секундомір, великі розміри для підтвердження внутрішньої потужності, тканевий ремінець - символ переможного прапора.

Пропоную розібратися, наскільки наявність спортивних бічних кнопок відповідає дійсності. У EFS-S550BL-1AVUEF таки присутня секундомір. Спостерігати за його ходом можна за допомогою двох віконець: секунди у 6 годинної позиції, хвилини - у 9 годинній. Виглядає це "видовище" досить нудно - ніяких вам мілісекунд для динаміки, просто стандартний хід секундної стрілки в окремому віконці. Спостерігати за хвилинами зможете лише перші 30 хвилин. Отже на виході отримуємо секундомір з вимірювальною ємністю 30 хвилин.

З точки зору краси, секундомір зумів заповнити внутрішній простір годинника, через що серія і отримала такий необхідний автомобільний антураж. Мені ще сподобалася сучасна тенденція в дизайні додаткових віконець у 3 і 9 годинний позицій - відсутність округлих бар'єрів і розміщення шкали на основній панелі дисплея, що робить стилістику дуже мінімалістичною.

Безель
Безель масивний, симпатичний, з інформаційними індексами і барвистим написом "COUNTDOWN", який гармонійно поєднується і з іншими дизайнерськими елементами на циферблаті. Насамперед почав обертати його і робить це лише в одну сторону. Так працює примітивна функція таймеру. Зазначу, що ніяких сигнальних сповіщень ви не отримаєте, а просто фіксуєте за допомогою безеля необхідний часовий відрізок для контролю.

Як працює безель?
Працює це таким чином: наприклад вам необхідно почекати 15 хвилин - обертаємо безель так, щоб значення 15 знаходилося якраз навпроти хвилинної стрілки - ось і все, як тільки хвилинна стрілка перейде на позицію яскравого трикутничка на безелі, ви зрозумієте про завершення таймера в 15 хвилин. З 15 хвилинами приклад не дуже, але ось 40 хвилин буває дійсно простіше визначити, чим робити "на око". У будь-якому випадку це не скасовує факту примітивності, але і не скасовує факту функціонального безеля.

Функціональні особливості
З функціями все зрозуміло, вони є і то вже добре. Так, не найпотужніші і не найпрактичніші. Їх наявність все одно радує. Мені ж хочеться нагадати про 2 "фішки", які витягають серію з бюджетної ями і переносять на новий рівень: сонячне живлення, сапфірове скло з покриттям антивідблиску. Ось це дійсно топ: забуваємо про зміну батарейок на десятиліття і насолоджуємося чудовим циферблатом без дрібних подряпин [для сапфірового скла це норма].

Ремінець
Ще сподобався дуже якісний тканевий ремінець. Саме він надає годиннику швидкість спорткара, сучасність і навіть зручність. Ремешок прямо таки "вшитий" в корпус, тому зняти ви його зможете тільки вилучивши шпильки кріплення.

Висновки
Модель годинника EFS-S550BL-1AVUEF вийшла мега красивою. Автомобільний стиль, "тріо" на бічній панелі і тканевий ремінець завжди роблять дизайн хронографів дуже привабливим. Функціональна частина слабенька, але годинник точно не про функції. Серія EFS-S550 більше про надійність і про красу аналогового годинника, що безумовно таким і є.

Tags: EDIFICE

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: